PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsza gra o 2WŚ - multi



Salvo
02-01-2016, 08:36
Hej,
zastanawiałem się ostatnio nad kupnem jakiejś gry w klimatach 2WŚ na multi, a biorąc pod uwagę, że na rynku jest sporo tytułów (Man of War, Blitzkrieg, CoH2), a ja się kompletnie na tym nie znam, to mam nadzieję, że coś doradzicie :)
Interesują mnie głównie takie kryteria jak ilość serwerów, ilość mikrowania w grze (nie lubię :P), balanse frakcji itp. :)

Samick
02-01-2016, 09:35
Blitzkrieg jest nudny na multi.

Pampa
02-01-2016, 09:42
CoH 2 całkiem spoko, jeżeli zniesiesz formę coś w rodzaju pay 2 win. :)

Arroyo
02-01-2016, 09:46
Pampa, niekoniecznie. Można większość z commanderów z DLC wygrać w meczach ;) Przynajmniej z tego, co wiem od mojego kumpla z Chorągwi ;) Faktem jednak jest to, że żeby poczuć pełnię gry w CoH2 trzeba wyłożyć dodatkową kasę na USA, OKW i Brytoli.

Salvo, jeśli oczekujesz walki o utrzymaniu każdego kawałka frontu, to polecam Men of War 2.

Wonsz
02-01-2016, 10:05
Codename Panzers Faza: 1 i 2.

Salvo
02-01-2016, 11:03
Blitzkrieg jest nudny na multi.
O proszę! Ja Blitzkriega kojarzę głównie z dwójki i świetnego singla, dzięki za info :)

CoH 2 całkiem spoko, jeżeli zniesiesz formę coś w rodzaju pay 2 win. :)

Pampa, niekoniecznie. Można większość z commanderów z DLC wygrać w meczach
No właśnie kwestia, że ja tam jakoś zawodowo w to nie zamierzam grać, tak raz, dwa razy na tydzień dla relaksu, stąd też i szalonej kasy wydać na tą grą nie zamierzam (tymbardziej, że Steama finansuję głównie z dropów w CSie :D) Kwestia czy na samej podstawce bez DLC da radę z kimś pograć :)

W stosunku do COH1 dwójka za bardzo się chyba nie zmienia? Z jedynką miałem kiedyś odrobinkę doczynienia :)

Salvo, jeśli oczekujesz walki o utrzymaniu każdego kawałka frontu, to polecam Men of War 2.
Tak oglądam gameplaye z multi i wygląda super, do tego gra Japonią i niższa cena o 1 Euro na Steamie... :D
Inna sprawa, że nie ma rozbudowy bazy (fakt, w COH i tak nie to jest priorytetem) i surowców, co mi się zawsze najbardziej w strategiach podoba.
Kwestia też, czy jeśli iść w tym kierunku to nie spróbować Wargame?

Codename Panzers Faza: 1 i 2.
Nie :P
Jedynka była straszna :D

Arroyo
02-01-2016, 11:06
Da radę grać w CoH 2 bez DLC. Co do CoH1 - dwójka zmieniła się trochę pod względem grywalności, dużo walk o każdy punkt strategiczny i punkt paliwa.

Salvo
02-01-2016, 11:10
W jedynce najbardziej mi się nie podobało, że z czasem gra się stawała za szybka, a trzeba było kontrolować od groma jednostek...a jak wspominałem, za mikro nie przepadam :D