PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z odpaleniem



Qba1993
24-12-2009, 21:25
Witam wszyskich forumowiczów, pragnę się od was dowiedzieć co zrobić z jednym problemem, mianowicie: Zainstalowałem sobie Empire TW, zarejestrowałem się na steamie, ale podczas odpalania wyskoczył mi śmieszny komunikat o aktualizacjach, raz pisze ze do odpalenia pozostalo mi 7h 15min, a drugi ze 7h50min. Moje pytanie tak ma być??

Qba1993
24-12-2009, 21:27
A teraz cofnelo sie do 8h12min

Vedymin
24-12-2009, 21:30
Tak, raczej tak ma być, ja też właśnie aktualizuję i poczekam sobie jeszcze ze 4 godziny.
A, i mnie tez cofało miałem 2 godziny, potem patrzę: 5h 23 min

Qba1993
24-12-2009, 21:31
a teraz mam 9h

Vedymin
24-12-2009, 21:32
To zależy od internetu, często spada szybkość transferu, ja też tak mam. Cierpliwości, zacznij dziś, a jutro może pograsz :)

BTW: jeden raz można się przemęczyć, ale średnio sobie wyobrażam sytuację, kiedy będę musiał instalować ponownie. Brrrr :evil:

Łycha
25-12-2009, 11:35
Witam. Mam do was pytanie. Osobiście muszę wam powiedzieć, że ETW nie kupiłem ze względu na steam, wszelakie problemy z nim związane (był wątek ponad 80 stron zanim przez nasze forum nie przeszła katastrofa) oraz konieczność aktualizacji po instalacji Empire co bardzo często wynosiło u was kilka dobrych godzin. Otóż zajrzyjcie na http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=42128 i post kolesia o nicku Sandro. Orientujecie się może czy faktycznie ten trik jest skuteczny i powstrzymuje steam przed aktualizacją Empire :?:

Duqq
25-12-2009, 20:34
Przeciez i bez takich trickow mozna gre zainstalowac z plyty... Wiec o co chodzi? A aktualizacje i tak musza sie sciagnac, bo na plytach ich nie ma.

zbycho25
25-12-2009, 20:41
Masz rację. Ale mnie osobiście i wiem, że kilku innych, spotkała nieprzyjemna historia z dociąganiem z netu całej zawartości płyty 2. Miałem wtedy stary DVD, który z drugą płytą sobie nie radził - Steam to wyczuł i automatycznie dociągał kilka GB z neta bez żadnego uprzedzenia czy pytania ?!? - narzucałem się wtedy mięsem przy pierwszej instalacji. :D

Duqq
25-12-2009, 21:03
No, ale jezeli sobie DVD nie radzilo z druga plyta to lepiej moc sciagnac reszte z neta niz w ogole nie miec mozliwosci zainstalownia gry, czy biegania i ppozyczania/wymieniania na inne DVD :)

Łycha
26-12-2009, 12:01
Przeciez i bez takich trickow mozna gre zainstalowac z plyty... Wiec o co chodzi? A aktualizacje i tak musza sie sciagnac, bo na plytach ich nie ma.

Chyba się nie zrozumieliśmy :) Wiem, ze gra instaluje się z płyty i wiem również, że na płytach nie ma aktualizacji. Ale po instalacji gry z płyt nie możemy jej włączyć bo steam musi pościągać aktualizacje co zajmuje kilka godzin. I mi właśnie chodzi o to, żeby powstrzymać steam'a przed aktualizacją tym trikiem, włączyć grę, pograć a kiedy będziemy mieli na to ochotę ściągnąć patche itd :?: