Pirx
01-02-2016, 15:52
Drużyny walczące w grupie C:
1. TUFF + -|FG|- ( ͡º ͜ʖ ͡º)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198007772888
http://steamcommunity.com/profiles/76561198079758812
Wykorzystane nacje:
Sparta Arwernowie Tylis Baktria Rzym Pont Bojowie Armenia Galacja Kolchida Kartagina Nerwiowie
2. Rebeliant34PL + Denis
http://steamcommunity.com/profiles/76561198094688339
http://steamcommunity.com/profiles/76561198073911440 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198073911440/)
Wykorzystane nacje:
Kartagina, Seleucydzi, Macedonia, Massalia Armenia Arwernowie Baktria Pont, Icenowie Egipt Rzym Partia
3. Robin Wzwód + SłońHannibala
http://steamcommunity.com/profiles/7...059167667 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198059167667/edit)
. (http://steamcommunity.com/profiles/76561198156353074)..
Wykorzystane nacje:
Rzym Kolchida Kimeria Macedonia Luzytanie Pont Massalia Ardiajowie Arwenowie Sparta Epir Bojowie
4. Nieznajomy + rafjar
http://steamcommunity.com/profiles/76561198154165388/
http://steamcommunity.com/profiles/76561198035027636/
Wykorzystane nacje:
Arwrenowie Kimmeria Baktria Getowie Kartagina Bojowie Rzym Kolchida Galacja Armenia Tylis Sparta
Macie czas na rozegranie meczów do 21 lutego (włącznie).
Ważne: Do dnia 11 lutego drużyna powinna mieć rozegrany co najmniej 1 mecz. W przeciwnym razie, drużyna zostanie ukarana karą -1 punkt.
Punktacja:
Zwycięstwo - 3 pkt
Remis - 1 pkt
Porażka - 0 pkt
Drużyna
Rozegrane mecze
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Punkty
TUFF + -|FG|- ( ͡º ͜ʖ ͡º)
3
3
9
Rebeliant34PL + Denis
3
3
0
Robin Wzwód + SłońHannibala
3
1
2
3
Nieznajomy + rafjar
3
2
1
6
1. TUFF + -|FG|- ( ͡º ͜ʖ ͡º)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198007772888
http://steamcommunity.com/profiles/76561198079758812
Wykorzystane nacje:
Sparta Arwernowie Tylis Baktria Rzym Pont Bojowie Armenia Galacja Kolchida Kartagina Nerwiowie
2. Rebeliant34PL + Denis
http://steamcommunity.com/profiles/76561198094688339
http://steamcommunity.com/profiles/76561198073911440 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198073911440/)
Wykorzystane nacje:
Kartagina, Seleucydzi, Macedonia, Massalia Armenia Arwernowie Baktria Pont, Icenowie Egipt Rzym Partia
3. Robin Wzwód + SłońHannibala
http://steamcommunity.com/profiles/7...059167667 (http://steamcommunity.com/profiles/76561198059167667/edit)
. (http://steamcommunity.com/profiles/76561198156353074)..
Wykorzystane nacje:
Rzym Kolchida Kimeria Macedonia Luzytanie Pont Massalia Ardiajowie Arwenowie Sparta Epir Bojowie
4. Nieznajomy + rafjar
http://steamcommunity.com/profiles/76561198154165388/
http://steamcommunity.com/profiles/76561198035027636/
Wykorzystane nacje:
Arwrenowie Kimmeria Baktria Getowie Kartagina Bojowie Rzym Kolchida Galacja Armenia Tylis Sparta
Macie czas na rozegranie meczów do 21 lutego (włącznie).
Ważne: Do dnia 11 lutego drużyna powinna mieć rozegrany co najmniej 1 mecz. W przeciwnym razie, drużyna zostanie ukarana karą -1 punkt.
Punktacja:
Zwycięstwo - 3 pkt
Remis - 1 pkt
Porażka - 0 pkt
Drużyna
Rozegrane mecze
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
Punkty
TUFF + -|FG|- ( ͡º ͜ʖ ͡º)
3
3
9
Rebeliant34PL + Denis
3
3
0
Robin Wzwód + SłońHannibala
3
1
2
3
Nieznajomy + rafjar
3
2
1
6