PDA

Zobacz pełną wersję : Frakcje



Amelia_90
28-12-2009, 21:40
Witam co mam zrobić aby odblokować pozostałe państwa w grze?

Haller
28-12-2009, 22:04
Ludzie :!: Wystarczy zajrzec do FAQ :!: :roll:

Nie wiem który raz z kolei już się o to pytają :roll:

Dagorad
29-12-2009, 09:46
121 policzyłem :( . Współczuje moderatorom którzy muszą ciągle usuwać te tematy i decydować co robić z takimi miles, może by tak dać w regulaminie jakąś karę za napisanie znowu tematu z tym pytaniem np. ban na orzeźwienie.

OskarX
29-12-2009, 15:26
A ja współczuję takim ludzią co sobie wchodzą, spamuja i nabijają posty... Gościu wejdz w descr strat i przenieś frakcje

Argaleb
30-12-2009, 12:33
Cóż, eee oprócz tego trzeba je podbić w Wielkiej Kampanii. Chyba zraziliście tego kolesia do forum:D I dobrze:D

Krzyzak
30-12-2009, 12:42
Nie trzeba tylko MOŻNA :P Bo najszybszym i chyba najwięcej razy wykorzystywanym przez graczy sposobem jest przeniesienie frakcji do grywalnych w pliku descr_strat :) Bo komu się chce podbijać wszystkie państwa :D ( napewno nie mi :P )

Świętowit
30-12-2009, 14:40
w pliku descr_strat masz cos takiego:

campaign imperial_campaign

playable
england
france
hre
spain
venice

end
unlockable

sicily
milan
scotland
byzantium
russia
moors
turks
egypt
denmark
portugal
poland
hungary

end

nonplayable
papal_states
aztecs
mongols
timurids
slave

end


Przenies sobie panstwa z unlockable do playable i wszystko bedzie dzialalo;0 a na przyszlosc czytaj FAQ a co do reszty wypowiedzi w tym temacie to Chlopaki zamiast go od razu potepiac moglibyscie mu napisac dokladnie co i jak przeciez to zaden wysilek :P wiemy ze odpowiedzi pojawialy sie tysiac razy ale szybciej by bylo po prostu mu napisac co ma zrobic a potem dodac zeby na przyszlosc czytal FAQ

Soul of Night
05-01-2010, 20:36
Dzięki za współczucie. Ale zaraz posypią się ostrzeżenia - takie tematy się raportuje i zostawia w spokoju - a już na pewno nie gada o naszych decyzjach -_-