PDA

Zobacz pełną wersję : Generał - Cesarz HRE - powoduje błąd SS. Jak go zlikwidować?



Grandal
29-12-2009, 10:03
Tak na szybko. Grając na SS Teutonami w 215 turze postanowiłem przekupić jednego z generałów HRE. Wszystko poszło jak po maśle. W jego świcie była jakaś jednostka "?", ale udało się go przekupić. Okazało się, że było to dwóch generałów. Jednym poszedłem do jednego miasta, ale ten drugi, a dokładniej, jego postać, która nie wyświetlała się na mapie też została zapakowana do mojego miasta. Czasami takie błędy wychodzą... wystarczy wejść do miasta, wyjść i po problemie. Ten jednak wlazł i za diabła /"Tfu"/ nie dało się nim już wyjść. Na domiar złego w następnej turze stał się Emperorkiem HRE! :shock: Nasiedziała się taka łazęga HRE w moim mieście. Udało mi się go wywalić z miasta poprzez wymianę jednostek. Istotnie, to nie był mój generał. Co gorsza tkwi on w jakimś zawieszeniu pomiędzy HRE, a Teutonami. Nie widać go na mapie, co zaatakuje "on" jakąś jednostkę to wywala do windy. Jeden wielki knot.
- Zabić go nie mogę bo jak udaje mi się zasztyletować dziada... wywala do windy.
- Zaatakować nie mogę bo po ataku na niego nic się nie dzieje.
- Jak zakładam pułapkę (łażę za nim wszędzie mizerną jednostką konną) w pobliżu innej armii i atakuję innych żeby "Wendel sprawca problemów" jako sojusznik przyłączył się i zginął to nic to nie daje... bo jak zginie... to wywala do windy.

Myślałem, że kodem go dziabnę, ale "kill_character" nie działa. Myślałem, że może choć kodami przesunę go gdzieś na wyspę blisko Finlandii i jak Napoleona otoczę silną flotą niech się przynajmniej nie kręci i siedzi na tej wyspie. Cóż z tego skoro zmienił się w cesarza i znam tylko jego imię "Wendel".

Jestem w desperacji bo tyle gry pójdzie w... Macie jakieś pomysły co z nim zrobić?

Raitar
03-01-2010, 21:51
Hehe jeszcze czegoś takiego nie miałem :D Dałbyś screeny bo wygląda to niewiarygodnie :D . Pozatym nie widze rozwiązania poza nową grą...

Grandal
03-01-2010, 22:20
Nie poradziłem sobie z tą sytuacją. Ech... Wendel zaczął oblegać wiele silniejszą Wenecję i za każdym razem dostając baty wywalało z gry.
Jedynym wyjściem było zacząć grę od nowa. Tym razem już nikogo nie przekupię.