PDA

Zobacz pełną wersję : Gra przestaje działać po wczytaniu bitwy



Kacur
23-03-2016, 14:36
Witam.

Od pewnego dnia mam pewien problem z Attilą. Do jakiegoś czasu gra działała bez większych zarzutów. Bitwy wczytywały się w dość normalny sposób. Od pewnego czasu kiedy próbuje rozpocząć jakąkolwiek bitwę, to na początku wszystko przebiega normalnie; rozpoczyna się ładowanie mapy, słychać dźwięk gry podczas wczytywania, niestety kiedy pasek dojdzie do końca, dźwięk gry milknie i gra po prostu się zawiesza. Nie mam pojęcia o co chodzi.

Sprawdziłem spójność plików, wszystko z nimi niby ok. Zaktualizowałem sterowniki graficzne. Nawet grę usunąłem i ściągnąłem ją ze steam'a i zainstalowałem jeszcze raz. Błąd nadal się powtarza. Ustawiłem opcję grafiki na minimalne, to samo.

Macie jakieś rozwiązania?

Karta graficzna: GeForce 9500 GT
Procesor: Intel(R) Core(TM02 Duo CPU E8400 3.00GHZ
Pamięć: 4 GB
System operacyjny: Windows 7 Ultimate

@EDIT:

Spróbowałem mojego sposoby, który używałem dotychczas. Poczekałem trochę kiedy gra niby się zawiesiła po załadowaniu. Wróciłem na pulpit klikając alt + tab i znowu wszedłem do gry. No i niby działało. Ostatnio tak próbowałem zrobić, nie dało rady.

W programie GPU-Z podczas gry zużycie karty graficznej (GPU load) podskoczyło aż do 99%. Czyli wina leży po stronie karty graficznej?

Pampa
24-03-2016, 06:28
Udało Ci się odpalić na 9500 GT? Szacun. Ja bym się cieszył że w ogóle działa. :P

Kacur
25-03-2016, 11:21
Hahaha. ;) No tak myslalem, ze moj szatanski komputer jest zbyt potezny na mowe total wary. ;)

#Edit: a jaka karte polecacie, zeby Warhammer poszedl?

Pampa
25-03-2016, 13:44
No coś z serii GTX 670 w górę. Chociaż na 660 może też ruszy. WsYstko zależy jaki masz budżet. :)

Shay Ruan
25-03-2016, 13:48
Musisz poczekać bo to normalne na słabszych sprzętach, ze ładowanie przy końcu się na "chwile" zawiesza. 4 giga ramu to bardzo mało w dzisiejszych czasach no i nie napisałeś jaki dysk masz. To też ważne przy wczytywaniu.

Kacur
25-03-2016, 20:39
A Ty Pampa nie cykałeś przypadkiem kiedyś w Kampanię Online na Medku?

Dysk w sensie ile jest miejsca na partycji?

Shay Ruan
25-03-2016, 20:44
Raczej czy dysk jest typu HDD lub SSD. Różnią się między innymi prędkością zapisu oraz odczytu danych.

Kacur
25-03-2016, 21:53
Nie wiem czy dobrze sprawdzam, ale chyba HDD

Pampa
26-03-2016, 07:17
Grałem, ale to dawno było. :)

Kacur
26-03-2016, 10:20
No wiem, że dawno. ;) Dawniej ukrywałem się pod innym nickiem na forum. :P