PDA

Zobacz pełną wersję : uszkodzone save'y?



RedJack
29-08-2009, 18:32
witam,

nie gram w multi od 1.3 ponieważ nonstop wywala mnie do pulpitu co wkurza nie tylko mnie ale i przede wszystkim innych graczy. Na miesiąc zrobiłem przerwę w graniu.

ostatnio znowu mnie naszło więc gram kampanię, crashe co jakiś czas ale już to olewam... robię save 2xrazy na turę (nie quick ale normalne) i tak w okolicy 60 tury mam crasha w czasie tury komputera... okaaaay... restart gry... i save nie wchodzi... wcześniejszy też nie. okazuje się, że każdy save (z 20) ładuje się do ok 10% i wywala...

jest na to jakaś rada - da się te save'y uratować? czy jest to przypadek beznadziejny i mogę już wziąć wywalić grę przez okno jak to planuję od jakiegoś czasu?

PrisonNeo
29-08-2009, 18:44
O ile wiem to czasem tak jest że od któregoś roku poprostu gra nie chce działać. Najprawdopodobniej będziesz musiał zacząć od nowa, może też pomoże jeśli przeinstalujesz gre i wgrasz stare savey.

RedJack
29-08-2009, 20:40
uhm nie. przeinstalowałem (w zasadzie to nie do końca - trzymam na dysku 'czystą' (tzn. zainstalowaną, uaktualnioną a następnię skopiowaną gdzie indziej) instalkę gry i co jakiś czas jak crashe robia się bardziej uparte to wywalalam tą z folderu steam i kopiuję tą) i nie pomogło.

tydzień temu to samo stało mi się z kompanią brytyjską (78 tura) a na początku tego z francją (30 któraś)...


ta gra jest poryta. powinnyśmy jako środowisko napisać jakąś petycję do CA o wynagrodzenie nam beta-testów. Jakiś rabat na Napoleona dla osób które kupiły grę po przemierze.


...