PDA

Zobacz pełną wersję : Splinter Cell - rozmowy ogólne .



Krzyzak
30-12-2009, 08:16
Siemka, gracie może w tą grę ? :D Bo ja tak, mam wszystkie części do tej pory i oczywiście jako zagorzały fan kupię sobie Conviction :P Na razie wychodzą tylko jakieś tam zapowiedzi itp . Gra zapowiada się ciekawie, i wreszczie jakaś odskocznia od można powiedzieć zamkniętego świata SC . A co wy myślicie o tym produkcie ? ;)

Sam Fisher
30-12-2009, 09:15
Świetna seria. Świetny klimat. Póki co najbardziej spodobał mi się Double Agent. Bardziej rozbudowana od poprzednich części i w każdym calu lepsza. Nie mogę się doczekać Conviction- będzie to zupełnie inna gra i doda świeżości do serii.

Krzyzak
30-12-2009, 10:43
Mi też najbardziej się podobał Double Agent, pomimo że wszyscy go krytykowali :roll: ... Napewno Conviction jak juz napisałeś Kakashi wniesie dużo świeżości, jednak przypuszczam, że wielu graczom się to nie spodoba :cry: Tak samo jak już mówiłem z Double Agent, bo ta część serii można powiedzieć była czymś nowym w stosunku do poprzednich . Jednak pożyjemy, zobaczymy . Ja sądze, że gra mi się spodoba :D

Sam Fisher
30-12-2009, 10:54
Conviction jak juz napisałeś Kakashi wniesie dużo świeżości, jednak przypuszczam, że wielu graczom się to nie spodoba
Zawsze znajdą się malkontenci. Jakby Conviction miał przypominać np pierwszą czy drugą część to ludzie, by zaczęli gadać o odgrzewanych kotletach czy o braku inwencji. Ja jestem jednak przekonany, że twórcy SC idą dobrą drogą. ;)

Krzyzak
30-12-2009, 11:06
No napewno starają się iść dobrą drogą . I ja im tego bardzo życzę. Ale jeśli z Conviction będzie tak jak z Double Agent to twórcy będą chyba musieli wrócić do korzeni . Bo może poprostu gracze nie mają ochoty na nic nowego :roll: :D Ja np. jestem ciekaw jak wpadnie nowa odsłona SC i jestem zadowolony, że będzie bardziej ostawrty świat itp, ale mam wątpliwości czy innym to się spodoba :roll:

Brave
30-12-2009, 11:44
Splinter Cell - przy tej grze fixowałem sie jak byłem młodszy.

Pandora Tomorrow bardzo mi sie podobala, bardzo klimatyczne misje (szcególnie te w dżungli i na pociągu), natomisat pierwsza część też niezła, ale malutko krwii.

Natomiast DA to już taka odskocznia od Splinter Cellów 1-3, to już nie to samo.

Krzyzak
30-12-2009, 12:29
Ale przecież ile można się skradać itp . Chyba dobrze, że zrobili coś nowego no nie ? :) Twórcy się starają, żeby produkt się spodobał ludziom, a ci go poprostu " zjadą " . Jak dają coś nowego to problemy, że to nie to samo co na początku, jak dadzą to co już było, to jest przecież to już widzieliśmy, zróbcie coś nowego ... No ludzie trochę zdecydowania :D

P.S Moje przemówienie to było do tych, którzy właśnie uważają tak jak napisałem powyżej . Nie chciałem nikogo urazić ;)

lora
05-01-2010, 13:16
Ale przecież ile można się skradać itp . Chyba dobrze, że zrobili coś nowego no nie ? :) Twórcy się starają, żeby produkt się spodobał ludziom, a ci go poprostu " zjadą " . Jak dają coś nowego to problemy, że to nie to samo co na początku, jak dadzą to co już było, to jest przecież to już widzieliśmy, zróbcie coś nowego ... No ludzie trochę zdecydowania :D

P.S Moje przemówienie to było do tych, którzy właśnie uważają tak jak napisałem powyżej . Nie chciałem nikogo urazić ;)

Gdybym nie chciał się skradać to kupiłbym sobie jakiegoś FPS-a, a Splinter Cell to zawsze była skradanka a nie jakaś rozpierducha. Dlatego dla mnie splinter cell skończył się na Chaos Theory.

Maksimuss
15-02-2011, 19:02
Jeszcze nie kupiłem Conviction ale uważam że ubisoft nie idzie w dobrą stronę. Splinter Cell to powinna być skradanka

Andzia
15-02-2011, 19:35
Coś w stylu serii Thief (mam nadzieję że czwarta odsłona będzie dobra)

Volomir
15-02-2011, 19:55
Pierwsza czesc bezsprzecznie najlepsza! Niesamowity klimat i wciagajace zadania i Thief XXI wieku;) No i znak rozpoznawczy, trzy swiatelka. Jesli o reszte chodzi to 2 i 3 byly bardzo ok, za to DA to niewypal na calej linii.

Adixis
17-02-2011, 08:44
Ja grałem w chaos theory i bardzo mi się podobało ale to gra nie na moje nerwy ;P

btw. niezłe teksty mają strażnicy jak zobaczą jakiegoś nieprzytomnego kolesia, albo jak się ich chwyci itp. w szkole zawsze się z tego naśmiewaliśmy ;D

Rue
04-09-2011, 07:00
We wrześniowym numerze CD-Action jest w pełnej wersji Splinter Cell Double Agent.