PDA

Zobacz pełną wersję : Ogłoszenia



william/kaszanka
06-04-2016, 17:49
Temat związany z ogłoszeniami.

william/kaszanka
06-04-2016, 17:51
Ilość zgromadzonych punktów na challonge znajduje się w kolumnie SCORE. :)

Przepraszam za błedy, piszę z telefonu

william/kaszanka
09-04-2016, 23:02
Na prośbę jednego z graczy przypominam:


5. Umawianie na bitwy powinno odbywać się za pośrednictwem forum, w odpowiednich tematach. Można także umawiać się na inne sposoby (Steam, e-mail), ale o postępie rozmów należy informować na forum, gdyż tylko takie są wiążące.

Na forum należy informować o postępach w umawianiu się na mecze.

Przepraszam za błedy, piszę z telefonu

Pirx
13-04-2016, 15:02
Prosimy o wskazywanie, kto użył nacji Mocarnej jako pierwszy, a kto kontrował.

grandcoss
18-04-2016, 03:03
Nie wiem gdzie zamieścić tego posta ląduje więc tutaj, w razie czego proszę o przeniesienie.
Z powodu rozległej awarii sprzętowej jestem zmuszony wycofać się z udziału w lidze. Za wynikłe z tego problemy w SL przepraszam.
Nie posiadam obecnie ani funduszy ani innej konfiguracji która umożliwia jakąkolwiek komfortową grę w Rome2.
W każdym razie powodzenia dla wszystkich grających.

Remix
18-04-2016, 06:44
Łączymy się z tobą w bólu i życzymy rychłego powrotu do gry.

Remix
18-04-2016, 16:32
W takim razie skoro Grand nie jest w stanie grać, to usuwamy go z ligi. Każdy w SL powinien mieć na koniec sezonu rozegrane 6 a nie 7 meczy.

william/kaszanka
21-04-2016, 20:25
Została ogłoszona lista nagród za pierwszy sezon.

Link do tematu http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?13609-Nagrody-Sezon-Pierwszy

william/kaszanka
23-04-2016, 17:39
Do grona sędziów dołącza Mackoff.

Przepraszam za błedy, piszę z telefonu

Pirx
25-04-2016, 16:19
Decyzją sędziów, do środy do 23:59 wydłużony zostaje termin na rozegranie meczów z 3. Tygodnia.

Wynika to z faktu, iż znaczna część meczów nie została rozegrana, a w ostatnim, 4. Tygodniu Lig, do rozegrania jest 1 mecz. Dlatego też sędziowie uznali, że w ramach wyjątku dadzą graczom więcej czasu na rozegranie ostatnich spotkań.

UWAGA: Zaległe mecze z 3. Tygodnia powinny zostać rozegrane przed meczem z 4. Tygodnia.

Nieznajomy
25-04-2016, 17:27
decyzja sedziowska bardzo dziwna i niesprawiedliwa, patrzac nawet na Tyberiusza ktory stracil 3pkt. Szczerze caly tydzien obserwowalem aktywnosci graczy z mojej ligi i jakies glupie tlumaczenia z terminami mnie zadziwiaja bo nie raz widzialem graczy ktorzy mieli ze soba grac (online) a tym bardziej grajacych rownoczesnie w Romka, a do meczow jakos nie doszlo.

A moze to jakas grubsza misja :) ale to tylko moja ocena

Pirx
25-04-2016, 18:08
Sędzią nie jestem, co najwyżej przekazuję tutaj informację, żeby ludzie mogli na bieżąco kontynuować umawianie się i planowanie gier. Natomiast z mojego doświadczenia wynika, że w każdy turnieju pojawia się moment masowej "zadyszki". I wtedy sędziowie muszą zadecydować, czy być konsekwentnie "bezlitośnie sprawiedliwymi" ryzykując jednocześnie wypaczenie całego turnieju decyzjami sędziowskimi, czy też pójść na ustępstwa.

W tym przypadku, z racji końcówki turnieju, sędziowie jak widać zdecydowali dać dodatkową szansę szeregowi graczy.

william/kaszanka
25-04-2016, 21:56
Została podjęta decyzja, która mamy nadzieję pomoże przezwyciężyć "kryzys" o którym wspomina Pirx.

Przypominamy, że liga ma być formą zabawy. Także starajmy się wszyscy dobrze bawić, i umożliwiać zabawę innym ;)

Przepraszam za błedy, piszę z telefonu

Ituriel32
25-04-2016, 22:29
To nie jest kryzys czy zadyszka...
To tylko chłodna kalkulacja i czekanie na to kto zagra pierwszy... i jakie nacje użyje...
A że przesuwa się swoje mecze na ostatnią chwilę to tylko rezultat. A jak człowieka życie dopadnie to robi się problem. :)

william/kaszanka
03-05-2016, 09:40
Nowy wpis w zasadach: "W sytuacji, gdy sędziowie uznają że obaj gracze wykazywali zbyt małe zaangażowanie mogą oni przyznać obustronny walkower. ( 0-0) żaden z graczy nie otrzymuje punktu."

Pirx
24-05-2016, 08:54
W związku ze zbliżającym się długim weekendem i możliwymi wyjazdami graczy, sędziowie postanawiają co następuje:

a. termin rozgrywania meczów z 2 Tygodnia (3. i 4. Runda) zostaje wydłużony do 31 maja, do godz. 23:59,

b. gracze, którzy rozegrają mecze z 2 Tygodnia wcześniej, mogą od poniedziałku 30 maja rozgrywać mecze z 3 Tygodnia (5. i 6. Runda).

Pirx
30-05-2016, 13:37
Proszę moderatorów o zakładanie tematów meczowych na kolejne rundy.

Jeżeli gracze rozegrali swoje mecze za zeszły tydzień, mogą już teraz startować z graniem kolejnej rundy.

tuff_gru
07-06-2016, 10:57
WAZNA INFORMACJA
SEJWY Z POWTOREK!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio notorycznie sie zdarza ze zapominacje zapisac powtorek z meczów. Nie wiem czy wiecie ze jesli nie zdąrzycie zapisać bitwy tuż po meczu to nie znaczy ze powtorka jes stracona. Jest ona automatycznie ZAWSZE zapisywana do autosejva przez grę. Wiec do momentu dokończenia nastepnej bitwy zawsze mozna powtorke odzyskać. Wystarcz wejsc do katalogu %appdata%\The Creative Assembly\Rome2\replays znalezc plik autosave, zduplikiować go i zmienić nazwe.

BTW ta zasada stosuje się do każdego total wara od Empire, wsytarczy wejsc do innego katalogu z gra.

Nieznajomy
07-06-2016, 11:47
Ja tam mam wszystkie swoje jakby co

Pirx
06-07-2016, 16:00
Dzięki uprzejmości portalu totalwar.org.pl, wszyscy zwycięzcy poszczególnych Lig Rome 2 otrzymali dzisiaj odznaczenia forumowe za swoje świetne zwycięstwa, zarówno za pierwszy jak i drugi sezon. Ku potomności.

Jeszcze raz wielkie dzięki Panowie za uczestnictwo. Dajecie nam - wszystkim Szachistom - energię do dalszego działania.