PDA

Zobacz pełną wersję : Third age mapa



KKondzio
12-04-2016, 19:20
Hej witam wszystkich wie może ktoś jak zmienić mapę z np. FROGa do MOSu? W jednej ze swojej serii hatithemanagarmr miał mapę z FROGa i wgrał ją do BARONa i chce wiedzieć jak to zrobić

GRUHA
12-04-2016, 19:41
to mzoe spytaj ragnara a nie nas xd powinien ci odpisac na wiadomosc yt czy ew spory komentarz na jego nowym filmiku

kaizdud
13-05-2016, 08:41
Hej witam wszystkich wie może ktoś jak zmienić mapę z np. FROGa do MOSu? W jednej ze swojej serii hatithemanagarmr miał mapę z FROGa i wgrał ją do BARONa i chce wiedzieć jak to zrobić

to mzoe spytaj ragnara a nie nas xd powinien ci odpisac na wiadomosc yt czy ew spory komentarz na jego nowym filmiku

Cześć, i jak pytałeś może Kondziu ragnara w sprawie tej powiększonej mapy w TATW ?

August II Rex
13-05-2016, 14:06
Z tego co wiem Ragnar prowadził serię z Third Age czystego Eriadorem, Third Age + Baron Leśnymi Elfami, Third Age + MOS 1.41 Elfami z Lorien, Third Age + MOS 1.41 + Expended Map, Isengardem i o tą powiększoną mapę najprawdopodobniej chodzi. Nie wiem czy jest ona jeszcze gdzieś dostępna. Natomiast nowe wersje MOS 1.6.2 i 1.7 korzystają z zupełnie innej, większej mapki niż te starsze czy czyste Third Age. Tą najnowszą mapę można zobaczyć w serii ragnara z MOS 1.5, albo 1.6 Mordorem. Ja osobiście polecam najnowszy MOS 1.7, a dla miłośników jeszcze większej i bardziej zgodnej z lore mapy Divide and Conquer submod.

Araven
13-05-2016, 15:29
Podobnie MOS 1.7 polecam, tam mapka jest większa niż ta powiększona do 1.41.
edit: Jak napisał niżej KrystianBorys MOS 1.7 ma mapkę DaC, nie najnowsza ale olbrzymią.

KrystianBorys
14-05-2016, 07:57
O ile się nie mylę, to MOS 1.7 korzysta z mapki starej wersji Divide & Conquer. Najciekawszą mapkę ma Dagor Ennor, ale nie jest już zgodna z kanonem, ja takie rzeczy lubię, ale nie każdy