PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zagrać Księstwem Warszawskim-posiadam wersje na steam



Devilpage
20-04-2016, 11:37
Jak w temacie mam z tym problem, pobrałem nawet moda tego DarthMod, jednak po instalacji mam do wyboru dalej tylko 4 państwa.Jaką opcje zaznaczyć w modzie aby móc grać resztą?Oraz czy istnieje spolszczenie dla tego moda?

Może ma ktoś sposób aby grać Księstwem Warszawskim bez modów(tzn po edycji jakiegoś tam pliku i tak dalej widziałem sposób na youtube jednak linki wygasły stąd ten temat)

Jestem posiadaczem tej gry na steam-ie.

Post przeniosłem do odpowiedniego działu. Od zadawania pytań o mody (zarówno o istniejące jak i o to jak zrobić swój) są działy o modach.
Asuryan.

To tak na tym DarthModzie znalazłem opcje wystarczyło najechać myszką i poczytać po angielsku co za co odpowiada.Teraz pozostaje problem w postaci spolszczenia, gra po angielsku jakby odbiera mi trochę klimatu(nie operuję nim tak dobrze jak polskim:cool: ). Czy jest może spolszczenie do tego moda?Lub tak jak wcześniej pytałem może da się zmienić jakąś drobnostke i grać Księstwem Warszawskim z polską wersją językową gry?

Posty połączyłem. Upomnienie za pisanie jednego posta zaraz pod swoim drugim, zamiast skorzystania z opcji edytuj.
Asuryan.