PDA

Zobacz pełną wersję : Drugi Sezon Lig Rome 2 - zapisy oraz wypisy



Pirx
26-04-2016, 12:38
Drodzy,

wiem, że jeszcze toczymy boje w ramach Pierwszego Sezonu Lig Rome 2. Ważą się awanse i spadki. Ale... Drugi Sezon Lig Rome 2 ruszy już 16 maja. Już teraz widać jak na dłoni, że koncepcja Lig była trafionym pomysłem, nieaktywnych graczy można policzyć na palcach jednej ręki, większość czerpie przyjemność ze wspólnego grania.

Jako że do startu Drugiego Sezonu zostało relatywnie niewiele czasu - pierwszy tydzień maja będzie czasem dogrywek i gier barażowych - już teraz uruchamiamy możliwość:

- zapisania się na Drugi Sezon dla graczy, którzy nie uczestniczyli w Pierwszym Sezonie,

- wypisania się z Drugiego Sezony dla graczy, którzy uczestniczyli w Pierwszym Sezonie.

Zapisy oraz wypisy potrwają do dnia 13 maja, do godziny 23:59. Potem Sędziowie i organizatorzy pochylą się nad ostatecznym uporządkowaniem składów osobowych poszczególnych Lig.

Gracze, którzy uczestniczyli w Pierwszym Sezonie i którzy nie zgłoszą deklaracji o wypisaniu się, będą oczywiście z automatu kontynuowali rozgrywki w Drugim Sezonie.

Zachęcamy do udziału w Drugim Sezonie!

In:
1. Mikolos - III Liga
2. Haxor - III Liga
3. TUFF - I Liga
4. nico - III Liga

Out:
1. Don Vega - II Liga
2. Ituriel32 - I Liga
3. Piterus - SL
4. Defungor - I Liga
5. Zibi - SL

Niesmiertelnik
27-04-2016, 08:35
Proponuję przyjrzeć się nieaktywnym miłośnikom walkowerów i zmotywować ich do jasnych deklaracji dotyczących kolejnego sezonu.

Mikolos
29-04-2016, 15:22
Witam, chciałbym zapisać się do ligi

Nick Multiplayer: Mikolos
Link do Steama: http://steamcommunity.com/profiles/76561198129916790
Zapisuję się do III ligi
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go

DonVega
29-04-2016, 16:33
Rezygnuje z uczestnictwa w lidze w następnym sezonie - dzięki za fajną zabaw - do zobaczenia na Warhammerze.

Haxor
29-04-2016, 16:40
Chciałbym zapisać się do ligi

Nick Multiplayer: Haxor
Link do Steama: http://steamcommunity.com/profiles/76561198101352684/
Zapisuję się do III ligi
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go

GoldeRoX
30-04-2016, 14:00
Chciałbym zapisać się do ligi

Nick Multiplayer: GoldeRoX
Link do Steama: http://steamcommunity.com/id/GoldeRoX/
Zapisuję się do III ligi
[ ChR ]
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go

[uczestniczyłem już w 1 sezonie / jeżeli to mi jakkolwiek blokuje 2 sezon / z góry przepraszam xD ]

Arroyo
30-04-2016, 14:06
Kontynuuję grę w drugim sezonie Ligi. Do zobaczenia na placu boju, panowie :)

Seba Fallus III Wielki
30-04-2016, 14:10
Jako że do startu Drugiego Sezonu zostało relatywnie niewiele czasu - pierwszy tydzień maja będzie czasem dogrywek i gier barażowych - już teraz uruchamiamy możliwość:

- zapisania się na Drugi Sezon dla graczy, którzy nie uczestniczyli w Pierwszym Sezonie,

- wypisania się z Drugiego Sezony dla graczy, którzy uczestniczyli w Pierwszym Sezonie.



Czytanie ze zrozumieniem panowie.

Nikczemnik
04-05-2016, 08:17
Przypominam że mecze z dni 9-15 będę rozgrywać tydzień później

Pirx
04-05-2016, 08:50
Z racji matur pisemnych i generalnie toczących się jeszcze dogrywek i baraży - rozważamy przesunięcie startu Lig na 16 maja.

Pirx
04-05-2016, 12:15
Z racji wysiewu maturzystów, przekładamy termin startu Drugiego Sezonu Lig Rome 2 na 16 maja. To oznacza, że gracze toczący obecnie boje w barażach mają czas na rozegranie swoich meczów do końca tygodnia. Przedłużamy również zapisy/wypisy do Drugiego Sezonu do 13 maja, 23:59.

Termin na głosowanie zasad w Drugim Sezonie nie ulega zmianie - gracze powinni mieć minimum tydzień czasu na potrenowanie i przyswojenie sobie nowych taktyk.

tuff_gru
08-05-2016, 20:25
Zapisuje się, najchetniej do 1 ligi

Nick Multiplayer: TUFF
Link do Steama: http://steamcommunity.com/profiles/76561198007772888/
Zapisuję się do I ligi
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go

Ituriel32
09-05-2016, 08:45
Rezygnuję z gry w drugim sezonie. Powodzenia dla grających.

Polemajos
09-05-2016, 15:17
Gram dalej, wincyj rydwanów.

piterus
09-05-2016, 15:56
Rezygnuję z gry w 2 sezonie, a dotychczas dziękuje Wszystkim za świetna zabawę.

Defungor
11-05-2016, 22:02
Rezygnuje z 2 sezonu, z powodu niekompetencji prowadzących ligii.

Dla ciekawskich, Pirx zamieścił post, który usunął po rozmowie na Steam, a brzmiała ona o doprecyzowanie dotyczące niekompetencji. Jednak po wymianie argumentów Pirx zakończył słowami "To nara" po czym usunął mnie ze znajomych i rozmowa przepadła. Także następnym razem bierzcie do sprawowania pieczy nad ligą bardziej kompetentnych ludzi.

Pozdrawiam Defungor :)

Pirx
11-05-2016, 22:33
Możesz Defungor powtórzyć swoją argumentację o braku rozdysponowania nagród. To naprawdę nie była wielka filozofia w odświeżeniu sobie tej krótkiej, logicznej wypowiedzi, że jesteśmy niepoważni, bo jeszcze nagród nie rozdysponowaliśmy.

Moja decyzja o usunięciu Cię ze znajomych to już prywatna sprawa, ale jeżeli chcesz się tym chwalić i podbudować swojego ego, proszę bardzo.

mackoff
11-05-2016, 22:50
Rezygnuje z 2 sezonu, z powodu niekompetencji prowadzących ligii.

Dla ciekawskich, Pirx zamieścił post, który usunął po rozmowie na Steam, a brzmiała ona o doprecyzowanie dotyczące niekompetencji. Jednak po wymianie argumentów Pirx zakończył słowami "To nara" po czym usunął mnie ze znajomych i rozmowa przepadła. Także następnym razem bierzcie do sprawowania pieczy nad ligą bardziej kompetentnych ludzi.

Pozdrawiam Defungor :)

Defungor napisz proszę do mnie PW opisując dlaczego uważasz jak powyżej.

Dzięki

jedynytakisebek
12-05-2016, 08:34
Serio? Taka napinka o nagrody! *

PIRX: Panowie, spokojnie.

Nieznajomy
12-05-2016, 09:33
* gwiazdor sie znalazl

PIRX: Panowie, spokojnie.

Andrij Marszałek
12-05-2016, 13:59
Defungor....?
Może sam zajmij się organizacją jak masz tyle czasu i zapału.
Arr. Spokojnie, mam nadzieję, że sprawa wyjaśni się sama bez osób trzecich ;)

{{B-S}}Zibi
12-05-2016, 14:18
Jestem zmuszony zrezygnować z ligi w następnej kolejce. Dziękuję organizatorom oraz sędziom i wszystkim graczom z którymi było mi miło zagrać.

nico123
12-05-2016, 16:51
Chce zapisać się do ligi.
Nick Multiplayer: nico
Link do Steama: http://steamcommunity.com/id/jarostalker/
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go

Andrij Marszałek
12-05-2016, 17:21
Napisz jeszcze w której lidze chciałbyś wziąć udział.

nico123
12-05-2016, 21:37
Zgłaszam się do III ligi.

mackoff
12-05-2016, 23:41
Rezygnuje z 2 sezonu, z powodu niekompetencji prowadzących ligii.

Dla ciekawskich, Pirx zamieścił post, który usunął po rozmowie na Steam, a brzmiała ona o doprecyzowanie dotyczące niekompetencji. Jednak po wymianie argumentów Pirx zakończył słowami "To nara" po czym usunął mnie ze znajomych i rozmowa przepadła. Także następnym razem bierzcie do sprawowania pieczy nad ligą bardziej kompetentnych ludzi.

Pozdrawiam Defungor :)

Sprawa została wyjaśniona na prywatnych wiadomościach pomiędzy mną a Defungorem.

Dziękuje Ci Defungor za dyskrecje.

Termin startu 2 sezonu Ligi oraz czas przekazania nagród został optymalnie i najlepiej jak to możliwe zaplanowany przez Sztab Ligi pod przewodnictwem Pirxa.

Co do nagród to przypominam że przy zapisach na 1 Sezon w ogóle nie było o nich mowy....tylko dzięki naszym sponsorom udało się je załatwić więc zapisując się nikt nawet nie liczył na żadne nagrody a celem była dobra zabawa i współzawodnictwo.

Zachęcam wszystkich do udziału w 2 Sezonie Ligi Rome 2 na Totalwar.org.pl jest to przedsięwzięcie godne polecenia realizowane przez osoby z pasją, które nie mają z tego żadnego innego benefitu poza satysfakcją ze zrobienia czegoś dla kogoś - proszę pamiętajmy o tym wszyscy.

Za to chłopakom organizującym bardzo dziękuje w imieniu swoim i społeczności.

Walczcie dalej!

Pirx
13-05-2016, 12:48
Przypominamy, że dzisiaj upływa termin zapisów/wypisów.

Mamy już wstępne składy poszczególnych Lig, ale dopiero jutro przedyskutujemy w ramach grona sędziowskiego ostateczne składy. Rozpiski poszczególnych Lig i terminarze pojawią się najpóźniej w niedzielę.

Nieznajomy
13-05-2016, 15:31
niestety ale jestem zmuszony wycofac sie z Ligi :/ , mam coraz wiecej pracy i mniej czasu na treningi... a nie chcialbym sobie narobic siary :)

Dzieki Panowie za dobra zabawe i swietna organizacje, mam nadzieje ze jeszcze bede mial okazje wziac udzial w lidze :)

Rafjar trzymam kciuki :) i dzieki za wspolne treningi

Pirx
13-05-2016, 16:37
Ale przecież większość z nas nie trenuje tylko dla zabawy gra tutaj.

Curse11
13-05-2016, 17:31
Dokładnie, zostań z nami. Chodzi przecież tylko o fun ;)

Pirx
14-05-2016, 11:40
Dobra, Nieznajomy gra dalej. Sędziowie zabierają się do pracy nad ostatecznym składem Lig.

Pirx
15-05-2016, 11:31
Poniżej znajduje się podział osobowy Lig Rome 2 Total War na Drugi Sezon. Powodzenia Panowie! :)

SL
1. Pirx
2. Mist
3. Seba Fallus
4. rafjar
5. Nieznajomy
6. TUFF
7. Herr Pszemek

I Liga
1. Tyberiusz
2. Yoshiie
3. Andrij
4. Bachus81
5. Remix
6. Arroyo
7. Polemajos

II Liga
1. hdshovcase
2. Twój Mistrz
3. KobraxoPL
4. Curse11
5. jedynytakisebek
6. Nikczemnik
7. GoldeRox

III Liga:
1. Paradox
2. fifill2000
3. Nieśmiertelnik
4. The Great Barbarian
5. Mikolos
6. Haxor
7. nico

Kobrax
28-05-2016, 13:32
Witam. Chciałbym zrezygnować z udziału w 2 lidze. Nie mam do niej jakoś głowy teraz, a poza tym egzaminy mi się zbliżają więc muszę się na nich bardziej skupić, a nie da się gdy gdzieś tam w głowie siedzą te rozgrywki. Muszę też sobie od Romka 2 odpocząć trochę bo obecnie tylko wprawia mnie w zły nastrój co odbija się na mojej nauce.
Dzięki wielkie za wszystko, może kiedyś wrócę jak liga ciągle będzie :D
Życzę również powodzenia wszystkim zawodnikom w dalszych bojach.

Pirx
29-05-2016, 10:15
Rozumiem Kobraxo. Dzięki za dotychczasowy udział. W gronie sędziowskim zdecydujemy jak zweryfikować Twoje dotychczasowe wyniki w 2 Sezonie.

Tamudzin
20-06-2016, 14:15
Była by możliwość sprawdzenia jeszcze swych możliwości w lidze?

tuff_gru
20-06-2016, 18:56
Właśnie zakońćzylismy 2 sezon. Myśle że 3 rozpoczniemy po wakacjach.

Ale ale!!! Są jeszcze wtorki i czwartki. Jeśli masz Warhammera albo Romka 2 to zapraszamy, napewno sobie pograsz multi.

Remix
20-06-2016, 19:01
Tak w III sezonie ale to dopiero po wakacjach.

Tamudzin
20-06-2016, 19:31
Teraz poćwicze z losowymi graczami oraz sprawdzę wtorki i czwartki bo mam dwie gry.