PDA

Zobacz pełną wersję : KGCM - dodanie Tatarów jako grywalną frakcję



Daedagor
09-05-2016, 22:08
Witajcie
Otóż mam problem z dodaniem wyżej wymienionej frakcji do gry, by była możliwość grania. O ile w podstawce mi się to udało (choć moje postacie nie miały wtedy dźwięku) to tutaj mimo dania generałów, wojsk czy prowincji (Cherson - Krym) to jak chcę odpalić kampanię to cofa mnie do poprzedniego menu, albo w ogóle wywala z gry. Wszystkie zmiany dokonywałem w pliku descr_stat.

Araven
10-05-2016, 05:51
Sprawdź w descr_win conditions czy mają warunki zwycięstwa. I tam jest raczej maksymalna liczba frakcji grywalnych, jakąś musiałbyś wyłączyć z playable.

Daedagor
10-05-2016, 18:35
Tak, mają ustawione warunki zwycięstwa i podmieniłem ich z inną nacją (Norwegią)

Asuryan
10-05-2016, 18:59
Zdajesz sobie sprawę z tego, że frakcja którą chcesz dodać do kampanii to Timurydzi, a nie Tatarzy krymscy?

Daedagor
11-05-2016, 15:10
Tak, ale żebym mógł grać nimi od początku to muszę dać im jakąś prowincję. Wpierw próbowałem to zrobić z Bagdadem, zabrać Turkom i tam wwalić Timura i resztę, ale się nie udało - crashowało. A Cherson to jedna z niewielu neutralnych ziem.

Piter
14-05-2016, 12:35
W Orient und Okzident można pograć Timuridami o ile mnie pamięć nie myli.

Araven
14-05-2016, 19:25
Wciśnij tyldę wpisz show_cursorstat na prowincji jaka im chcesz dać i potem usuń z descr_strat garnizon o takich współrzędnych a prowincję wytnij z rebels i wklej pod Timurids, udało mi się im dać prowincję kiedyś