PDA

Zobacz pełną wersję : Tabela i wykorzystane nacje



Pirx
16-05-2016, 08:56
Zapraszam do umawiania się na mecze w poszczególnych tematach.

Tabela: http://challonge.com/i52cj3yf

Opiekunowie grupy:

Sędzia: Remix
Moderator: Nieznajomy

Pszemek Biatch
17-05-2016, 23:18
Nieznajomy machnąłeś się o jedną kolumnę to ja grałem egiptem i macedonią :D

Nieznajomy
18-05-2016, 00:11
Pirx- Partia, Sparta, Epir, Kolchida, Syrakuzy, Pont, Ardiajowie Massalia, Bojowie, Rzym

rafjar - Armenia, Massalia, Kartagina, Sparta, Partia, Swebowie, Rzym, Tylis, Epir, Getowie

Seba Fallus - Kolchida, Sparta, Kimmeria, Ateny, Ardiajowie, Kartagina, Baktria, Pont, Armenia, Seleucydzi, Icenowie, Bojowie

TUFF - Ardiajowie, Kartagina, Syrakuzy, Macedonia, Sparta, Arewakowie, Rzym, Tylis, Getowie

Mist - Sparta, Syrakuzy, Massalia, Armenia, Partia, Arewakowie, Rzym, Kartagina, Galacja, Icenowie

Herr Pszemek - Egipt, Macedonia, Baktria, Ateny, Seleucydzi, Syrakuzy, Armenia, Icenowie, Rzym, Bojowie

Nienajomy - Sparta, Armenia, Kartagina,Partia, Kolchida, Syrakuzy Getowie, Królestwo Odrysów, Bojowie, Tylis

tuff_gru
31-05-2016, 08:28
Proszę o uzupełnienie wykorzystanych frakcji, ja gralem juz 2 mecze, w drugim Arewakowie i Syrakuzy, Pirx tez juz grał wiecej niz 1 mecz...

Nieznajomy
31-05-2016, 11:59
Dzis wszystko ogarne spokojnie, kazdy chcial wykorzystac dlugi weekend :)

Nieznajomy
02-06-2016, 10:56
Wieczorem zrobie aktualizacje

tuff_gru
11-06-2016, 20:03
Nieźle Rafiar nie przegrał żadnego meczu - pdobnie jak Pirx.

rafjar
12-06-2016, 12:34
No udalo sie nie przegrac :) za to mialem 4 przegrane bitwy (tylko o jedna wiecej niz Ty) a roznica w punktach diametralna.. Do dzis sie zastanawiam co mnie podkusilo brac Partie na Rzym w naszym meczu... tak czy inaczej graty za 2 msce.. zasluzyles :)

Nieznajomy
12-06-2016, 15:51
mowilem Ci ze partia glupi pomysl :)

tuff_gru
12-06-2016, 23:54
No nie koniecznie, bo przede wszystkim słonie, procarze, jazda. Mysle ze daloby sie, ale jeszcze Nametocenna... A o tym z tego co pamietam zapomniales :).

rafjar
13-06-2016, 00:31
No tak, krzaczory robią grę ;).. A tak btw to nie wiem czy wiesz ale z bitew które graliśmy na siebie 1v1 czy nawet w MP2v2 to wszystko na Piramidach mam w plecy a na Nemetocennie do przodu. Ciekawe - pewnie to również w sporym stopniu zasługa tego słynnego zagajnika na środku mapy i umiejętności jego wykorzystania ;)

tuff_gru
13-06-2016, 10:32
Na Piramidach nie tylko ten zagajnik na środku mapy można wykorzystać. Wbrew pozorom ta mapa jest bardzo zbalansowana. Ostatnia bitwe która grałem z (edit)Nizeznajomym wybrałem właśnie Piramidy w tą niby gorszą strone... więc poprostu wykorzystałem inne krzaczory :).

Seba Fallus III Wielki
13-06-2016, 10:34
A ja jestem za honorową walką na nemetocennie jak chop! a nie chowanie się po krzakach jak baba :D

Nieznajomy
13-06-2016, 11:30
Nikczemnikiem? Haha Seba sam bym tego lepiej nie ujal xd

tuff_gru
13-06-2016, 11:50
LOL pomylilem ksywke :eek: sorka.

EEEE tam "chowanie sie jak baba". Jedynie Mist wyskoczył ze mna na gołe klaty barbami na Nametocennie.

Na wojnie wszystkie chwyty sa dozwolone, jesli ma sie na jakimś polu przewagę to trzeba ją wykorzystać.
To tak jakby powiedzieć, kurcze mam więcej zaprzysięrzonych - to nie honrowe - ok to ja nie uzywam jednej jendsotki żeby było sprawiedliwie, Tak samo z Rzymem - nie uzywajmy go - jest op, to nie honorowe:).

Albo jeszcze lepiej - Nasze wojska pod Grundwaledm stały przez pół dnia w lesie, a Krzyżacy sie smarzyli na słońcu - to nie honorwe - powinnismy też stac w słońcu, i jeszcze powiedziec im że wilcze doły w nocy wykopaliśmy - to też nie honrowe.

I wkońcu jesli moja armia składa sie głownie z piechoty to wybieram miejsce na bitwe gdzie teren jest trudny dla kawalerii - to jest strategia a nie nie honorowe. Równie dobrze mogę powiedzieć że ktoś kto bierze 6 proc i Nametocenne jest niehonorowy :).

BTW
Jak wybrać bitwe - mieć przewagę w:
1. Rodzaju frakcji
2. Budowie armi
3. Wykorzystaniu terenu
4. Umiejętnościach

Ważnośći maleje w dół...

Seba Fallus III Wielki
13-06-2016, 14:38
Celtami nie lubię grać są strasznie nudni, oklepani, liczy się to kto lepiej wyprowadzi szarżę więc bitwa staje się bardzo zręcznościowa i zazwyczaj przegrywam takie starcia :D. Wole bardziej taktyczne starcia frakcji zrównoważonych :D

Remix
15-06-2016, 18:54
Podsumowanko:

Gratulacje dla Pirxa za obronienie tytułu mistrzowskiego w Super Lidze, również duże brawa dla Tuffa za uzyskanie drugiego miejsca w jego pierwszym sezonie.
W barażach o pozostanie w lidze powalczy Seba_Fallus a do 1 ligi spadają Mist i Herr Przemek.

Dzięki za grę i powodzenia w kolejnym sezonie.

Pirx
17-06-2016, 12:03
Dzięki Panowie za dużo walki. Było miło, jak zwykle. :) Tuff - niewiele Ci brakowało. ;)

tuff_gru
18-06-2016, 22:50
Niom było bardzo ciekawie :)