PDA

Zobacz pełną wersję : Tydzień 1 (runda 2) The Great Barbarian 0:2 Nieśmiertelnik



hdshovcase
16-05-2016, 14:19
Zapraszam do umawiania się na mecz. Jako pierwszy nację i mapę wybiera gracz znajdujący się wyżej w drabince (http://challonge.com/rc9fq9ed)

Czas na rozegranie meczu macie do 23:59 22.05.2016

Proszę o umawianie się w tym temacie lub potwierdzanie tu ustalonych terminów, a po meczu o podanie tu wykorzystanych frakcji. Pamiętajcie o zapisaniu screenów i powtórek z bitew.

Powodzenia

Niesmiertelnik
16-05-2016, 21:28
Cześć, mój nick na Steam {SK}Niesmiertelnik.
Zazwyczaj jestem wieczorami i mogę się dostosować - pamiętam że wolisz weekendy, daj znać kiedy.

Niesmiertelnik
18-05-2016, 22:20
.... i co dalej?

Pirx
19-05-2016, 09:02
Barbarian - zacznij proszę udzielać się na forum, bo na ten moment w przypadku nierozegrania meczu - walkower wędruje do Nieśmiertelnika. A swoją drogę wątpię, żeby jego cieszył taki rozwój wydarzeń.

Zagrajcie to.

Niesmiertelnik
19-05-2016, 13:11
.... A swoją drogę wątpię, żeby jego cieszył taki rozwój wydarzeń.
Uchowaj mnie Panie przed dżumą walkowerów :nunu:
Dasz radę Barbarian.... Dobijam właśnie do trzydziestej bitwy online od premiery gry, więc nie ma co się po kątach chować

Niesmiertelnik
20-05-2016, 21:41
Rozegraliśmy, emocji było co niemiara, szczególnie w pierwszej bitwie.
Great Barbarian Baktria ja Kartagina - wygrałem
W drugiej bitwie ja Baktria a Great Barbarian Seleucydzi - ponownie wygrałem.

Pierwsza, słoniowa bitwa, była epicka.... ale jakoś poszło.

2:0 dla mnie. Dziękuję Barbarian za super pojedynki. Powodzenia w dalszej fazie ligi.

Na poziomie III ligi wracam do formy.... biegam po mapie jak samica owsika z jajami :crazy:

The Great Barbarian
21-05-2016, 16:19
Barbarian - zacznij proszę udzielać się na forum, bo na ten moment w przypadku nierozegrania meczu - walkower wędruje do Nieśmiertelnika. A swoją drogę wątpię, żeby jego cieszył taki rozwój wydarzeń.

Zagrajcie to.

Drogi Pirxie, ja umawiam się na privie na Steamie bo jest mi wygodniej

Pirx
21-05-2016, 20:31
Barbarian - w takim razie Twoje ryzyko, bo w przypadku nierozegrania, będziesz w gorszej pozycji.

A swoją drogą samym sędziom jest zwyczajnie łatwiej, jeżeli widzą jakieś postępy w umawianiu. To naprawdę raptem parenaście sekund roboty - napisać że wstępnie ustaliliście jakąś datę. Mocno nam to ułatwia pracę.