PDA

Zobacz pełną wersję : Neutralność Państwa



Dax.
23-05-2016, 21:58
Siemanko xd Otóż mam pytanie jak zmniejszać neutralność państwa w Hearts of Iron 3? Słyszałem, że za pomocą szpiegów się jakoś da, lecz nie wiem dokładnie jak to zrobić.

lysy
23-07-2016, 10:43
Wraz z ostatnim dodatkiem Their Finest Hour, tylko twoi wrogowie/sojusznicy mogą zbić Tobie neutralność. Pierwotnie owszem była taka możliwość w zakładce szpiegostwo oraz po przez wybór specjalnego ministra. Mając jednak już zainstalowane TFH pozostaje ręczna edycja zapisanej gry lub dodanie sobie nowego eventu lub decyzji.

darekko31
06-10-2016, 11:16
No właśnie. Mam ten sam problem. Mógłby ktoś przybliżyć sposób jaki w tym dodatku istnieje na zbicie tej neutralności? To moim zdaniem jest głupota, że samodzielnie nie można i tym decydować, to jestem "władcą" czy nie. Gram Polską i chce zająć państwa sąsiednie by być silniejszym i mieć przewagę nad nazistami na zachodniej flance. Ma ktoś jakiś sposób?

lysy
13-10-2016, 19:30
Jak wyżej napisałem, bezpośrednio w grze nie ma takiej opcji. Pozostaje napisanie eventu/decyzji, ręczna edycja zapisu gry lub wpisanie kodu noneutrality.