PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z modami i kilka pytan !



segate
03-01-2010, 11:05
Witajcie koledzy,
od pewnego czasu po looknieciu na dział z modami do ETW naszła mnie wielka ochota aby poexperymntowac z grą. Na poczatek pobrałem darthmod-a ktory miał poprawic AI itc, a nastepnie Europan Wars (w wersji PL) kolejnym modem ktory mnie zainteresował bym smokemod pod darth mod-a po obraniu zapoznałem sie z wszystkimi instrukcjami instalacji. Postepujac wg. rad najpierw standardowym sposobem 1 plik do data, a .txt do scripts odpalając gre pojawiał sie komunikat o błedzie empire.exe. Troche sie przestraszyłem myślac o nowej instalacji gry, wiec poszperałem po forum znajdujac ModManager-a 1.5 wyczysciłem z folderów pliki ktore wczesniej powklejałem i zaczełem zabawe od nowa. Na pierwszy ogien z MM poszedł Europan Wars zaznaczyłem go i <Launch>
niestety komunikat jak wyzej.

Z tad moja prosba czy zechciał by mi ktos pomóc w tej sprawie. Dodam ze w MM przy modzie pojawiały sie jakies Conflict (czy cos takiego).

Z gory thx i pozdrawiam

Salvo
05-01-2010, 14:50
Większe mody nie grają ze sobą więc tu pewnie jest problem.
Zresztą ew2 posiada darthai i ulepszenia w postaci dymów ;)

segate
05-01-2010, 17:30
tylko jest problem taki ze nie moge odpalic tego Ew2 bo mam w mod manager jakies conflits i gry właczam to wywala do windowsa

Salvo
06-01-2010, 12:49
Spróbuj więc odpalić z user.empire script 8-)

rob711
06-01-2010, 17:40
Podczepię się z pytaniem :)

Mam problem polegający na tym ze podczas gry z włączonym modem darth mod lub european wars niektórym jednostkom podczas bitew plączą się kierunki!
Wygląda to tak że oddział ustawia się prostopadle do kierunku w jaki ma ostrzeliwać a nawet jak go ustawie jak nalezy czyli frontem do przeciwnika to i tak się obróci żeby strzelać wzdłuż szeregów :( ( zmiana ilości kolumn i szeregów nic nie daje) Gdzie indziej na przykład oddział potrafi strzelać do tylu - przedni szereg strzela do tylu i kuca nastepnie 2 szereg itp, wygląda to odrobinę kretyńsko :lol:

miał już ktoś ten problem?

segate
06-01-2010, 17:57
no troche nie rozumiem jak to z scripts jesli chodzi ci o wklejenie pliku z modem do data a txt do scripts to juz probowałem zanim zaczełem urzywac mod manager i problem był ten sam przed filmami wywalało do windowsa