PDA

Zobacz pełną wersję : Tydzien 3. (Runda 6.) Nieśmiertelnik - Paradox



hdshovcase
30-05-2016, 15:29
Zapraszam do umawiania się na mecz. Jako pierwszy nację i mapę wybiera gracz znajdujący się wyżej w drabince (http://challonge.com/iaasxl2j)

Czas na rozegranie meczu macie do 23:59 05.06.2016

Proszę o umawianie się w tym temacie lub potwierdzanie tu ustalonych terminów, a po meczu o podanie tu wykorzystanych frakcji. Pamiętajcie o zapisaniu screenów i powtórek z bitew.

Powodzenia

Paradox
30-05-2016, 15:50
Hej kiedy chciałbyś rozegrać mecz?

Niesmiertelnik
30-05-2016, 22:06
Cześć. Mogę zagrać praktycznie codziennie wieczorem, ale muszę wiedzieć z wyprzedzeniem, żeby poustawiać sobie sprawy w domu. Zaproponuj coś.

Niesmiertelnik
01-06-2016, 23:29
Czekam i czekam ..... jakieś newsy nt dostępności kolegi?

Niesmiertelnik
02-06-2016, 19:16
Paradox. Piątek wieczór, sobota wieczór, niedziela wieczór?

Niesmiertelnik
04-06-2016, 14:11
Sobota późny wieczór? Niedziela wieczór?

Paradox
04-06-2016, 19:03
Niedziela, ale nie koniecznie wieczór, choć też może być.

Niesmiertelnik
04-06-2016, 19:08
Mogę zagrać w niedzielę o 11:00, lub dopiero ok. 20:00 - jak uda mi się wrócić od rodzinki

Niesmiertelnik
05-06-2016, 09:06
Sorry Paradox , ale to są jakieś jaja z Twojej strony. Masz wywalone na podstawowe choćby zasady netykiety. Nie szanujesz mojego czasu.

Niesmiertelnik
05-06-2016, 12:30
Do sędziów. Róbcie z tym pojedynkiem co chcecie. Ja z człowiekiem, który jest online i mimo kilku postów z mojej strony nie jest w stanie wybąkać z siebie żadnej deklaracji nie będę walczył na ostatnią chwilę tylko dlatego, ze jemu nagle zaświta jakiś pomysł że napisze "Jestem, grajmy".
Proponuję nagrodzić go za takie podejście trzema punktami..... na pewno na to zasłużył.

EDIT: nie chcę również 3 punktów za ewentualny walkower na skutek braku zainteresowania Paradoxa tematem. Trzymaj mnie Panie jak najdalej od takich baranów.

Pirx
05-06-2016, 13:51
Nie wiem za bardzo co mogą sędziowie na tym etapie zrobić, poza prośbą o rozegranie meczu w terminie, z poszanowaniem wolnego czasu przeciwnika.

Wiadomo, że w przypadku nierozegrania meczu, będzie decyzja sędziowska. Ale oczywiście ani nas ani Was to nie ucieszy.

Paradox
05-06-2016, 16:43
Szczerze. Ligę w Rome 2 traktuje bardziej na luzie, nie to co ty. Przepraszam, że Ciebie uraziłem i za wszelkie problemy, które Ci przysporzyłem. Jeśli Ci się chce to możemy rozegrać ten mecz, a jeśli nie, chcesz o mnie zapomnieć i mieć mnie w głębokim poważaniu, twoja wola.

Do sędziów: Jeśli mecz się nie odpędźcie do przyznajcie 3 punkty Nieśmiertelnikowi. W ramach rekompensaty.

Niesmiertelnik
05-06-2016, 23:32
Szczerze. Ligę w Rome 2 traktuję bardzo na luzie, ale skoro zaakceptowałem zasady i szanuję graczy, to kontaktuję się z nimi jak należy, tam gdzie należy, niezależnie od tego jak ligę traktuję, bo skoro nająłem się na psa to szczekam.... Nie przysporzyłeś mi problemów i nie czuję urazy, ale ogólnie mierzi mnie olewactwo i bylejakość.

Po tygodniu zagajek nie chcę poświęcać więcej czasu na próby kontaktu z Tobą, ale jako ze uważam, że trzecia liga jest miejscem akurat dla mnie, to nie chcę również żadnych punktów z wątpliwych sytuacji.

william/kaszanka
07-06-2016, 16:07
Walkower na korzyść Nieśmiertelnika.