PDA

Zobacz pełną wersję : Gra kilkoma frakcjami na raz



kfilich
31-05-2016, 21:51
Hej! Ślęczę nad moim problemem od dobrej godziny. Otóż zachciało mi się wrócić do starego, dobrego Total Wara i nie grać w niego samemu. Pamiętam otóż, że parę dobrych lat temu udawało mi się uruchomić opcję gry na jednym komputerze kilkoma nacjami na raz. Po zaznaczeniu jednej z nich w ekranie wyboru frakcji, ta kliknięta wcześniej się nie odznaczała i można było kolejno po turach grać każdym kogo się wcześniej zaznaczyło. W tej chwili szukam, szukam... Przewaliłem cały internet w trzech językach i nic. Znalazłem coś o hotseat, instrukcję co zmienić w konkretnych plikach, ale nic mi nie działa. Żadna z konfiguracji nie skutkuje.
Chciałbym pograć we dwie osoby na jednym komputerze, nie za pośrednictwem sieci LAN.
Total Wara pobrałem przed chwilą ze steama, bo tylko w ten sposób działa na win 10.

Proszę Was o pomoc i z góry dziękuję ;)

Pampa
01-06-2016, 06:16
Tryb nazywa się hot seat. Jakbyś nie był leniem to byś użył opcji szukaj, bo temat się przewijał wiele razy.

kfilich
01-06-2016, 21:28
Jeśli mowa o lenistwie... Czytamy posty do końca.

"Przewaliłem cały internet w trzech językach i nic. Znalazłem coś o hotseat, instrukcję co zmienić w konkretnych plikach, ale nic mi nie działa. Żadna z konfiguracji nie skutkuje."

I tak. Byłem również w Waszym FAQ gdzie jest wszystko dokładnie opisane, ale nadal nie działa.

Pampa
02-06-2016, 13:13
Ze steam tego nie zrobisz.

andnoj92
27-10-2016, 19:10
Też mam na steamie i win10 i jest sposób. Nie wiem czy wersja podstawowa tak działa, ale da radę grać hot seat w modach stainless steel 6.4 oraz custom campaign 2 (pewnie w innych też). Trzeba je zainstalować i wrzucic w folder z modami, a następnie zamienić nazwy z jakimś z oryginalnych modów np: americas. Po odpaleniu gry wchodzisz w grę wieloosobową i masz opcje hot seat

Presidente
29-10-2016, 09:15
Nie wiem czy przypadkiem w modzie WWMWE jest opcja Hot-Seat. Nawet chyba nie trzeba nic zmieniać w plikach gry