PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] BI-chce grac słowianami



Dzaga
03-01-2010, 18:30
Witam, gram w Rome BI wiem jak odblokowac żeby w menu głównym wyskoczyli Słowianie po kliknieciu na ich ikonke wchodze do gry ale nie pojawia mi sie strzałka kursora a czas nie leci staje na Sarmatach i zostaje mi tylko wcisnac Esc i wyjsc z gry......czy ktos wie co jeszcze musze zrobic zeby posmigac Słowianami jakos rok startowy ustawic albo co HELP....

S.P.Q.R
03-01-2010, 19:44
Niestety

Słowianie, romano -Brytowie, Ostrogoci jak i buntownicy rzymscy są niedostępni i nie da się ich odlokować ;(

hyperboria11
03-01-2010, 20:02
Podobno można zmienić datę nadejścia ich hordy. Tyle że nigdy w to się nie bawiłem

Zakapior-san
04-01-2010, 08:03
DA się nimi grać- grałem romano-brytami. Po prostu zmienia się w plikach że mają startowe prowincje. W tym przypadku Londinum i Eburacum:) Z resztą frakcji (buntownicy cesarstwa i ostrogoci tak samo się da:) A ze słowianami to nie wiem, bo nadchodzą jako horda w którymś tam roku więc pewnie trzeba by było to zlikwidować w plikach, dać im jakąś prowincję na starcie i grać.

chochlik20
08-01-2010, 13:58
da rade grac slowianami rozpakowujesz moda BI Make All Factions Playable 1.6 następnie klikasz na rebeliantów tam w opisie frakcji masz wszystko napisane co trzeba zrobić żeby zagrać poszczególnymi nacjami w grze, żeby zagrać slowianami klikasz na victus barbarzyńców, pojawia sie doradza, następnie klikasz na opcje show me the button, przeijwa Ci sie pasek frakcji lecą poszczególne tury aż do roku 410 i mamy ukochanych slowian. Podobnie robimy jeśli chcemy grac buntownikami poszczególnych cesarstw i romano-brytami. Uprzedzam trzeba trochę poczekać żeby zagrać slowianami. Jeśli ktoś nie ma dostępu do tego moda mogę go przesłać komuś na pocztę w następnym tygodniu. Mi podczas wypakowywania pojawiły sie błędy, wiec podmieniłem ręcznie wszystkie pliki. :)

kuba402
12-09-2010, 09:09
Mam pytanie do Zakapiora-sana
gdzie jest ten plik gdzie daje się pozycje startowe romano-brytom ,bo ja go szukałem i nie znalazłem tego.

Mnil
21-09-2010, 08:36
viewforum.php?f=248 (http://forum.totalwar.org.pl/viewforum.php?f=248)

Lorek
02-10-2010, 14:02
A można byłoby dostać link do konkretnego tematu albo nazwę pliku, o który pojawiło się pytanie, czy może jednak każdy ma sobie szukać sam i czytać kolosalne posty tylko dlatego, że ktoś raczył dać linka do forum a nie do tematu, nie mając też pewności czy zamiast natrafienia na błędną wskazówkę sam czegoś nie spieprzył?