PDA

Zobacz pełną wersję : Football Manager



Sulejman I
05-06-2016, 06:15
Dział gier sportowych umiera śmiercią naturalną, więc trzeba go trochę reanimować! :D Ktoś gra?

Tobiasz Piotrowski
24-04-2017, 11:14
wielbię FM jeszcze z 12 części

Eutyches
18-12-2019, 12:38
Obok serii Total War, Baldur Gate, Dragon Age i kilku innych, to gram w tę serię od czasów jak się nazywała inaczej :)
Ale to prehistoria, teraz zagrywam się w FM 20.

Wbrew niektórym recenzjom/ ta odsłona to jedna z najlepszych gier z tej serii. Podobne odczucia całkowitego uzależnienia miałem przy Sensible Soccer :P, Championship Manager 03/04, czy też
Football Manager 2016.

Taka fajna recka jest tutaj, jakbym sam ją napisał ;)
https://www.spidersweb.pl/2019/11/football-manager-2020-niezawodny-jak-zawsze-nieczytelny-jak-nigdy.html


Dodam tylko, że skiny są genialne i widać, że zostawili fanom pewne rzeczy i może dobrze, że można samemu sobie ją ubogacić.

Ja gram na dodatkach jeszcze :)
Pochwalę się, a co mi tam - nikt mnie nie chwali, to sam siebie też robi różnicę :)

Najlepiej oddadzą to screeny^^
Troszkę Bayerem Leverkusen a potem od 2 ligi Widzew Łódź :)
Nie używam edytora, bo zabija przyjemność z gry; dopiero go kupuję i uruchamiam, jak już powiedzmy nasycę się rozgrywką i chcę zbudować własną drużynę, a jest taki tryb w grze i wiadomo jak się drużyna nazywa :)

3155

3156

3157

BlackNyga89
21-12-2019, 17:38
dziwaczna taktyka jak dla mnie:D ale jak wyniki są to chyba się sprawdza:D ja również mogę polecić FM 2020 szczególnie z dodatkowymi ligami polskimi do grania.... zawsze większa frajda zdobyć majstra startując od 3 ligi... Tyle tylko, że ja zawsze trochę ulepszam polską "ekstraklase", zwiększam reputacje ligi, klubów poprawiam wartości piłkarzy ( upodabniam to do ligi francuskiej ) i poprawiam PA i CA polski piłkarzy z ekstraklasy jak i reprezentacji.... tak, że w sumie wychodzi, że w ekstraklasie i pirewszej lidze gra się dużo trudniej
3161
3162

gorski
28-01-2020, 08:37
Nigdy nie rozumiałem takich gier. Bez dynamiki i energii.

BlackNyga89
28-01-2020, 19:39
A ja nie rozumie jak można grać w minecraft, The Sims itd. ktoś inny nie rozumie jak można grac w HoIa ,europa universalis czy jakieś inne symulatory państw w których jak to ująłeś nie ma dynamiki i energii. Proste ta gra trafia w określone gusta tylko jest do dużo węższa grupa niż np jakiegoś GTA, WIEŚKA.
Wiec nie do końca rozumie sens twojego posta

Nezahualcoyotl
28-01-2020, 21:11
Nigdy nie rozumiałem takich gier. Bez dynamiki i energii.

Szachy też są bez dynamiki i energii...