PDA

Zobacz pełną wersję : Dziecko kosmitów



George
29-08-2009, 19:16
Witam!
Co o tym sądzicie? http://www.wykop.pl/link/228912/przeraz ... -z-meksyku (http://www.wykop.pl/link/228912/przerazajace-dziecko-kosmitow-z-meksyku)

Tylko proszę nie pisać, że to mała małpa, ja też tak na początku myślałem, ale brak DNA wyklucza tą opcję.

infamin
29-08-2009, 19:19
Na naszym pięknym worldzie wszystko jest możliwe :lol: Teoria o porywaniu ludzi, mogłaby nakierowywać na takie domysły w sensownym i logicznym rozumieniu tego zjawiska. Mam tylko pytanie, czy to jest dziecko obcych, czy w jakimś stopniu okazuje cechy ludzkie?

George
29-08-2009, 19:29
Najbardziej intrygujący jest brak DNA. Oprócz tego stwierdzono bardzo dobrze rozwinięty mózg. Tak czy inaczej, ludzkie dziecko to to raczej nie jest, raczej polski emeryt po reformie emeytalnej :lol:

infamin
29-08-2009, 19:43
Najbardziej intrygujący jest brak DNA.

Brak DNA mógłby wskazywać na to, że stworzenia pozaziemskie traktują swoich "ziomków" jeszcze bardziej przedmiotowo, aniżeli ludzko podobne cuda :twisted:

29-08-2009, 19:48
Jak może nie mieć DNA? Co wy mówicie? To jak mu zrobili testy DNA skoro go nie ma :lol:

Samo w sobie to jest idiotyczne, przyleciał na ziemie po to żeby wpaść w sidła i nikt mu nie pomógł się wydostać? Przyleciał sam? Starzy puścili bachora samopas na obcej planecie? Ludu myślący, litości... Coś się pomutowało i się takie zrobiło. Zastanawiam się jak taka niedorajda mogłaby zbudować statek kosmiczny mogący przelecieć galaktykę

Kajcio
29-08-2009, 20:07
Jak może nie mieć DNA? Co wy mówicie? To jak mu zrobili testy DNA skoro go nie ma :lol:

Samo w sobie to jest idiotyczne, przyleciał na ziemie po to żeby wpaść w sidła i nikt mu nie pomógł się wydostać? Przyleciał sam? Starzy puścili bachora samopas na opcej planecie? Ludu myślący, litości... Coś się pomutowało i się takie zrobiło. Zastanawiam się jak taka niedorajda mogłaby zbudować statek kosmiczny mogący przelecieć galaktykę

Może był pijany ;) :D

Haller
29-08-2009, 20:44
To jest przecie Chupacabra jak nic!

KLAssurbanipal
30-08-2009, 02:08
Jak może nie mieć DNA? Co wy mówicie? To jak mu zrobili testy DNA skoro go nie ma :lol:

Samo w sobie to jest idiotyczne, przyleciał na ziemie po to żeby wpaść w sidła i nikt mu nie pomógł się wydostać? Przyleciał sam? Starzy puścili bachora samopas na obcej planecie? Ludu myślący, litości... Coś się pomutowało i się takie zrobiło. Zastanawiam się jak taka niedorajda mogłaby zbudować statek kosmiczny mogący przelecieć galaktykę

Mógł się zgubić... a oni dalej wędrują po lesie :)

30-08-2009, 07:23
Trochę się nad tym zastanawiałem i doszedłem chyba do zadowalającego wniosku. To jest PIES! Przylecieli na ziemie turyści na kosmiczne safari z psem, a gdy byli go wyprowadzić astro Burek zerwał się z siłowej smyczy i poleciał za jakims meksykańskim kotem :mrgreen:

Lena
30-08-2009, 10:54
Taak... Czytałam o tym. Najbardziej spodobał mi się fakt,. że owo stworzenie miało skrzela a zginęło, bo je ludzie utopili....

George
30-08-2009, 14:27
Jak może nie mieć DNA? Co wy mówicie? To jak mu zrobili testy DNA skoro go nie ma
No właśnie chcieli mu zrobić testy ale sie z deczka zdziwli bo okazało się, że nie ma co testować :lol:


Taak... Czytałam o tym. Najbardziej spodobał mi się fakt,. że owo stworzenie miało skrzela a zginęło, bo je ludzie utopili....
:shock: Nigdzie nie widziałem wzmianki o tym, że miało skrzela...

Trochę zastanawiające jest to, że ten farmer spłonął we własnym samochodzie kilka dni po przekazaniu tego czegoś naukowcom... Czyżby zemsta rodziców :) ? lub właścicieli :lol: ?

30-08-2009, 14:28
Ale potwór, sam też bym to pewnie utopił.

mpartem
30-08-2009, 18:26
biologiem nie jestem ale pisało, że skrzela pozwalają mu przebywać pod wodą tylko chwile

30-08-2009, 19:08
Pewnie to jakiś kumpel dzika.

Luminos
30-08-2009, 20:05
Ja sądzę, że to może być tekstura do jednostki z nowego dodatku Napoleon Total War :lol:

Gravi
31-08-2009, 13:55
Hmmm brak DNA jest trochę dziwne.....jak ten koleś jest z poza ziemi, w dodatku to jest malec to ja nie chce wiedzieć jacy są jego rodzice...
PS:Pewnie padł dlatego bo zobaczył Empire:Total war :lol: