PDA

Zobacz pełną wersję : Miasta zniszczone przez Chaos



Gaeth I
21-06-2016, 15:59
Witam, mam takie pytanko. Otóż inwazja Chaosu zostawiła w mojej grze mnóstwo zniszczonych terenów i ja jako dobry Krasnolud chciałem to odbudować. Wysłałem więc do Kislevu armię z myślą, że będę mógł może wskrzesić tą nację, ale niestety nic z tego :( No i tu pojawia się pytanie. Miasta Kislevu nikt nie może przejąć, więc teraz te tereny po prostu pozostaną puste, czy jest jakiś sposób by je zapełnić? :D

Asuryan
21-06-2016, 16:05
W czystej wersji możesz je odbudować tylko Imperium lub Wampirami. Krasnoludami i Orkami tylko grając na modzie na podbój wszystkich prowincji.

Ituriel32
07-07-2016, 09:05
Jeszcze pozostałe nacje ludzi czyli: Bretonia (i jej podfrakcje), Estalia, Tilea i Księstwa. Choć szczerze wygląda to trochę komicznie gdy nacja z drugiego końca mapy odbudowuje tamte tereny. Brakuje mi trochę przywrócenia/wyzwolenia nacji już zniszczonej.

Tym bardziej że w przypadku ziem silnie skażonych przez chaos lub wampiry powstają ich buntownicy którzy niszczą miasto jeśli je zdobędą. Co wyludnia mapę jeszcze szybciej...
Przeszkadza też w odbudowie bo komp lubi robić tą malutkimi armiami którymi później nie jest wstanie ochronić takiego miasta.