PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!



kasim
16-07-2016, 10:39
Mam pytanie, z jednego poradnika na forum wyczytałem że by zacząć modować trzeba użyć pliku unpack_all.bat w plikach gry, ale jak go włączam to wyskakuje mi że nie znaleziono pliku "MSVCP71" i że mam zainstalować grę ponownie by naprawić błąd, ale to nic nie daje proszę pomóżcie!

wino
16-07-2016, 12:51
Ten i kilka innych plików dll znajduje się w katalogu głównym Medievala. Skopiuj je wszystkie (tyko te z rozszerzeniem dll) do katalogu gdzie masz plik unpack_all.bat i gotowe :)

kasim
16-07-2016, 17:46
Dzięki już działa! :)
Mam jeszcze pytanie plik *bat mi nie działa... zrobiłem jak w 3lekcji Marta i poprawiłem jak w innym zapytaniu na forum o to ale nadal mi nie działa. Głównie nie wiem o co chodzi z "cd ..\.."

kasim
18-07-2016, 07:40
pomoże ktoś?

Araven
18-07-2016, 15:14
Nie pisz posta pod postem. Unpack_all.bat Ci nie działa ? Gra legalna wersja dyskietkowa? Moze to wina antywirusa, gdzie masz grę zainstalowaną podaj pełna ścieżkę do mods.
Na Xp kiedyś wypakowałem i działało jak złoto.

Doprecyzuj z tym plikiem bat, bo mało precyzyjnie opisałeś problem.

kasim
19-07-2016, 07:00
post pod postem napisałem bo nikt się nie odzywał. A z plikiem unpack_all.bat sobie poradziłem ale teraz mam problem z plikiem *bat który włączał mojego moda. Robiłem to według 3 lekcji Marta i poprawiłem zgodnie z odpowiedzią w temacie "problem z plikiem .bat" ale nadal mi nie działa :/
Pisało tam że w pliku *bat ma być wpisane
cd ..\..
start medieval2.exe @mods\my_mod\my_mod.cfg
Nazwy plików i folderów mam my_mod i chyba mam jedynie problem o co chodzi z tym cd ..\..
Pomoże ktoś?

Araven
21-07-2016, 05:23
Zajrzyj do postu 118 w tym temacie: http://forum.totalwar.org.pl/forumdisplay.php?145-Poradniki-do-Medieval-II-Total-War

I poszukaj w nim całym informacji. Ew. napisz PW do HellVarda

kasim
21-07-2016, 07:07
Dzięki!Już działa ;)