PDA

Zobacz pełną wersję : Kampania multi 1v1 z max 32 graczami



Pirx
24-07-2016, 21:10
Witajcie.

Nieśmiertelnik wyszedł z ciekawym pomysłem rozpoczęcia kampanii multi 1v1, której głównymi założeniami byłoby:
- walka na mapie kampanii max 32 graczy, z losowaniem nacji,
- każdy gracz miałby 3 prowincje startowe, z których mógłby atakować sąsiednie prowincje innych graczy, albo bronić swoje prowincje przed innymi graczami,
- zwyciężałby gracz, który podbiłby cały świat antyczny,
- system byłby turowy - ilość ataków na turę byłaby uzależniona od ilości posiadanych prowincji,
- tury byłyby tygodniowe, co oznacza, że cała kampania trwałaby wiele miesięcy,
- całą kampanię grałoby się jedną nacją, ale w zróżnicowanych warunkach - mapy byłyby dobierane w terenach granicznych walczących prowincji.

Rozważamy możliwość wprowadzenia dyplomacji, z sojuszami, paktami o nieagresji, wojnami.

Start we wrześniu.


Pytanie brzmi, czy bylibyście zainteresowani udziałem w takiej kampanii. A jeżeli nie, do dlaczego? Chcemy po pierwsze ocenić potencjalne zainteresowanie, a po drugie może coś zmienić w podstawowych założeniach.


Ja jestem zainteresowany. Mam trochę obaw ile to w sumie może potrwać, ale Romek to jest "moja miłość" i nie waham się zaangażować w taki projekt, nawet jeżeli miałby trwać miesiące. Intryguje mnie, jak ludzie będą działać, bo w praktyce pewnie szybko zaczną się tworzyć nieformalne, doraźne sojusze. ;) Czyli je się ciastko - mamy kampanię KO - i ma się ciastko - walczy się realnie na multi.

Zainteresowani:
1. Pirx
2. hd
3. Nieśmiertelnik
4. Zachar
5. Może - Nikczemnik - ale: trzeba dodać warunki umożliwiające czasowe zawieszenie aktywności w ramach Kamapnii.
6. Paweł Groźny
7. Remix
8. Defungor

hdshovcase
24-07-2016, 21:25
Jeżeli startujemy po wakacjach, to też jestem zainteresowany.

Niesmiertelnik
24-07-2016, 21:54
Oczywiście też się piszę ;)

Zachar
24-07-2016, 22:11
Proszę i mnie dopisać ;)

Nikczemnik
25-07-2016, 13:34
Chętnie bym wziął udział. Niestety obawiam się jednak że trudno by było połączyć czas wszystkich zainteresowanych :/

Pirx
25-07-2016, 13:36
Myślę, że na potrzeby kampanii wprowadzimy możliwość "przezimowania" przez kilka tur w trakcie kampanii, gdzie brak walk w danym tygodniu byłby wcześniej ogłoszony i nie byłoby ataków na takiego gracza. Bo wiadomo, że każdy potrzebuje czasem przerwy, ma wyjazd itepe.

PawełGroźny
25-07-2016, 16:19
Dlaczego nie ma mnie jeszcze na liście? :P
Proszę mnie dopisać :D

Remix
25-07-2016, 16:48
Wchodzę w to.

Defungor
25-07-2016, 17:21
Też bym był zainteresowany.