PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsza jednostka w Total War Warhammer



Szymblok
17-09-2016, 18:32
Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza jednostka w grze?

Aryann
17-09-2016, 18:50
Z tych, którymi jak dotąd grałem to Varghulf. Bardzo wytrzymała, szybka, z świetną szarżą i regeneracją poza bitwą. Rozgrywając bitwy przez większość czasu mogłem się swoimi Varghulfami w ogóle nie interesować wiedząc, że radzą sobie dobrze.

royal1410
17-09-2016, 18:54
A co to za różnica kiedy rosterom tak - chyba mocnych; jednostek brakuje..

Mist
17-09-2016, 18:58
kwestia czy chodzi o singla czy o multi ;) jak patrzeć na multi to Vargulf jest jedną z niewielu jednostek których się nie używa (w sensie praktycznie nie spotkałem kogoś kto to gra) wraz z black coachem zajmuje podium najbardziej bezużytecznych jednostek ;).

Wracając do tematu, jeśli chodzi o multi to jednostka która można zawsze zobaczyć to chyba Greatswordy w armi imperium praktycznie z tą jednostką nie da się źle zagrać ;>, wiadomo są wariancje armii bez niej ale chodzi o najlepszą jednostkę wiec moim zdaniem punkt wędruje tutaj. ;)

Arroyo
17-09-2016, 19:01
A co to za różnica kiedy rosterom tak - chyba mocnych; jednostek brakuje..
Wybacz, ale trudno jest odpowiedzieć na pytanie, kiedy się w grę w ogóle nie grało.

Jak chodzi o piechotę to na 100% to Wielkie Miecze u Imperium i w końcu Wybrańcy u Chaosu.

royal1410
17-09-2016, 19:13
Temu odpowiedziałem nie o jednostkach którymi grałem, tylko napisałem o tych których nie ma

Mist
18-09-2016, 10:57
Temu odpowiedziałem nie o jednostkach którymi grałem, tylko napisałem o tych których nie ma

Dokładnie trzeba przeczytać pytanie chodzi o jednostkę w "grze", więc z automatu nie ma co dyskutować o czymś czego nie ma póki co a po drugie raczej ciężko o opinię kogoś kto gry nie ma.

Chaak
18-09-2016, 11:38
Nie wiem jak po ostatnim patchu, ale wcześniej najlepsze były, według mnie, demigryfy. Radziły sobie praktycznie z każdą inną jednostką. Wysoko dałbym też krwawych rycerzy i rycerzy chaosu.

Slajerski
19-09-2016, 10:04
Najsilniejszą jednostką piechoty są zdecydowanie Wybrańcy z wielką bronią. 1 na 1 rozwalą każdą inną jednostkę pieszą w grze. Jeśli chodzi o jazdę to z kolei demigryfy albo krwawi rycerze.

Krwawy_Baron
21-09-2016, 16:28
Nie ma chyba jednostki uniwersalnej, najlepiej byłoby zmienić nazwę tematu na "Najlepsze jednostki w TW:Warhammer. Co do jednostek pieszych i kawaleryjskich to padły już moje typy: Gwardia Elektorska i Krwawi Rycerze. W kategorii j.latające dałbym smoka chaosu, a jako artyleria to godne uwagi jest Piekielne działo, które gdyby tylko było celniejsze to robiłoby srogą rzeź.

Mist
21-09-2016, 22:08
trzeba też zwrócić uwagę na koszt :) bo tak jak było wyżej wiadomo, że jak wybrańcy kosztuja w pi.... więcej to będą lepsi ale np do ceny to wypadają słabo xD

Ituriel32
22-09-2016, 06:08
Oj tam oj tam. Każdy chyba wie że najlepsze są Zombi. No bo zombi zombi zombi. :)

Turek
22-09-2016, 16:52
Rydwan Chaosu z Rogatą bestią. Mało kto to docenia, a naprawdę robi siekę jak wbije się w piechotę. Tym bardziej, że to jest rydwan zaprzężony w bestie, które przebijają się przez szeregi przez co rydwany mogą masakrować po prostu ze wszystkich stron.