PDA

Zobacz pełną wersję : steam i Empire Total War



kamilo251196
09-01-2010, 15:06
Kupiłem sobie dzisiaj Empire.Dużo czytałem o problemach ze steamem i czasem ściągania tych wszystkich aktualizacji przy załączaniu ETW.Natrafiłem na mały trik który rozwiązał by ten problem.
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=42128
otóż za radą użytkownika ściągnąłem steama z neta.Próbuję zmienić element docelowy ale jest to niemożliwe!Nie można nic wpisać.Więc zainstalowałem gierkę odpalam i znowu ogromny kawał czasu czekania.Ma ktoś metodę na rozwiązanie tego problemu by nie trzeba było tyle czekać?

Dagorad
09-01-2010, 15:48
Aktualizację musisz spokojnie przeczekać. Żeby instalować z płyty wystarczy przerwać ściąganie z neta i kliknąć instaluj ponownie (czy coś w tym stylu) na instalatorze z płyty.

Łycha
10-01-2010, 11:40
Tak odnośnie tego steam'a mam kilka pytań. Ostatnio też wpadłem na tą stronę cdaction i miałem zamiar się spytać czy ten trik jest skuteczny.:?: Pytam bo zastanawiam się nad kupnem ETW, a najpierw zamiast ściągać patche itd wolałbym nacieszyć oko grą a dopiero po kilku dniach ściągnąć łatki, patche itd :?:

1. Brat ma konto na steamie gdyż gra w CS'a po necie. Czy będę musiał tworzyć nowe swoje konto do gry w ETW czy mogę używać konta brachola :?:

2.
Aktualizację musisz spokojnie przeczekać. Żeby instalować z płyty wystarczy przerwać ściąganie z neta i kliknąć instaluj ponownie (czy coś w tym stylu) na instalatorze z płyty.

Możesz mi wyjaśnić o Co chodzi, bo nie bardzo kapuje o co biega z tym przerywaniem ściągania z neta i ponownym instalowaniu :?:

Gaius Julius
12-01-2010, 16:08
lepiej zrób swoje konto ( bo jaki to problem, przecie darmowe ) bo jak mu ktoś konto zakosi to i Ty również razem z bratem będziesz miał problem

a poza tym ja instaluję E:TW po prostu z płytki bez żadnych "dziwnych" tricków....

Łycha
12-01-2010, 17:11
lepiej zrób swoje konto ( bo jaki to problem, przecie darmowe ) bo jak mu ktoś konto zakosi to i Ty również razem z bratem będziesz miał problem

A widzisz. O problemach w przypadku kradzieży jego konta nie pomyślałem :)

Footman
13-01-2010, 20:42
No i gdybyś miał Empire na koncie brata nie moglibyście grać jednocześnie w CS i Empire.

A akurat "zakoszenie" konta to nie kłopot, bo wystarczy wysłać do valve zdjęcie jakiegoś swojego cdkeya i odzyska się konto. Problem jest jeżeli nie ma się żadnej gry na steamie w wersji pudełkowej.

Łycha
17-01-2010, 11:20
Pytania z innej beczki.

1. Rozumiem, że do odpalenia Empire Total War płyta potrzebna nie jest :?:

2. Dlaczego wszędzie w sklepach internetowych w informacjach nt. gry jest napisane, że pudełko zawiera jedną płytę DVD, skoro ja słyszałem o 2 DVD (albo mi się tylko wydaje ):?:

3. Aktualizację pobrane przez steam'a instalują się automatycznie, czy mam na to jakikolwiek wpływ :?:

Pytam się bo przymierzam się do kupna tej gry :)

Amrod
17-01-2010, 11:43
1. To jest właśnie ten plus Steama, że płyta nie jest później potrzebna do uruchomienia gry
2. Sklepy dużej wagi nie przywiązują do tego co jest w środku
3. Tak, możesz w Steam zaznaczyć, żeby gra nie była aktualizowana, inaczej wszystko następuje automatycznie (nie ma odrębnego instalatora jeżeli o to pytasz)

Łycha
17-01-2010, 15:09
3. Tak, możesz w Steam zaznaczyć, żeby gra nie była aktualizowana, inaczej wszystko następuje automatycznie (nie ma odrębnego instalatora jeżeli o to pytasz)

Dzięki za odpowiedź. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, że ETW był grą niedorobioną (np crash itd). Czy aktualizacje pomogły i poprawiły grę :?:

Duqq
17-01-2010, 23:24
Tak.

Pampa
19-01-2010, 17:23
Wygląda to tak że patch 1.4 był najlepszy ale został zepsuty 1.5 i taki stan pozostał niestety.

cezarian
21-01-2010, 17:19
Panowie! Nie da się anulować tego uploadowania ?? Bo pisze że to będzie trwało 1 dzień 5 h

Andsztal
21-01-2010, 20:27
Spróbuj przejść na tryb offline ale nie jestem pewny czy to pomoże. Ewentualnie odetnij sobie neta (nie mam tu na myśli na stałe oczywiście ;) ) i wchodź od razu na tryb offline, ważne jest tylko aby ostatnim kontem na steam na które wszedłeś przed odcięciem sobie neta było to na którym masz Empire.