PDA

Zobacz pełną wersję : Nagroda dla zwycięzców WKA nr 1



Pirx
24-09-2016, 19:30
Drodzy potencjalni uczestnicy pierwszej odsłony WKA oraz widzowie,

z reguły przy dużych turniejach organizowanych przez totalwar.org pojawiają się jakieś nagrody. Z reguły są fundowane przez sponsorów muve i Cenega, i z reguły są to niewielkie kwoty do wydania w sklepie albo egzemplarze gier.

Ale prawda jest taka, że takie inicjatywy jak WKA nie są atrakcyjne dla sponsorów, szczególnie gdy są grane na już starym kotlecie, jakim jest Rome 2. ;)

Dlatego moja propozycja jest następująca - jeżeli interesuje Was ten projekt, nawet nie koniecznie jesteście zainteresowani udziałem, to rozważcie dorzucenie się do nagrody pieniężnej dla zwycięzcy / zwycięzców (w przypadku sojuszu) pierwszej odsłony WKA. Tak naprawdę to od nas wszystkich zależy, czy ta ciekawa i dosyć rewolucyjna inicjatywa - połączenie singla i multi - przyniesie niezłe rezultaty i zagości na stałe na orgu.

Osoby zainteresowane sponsorowaniem nagrody, proszę o składanie deklaracji w tym temacie. Jeżeli nie chcecie informować o kwocie, po prostu napiszcie, że dorzucacie się, a szczegóły podajcie mi na pw. Kwota nie jest tak ważna - każdy z Was może ocenić czy chce takie czy inne zaskórniaki przeznaczyć na ten cel. Obecna pula będzie aktualizowana w ten sposób, żeby nie można było wyliczyć kto ile dorzucił (jeżeli ktoś woli tego nie ujawniać).

Temat będzie otwarty przez cały czas trwania WKA i być może również suma nagród będzie nam się sukcesywnie zwiększała.

WKA nr 1 wystartuje w październiku, po zakończeniu 3 Sezonu Lig Rome 2.

Ja oczywiście zrzucam się na zwycięzcę / zwycięzców. Deklaruję 150 zł.

Lista sponsorów:
1. Pirx
2. Pszemek
3. Remix
4. anonim
5. Twój Mistrz
6. Nieznajomy
7. Idh


Obecna pula: 330 zł

Pszemek Biatch
25-09-2016, 09:39
Dorzucę się 15 zł

Remix
25-09-2016, 12:02
Też dorzucę 15zł

Twój Mistrz
10-10-2016, 16:12
Dorzucę 30zł jako uczeń nie mam jak za bardzo dać więcej.

Nieznajomy
10-10-2016, 19:39
Dam 50zl

Pszemek Biatch
17-10-2016, 21:56
Wydaje mi się, że część nagrody powinna z góry iść do Nieśmiertelnika za tytaniczną pracę nad tą kampanią

Nieznajomy
17-10-2016, 22:08
swietny pomysl ;)

Niesmiertelnik
17-10-2016, 22:11
Nie nie nie Panowie. Ja dziękuję bardzo. Dla mnie najwiekszą nagroda będzie Wasza radość z zabawy jak się pomysł sprawdzi:champagne:

hdshovcase
19-10-2016, 23:30
Dorzucę 20 zł