PDA

Zobacz pełną wersję : Działania promocyjne



Pirx
28-09-2016, 09:15
Panowie,

wielka prośba o Wasze pomysły dot. promocji WKA na potrzeby zapisów.

Oczywiście, wykorzystane zostaną typowe kanały: strona główna totalwar.org.pl, Steam org.-owy, pewnie jakieś promocyjne nagrania u zaintresowanych YT-uberów (pewnie Tuff, Remix).

Natomiast nie ukrywam, że mam ambicję, aby ten projekt przyciągnął do nas nowe twarze, szczególnie spośród obecnych graczy singlowych. Bo w ramach WKA jest więcej strategii singlowej, niż samej walki. Oczywiście, jeżeli chce się wygrać, trzeba walczyć. Ale trzeba zawsze mieć z tyłu głowy ekonomię, co więcej wygrać może sojusz złożony z agresywnego gracza multi i "ekonomisty". ;)

Proszę więc o Wasze opinie, jak możemy nagłośnić WKA. Może przyciągnąć do nas kolejnych YT-uberów polskich, którzy grają typowego singla na swoich kanałach. Ja tego nie śledzę i nie wiem jak podejść do tematu.

Pyrrus89
28-09-2016, 11:20
Raczej nie ma obecnie zbyt wielu polskich YT-uberów grających w total wary. Ragnarok właśnie zakończył swoją działalność, a tak to kojarzę tylko tego dzieciaka Silverka, choć nie wiem czy by się nadał. ;) Za to zawsze jest multum Polaków na multi, no chyba, że to ja mam takie szczęście, iż często trafiam tam na rodaków.

Twój Mistrz
28-09-2016, 11:44
Może kanał Legvana ? Co prawda od dłuższego czasu nie nagrywał Romka 2 ( bez porównania więcej grał w Shoguna2) jednak nadal ma sporą widownię jak na polskich youtuberów zajmującymi się TW. Jeżeli ktoś miałby z nim kontakt to może zgodziłby się chociaż jakiś filmik promocyjny puścić u siebie.

Remix
28-09-2016, 15:29
Sęk w tym że z kontaktem za nim też ciężko :D
Ostatnio aktywny na steam 9 dni temu :P

Pirx
28-09-2016, 15:53
Przeglądałem kanały polskich YT-uberów, którzy coś tam robili z TW i rzeczywiście ostatnio słabo to wygląda. Legvan całkowicie odpuścił temat, był Kolega Ignacy czasem z singlem, ale też już to chyba odpuścił.

Pirx
29-09-2016, 14:53
Nies, napisałbyś jakiś fajny tekst promocyjny do zamieszczenia na stronie głównej orga i innych org-owych mediach?

Chodzi o kilkanaście klimatycznych zdań, wraz z odesłaniem do tematu zapisów, których za chwilę uruchomię.


I czy ktoś podejmie się przygotowania baneru promocyjnego?

Niesmiertelnik
29-09-2016, 14:58
Mój dealer jest na urlopie, więc może być problem z radosną tffórczością:D

A tak na poważnie to oczywiście. Kupiłem sobie pigwówkę i będę tworzył..... Dostaniesz na PM.

Pirx
30-09-2016, 11:01
I czy ktoś podejmie się przygotowania baneru promocyjnego?

Podbijam.

Remix
30-09-2016, 15:45
Ja nie umim.

PawełGroźny
30-09-2016, 22:25
Dawaj na pw jaki to ma być baner, jak opiszesz mniejwięcej jak to widzisz to moja dziewczyna poczaruje :P
A, jeszcze wypromuje tutaj prace nad wersją 2.0, wchodzić, komentować, pomagać! xD
http://forum.totalwar.org.pl/forumdisplay.php?614-WKA-v-2-0

Pirx
30-09-2016, 23:50
Nies, masz może konkretny pomysł na ten baner? Pogadasz o tym z Pawłem?

Niesmiertelnik
02-10-2016, 20:09
Szczerze mówiąc - nie mam, nie jestem grafikiem i nie czuję tego tematu....

Pirx
08-10-2016, 14:21
Został tydzień do startu. Zapisała się na razie stara gwardia romkowa. Dobrze byłoby zobaczyć trochę nowych twarzy.

Twój Mistrz
08-10-2016, 18:53
Robię co mogę piszę do graczy namawiam ale podwoje jeszcze wysiłki tylko byłoby dobrze gdybym nie tylko ja to robił.

Seba Fallus III Wielki
09-10-2016, 12:39
Zaprosiłem do znajomych wszystkich uczestników 1 i 2 sezonu ligi i namawiam :D Przydał by się jednak filmik tak jak było przy 1 sezonie ligi i MP 2v2 dużo nowych graczy przyszło

Arroyo
09-10-2016, 13:19
Info o WKA puszczone na grupie mojego klanu, Czwartków z Antykiem i portalu. Polecam reszcie klanów zrobić to samo ;)