PDA

Zobacz pełną wersję : brak krwi



MaciekSoad
10-01-2010, 17:10
witam. mam taki problem (mod TA 1,4) po installacji tej latki 1,4 na jednostkach nie pojawia sie krew. z grafiki wylaczylem cienie drzewa trawe i wygladzanie a tak to reszte mam na full detale. co moze byc przyczyna ?

OskarX
10-01-2010, 19:47
Po 1 to ten temat powinien byc w zbrojowni. Masz zainstalowane jakies inne mody? Czy po ustawieniach w grafice wszystko na max jest krew? :)

MaciekSoad
11-01-2010, 18:36
przeciez to jest dzial pomocy. i ustawienia graficzne sa wszedzie takie same jak i w modzie i czystym medku. Odpowiadajac na pytanie. tak na full detalach jest krew na zbrojach ale za to jest pokaz slajdow. glownie chodzi mi jaki z ustawien odpowiada za ta krew ;)

kuroi
11-01-2010, 18:45
przeciez to jest dzial pomocy.
Dział pomocy dla gry. Nie modów...

MaciekSoad
11-01-2010, 20:07
a widziales calos ?? ustawienia graficzne w modach i na czystym medku odpowiadaja na to samo. inny jest tylko efekt w grze. ale odpowiadaja za to samo. w modzie musialem zmniejszysz ustawienia graficzne bo jest bardziej wymagajace od podstawki. tak samo jakbym zastosowal takie same ustawienia grafiki na czystym medku co w modzie mam to efekt byl by taki sam czyli brakl krwi na jednostkach. a ja sie pytam ktore z ustawien odpowiada za ta krew i na jakiej jakosci ma byc ustawione