PDA

Zobacz pełną wersję : Dyskusja



PawełGroźny
30-09-2016, 22:18
Czujcie się wolni do przedstawiania swojej opinii i krytyki. ;)

Pirx
30-09-2016, 23:51
Powodzenia Panowie :)

Il Duce
04-11-2016, 18:16
Pisałeś już coś Paweł o zamiarze wprowadzenia oblężeń,moim zdaniem przydało by się to nieco ograniczyć bo tak może dojść do przesady i tego że niektórzy po prostu zabunkrują się w swoich prowincjach :P. Rozsądne wydaje się pójście tropem nowych TW,czyli ograniczyć taką możliwość dla obrońcy do stolicy państwa.

PawełGroźny
04-11-2016, 23:24
Zabunkrowanie nie będzie możliwe, mapa będzie prawie identyczna do tej z kampanii pod względem miast i wiosek. W miastach faktycznie można się zabunkrować, ale max jedną armią + garnizon, a oblegać można max 6 armiami. Bo ewentualnych wojsk sprzymierzonych obok miasta wspierających nie liczę bo można je zaatakować i to nie jest oblężenie. Natomiast wioski nie mają murów, a stracenie ich będzie bolesne dla gospodarki. Także bunkrowanie się będzie kompletnie nieopłacalne.

Il Duce
05-11-2016, 10:39
O,no to ulżyło mi w takim razie,jeszcze mam pytanie jak widzicie zasadzki? Bo o nich też była wzmianka.

PawełGroźny
05-11-2016, 15:42
W custom batlles jest opcja zasadzki, działa jak w kampanii single . A na mapie kampanii przeglądarkowej będzie można ustawić tryb armii tak jak w singlu, czyli fortyfikacja, zasadzka, firsowny marsz i grabienie.

Pyrrus89
24-02-2017, 23:44
Prace nad tą wersją są nadal kontynuowane czy projekt zmarł śmiercią naturalną?

BolesławZapomniany
25-02-2017, 21:28
Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Tylko, że wszystko dzieje się w zakładkach starej WKA.

Seba Fallus III Wielki
25-02-2017, 22:00
WKA 2 to wersja przeglądarkowa nie na arkuszach, która miała wystartować w przyszłości. Też jestem ciekaw jak idą prace :D

PawełGroźny
03-03-2017, 16:19
Prace nieco przycichły, przede wszystkim przez wyjazd i natłok pracy głównego specmajstra Nogi od Pączka. Lecz mamy zamiar wznowić wysiłki ze zdwojoną siłą. Jak dotąd dość sporo zrobiliśmy, jest główny szkielet mapy, podstawy detekcji kolizji ścieżki z przeszkodami, wprowadzone jednostki z części frakcji do bazy danych. Niestety te prace są czasochłonne i nie widać narazie efektów ale potem będzie lepiej. ;)

Pirx
03-03-2017, 22:13
Jak widać, zainteresowanie taką kampanią jest. Myślę, że po tej WKA 1.2 Nies będzie już miał ochotę sam spróbować się pobawić aktywnie. Więc przeglądarkowa Kampania będzie jak znalazł.

Jasper
05-03-2017, 19:52
W razie jakichkolwiek testów proszę o danie znać, to z chęcią przetestuje. :)

Niesmiertelnik
06-03-2017, 13:06
Bardzo chętnie:D.

A gdyby miała być jeszcze jedna arkuszowa, to Zachar się oferuje z przejęciem obowiązków MG. Pewnie też zrobię tak, że na zakończenie Kampanii wkleję plik z Arkuszem niezabezpieczonym hasłem i widocznymi formułami. Zapewne ktoś bieglejszy wyciągnie z takiego pomysłu jeszcze więcej.

Seto
18-06-2017, 15:44
Jak chcecie mógłbym przetestować "WKA v 2.0" jeśli będzie takowa opcja z innymi graczami.

Zachar
18-06-2017, 17:09
Witaj
Zapraszamy do aktywnego wstąpienia do naszej rodziny multiplayer i pojawiania się w różnych eventach typu czwartki z antykiem, rozgrywki ligowe, różne turnieje :)
WKA 1.2 trochę nauczyło nas ostrożności by nie wpuszczać nowych osób do takich projektów wymagających długotrwałego zaangażowania.
Zanim WKA 2.0 ruszy mamy więc trochę czasu by się poznać :)

Pozdrawiam