PDA

Zobacz pełną wersję : Dogrywka o 1. miejsce: Pirx vs rafjar



Pirx
12-10-2016, 15:44
Mecz powinien zostać rozegrany do niedzieli (włącznie).

Można wybierać jedynie z puli niewykorzystanych nacji (nie ma resetu nacji).

W przypadku remisu po 2 bitwach, rozegrana zostanie dogrywka na mapie Nemetocenna z wykorzystaniem nacji Rzym.

rafjar
12-10-2016, 16:06
Kto wybiera pierwszy?

Pirx
12-10-2016, 17:56
Ja, chyba że wolisz Ty. Dla mnie to obojętne.

rafjar
12-10-2016, 18:23
Obojętne. Ostatnio ja wybierałem pierwszy więc może być, że teraz Ty pierwszy.

Andrij Marszałek
13-10-2016, 14:21
Bitwa Tytanów!

Pirx
16-10-2016, 23:14
Parę osób poczuje się znowu zawiedzionymi ale.. po dogrywce i bardzo emocjonującym meczu pokonałem rafjara 2-1. :)

Bardzo się cieszę, bo jeszcze żaden tytuł nie przyszedł mi z takim trudem. Dwa regulaminowe remisy i dopiero dogrywka już jednoznacznie na moją korzyść.

Graty rafjar - napędziłeś mi strachu w tym sezonie.

1 bitwa: KO (ja) vs Armenia (rafjar) - poglądowa armia na KO - jazda kapadocka, katafrakci, ciężkie łuki konne, proce i wschodnie włócznie.. Oo "Śmiesznie" się gra ze świadomością porażki od 1 sekundy po rozstawieniu. Oczywiście zwycięstwo rafjara.

2 bitwa: Bojowie (rafjar) vs Ardiajowie (Pirx) - tutaj już zgniotłem rafjara siłą hoplitów.

3 bitwa: Rzym vs Rzym - nastawiłem się na rush, rafjar poszedł w 2 syryjskich i to był jego błąd a moja korzyść. Zajeździłem go jazdą. No i kawał świetnej roboty zrobiły gladiatorki.

rafjar
17-10-2016, 10:35
Gratulacje Pirx!

W pełni zasłużone zwycięstwo i tytuł. Świetna gra, szczególnie w dogrywce w której nie miałem nic do powiedzenia.
Tak więc cóż, do następnego sezonu ;) ..a tymczasem WKA :mrgreen:

Z tego miejsca pragnę też podziękować wszystkim graczom za mecze oraz organizatorom za kolejny super sezon ligi RTW.

Nieznajomy
17-10-2016, 15:29
Gratki Pirx :) , dzisiaj Cie nie zhejtuje

Andrij Marszałek
17-10-2016, 16:09
Mam mieszane uczucia :clap: