PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rozwojem miasteczka.



januszczw
11-01-2010, 11:19
Witajcie:)
Może ten temat był już poruszany,ale szukałem i nie znalazłem.

Mam,więc taki problem.Gram Polską i rozwijam się pięknie tylko 3 miasta: Szczecin,Wrocław i Ryga nie chcą mi się rozwijać. Wybudowałem w nich wszystko-są na poziomie miasteczek i nie mogę już nic budować... :/ Nie da się podnieść murów,żeby rozwijać miasto dalej.Jedyny dostępny budynek to "Zamień w kamienny gród" ale ja nie chce ich zamieniać,bo wole mieć więcej miast.
Pamiętam,że Szczecin i Ryga były właśnie grodami(nie wiem jak Wrocław),które zamieniłem w miasteczka. Czyżby jakaś blokada??Czyżby te miasta musiały być zamkami?? Jeśli tak to jakaś porażka jest:)

Z góry dziękuje za pomoc.
pozdrawiam

Amrod
11-01-2010, 11:25
Aby osiagnęły kolejny poziom muszą mieć odpowiednią liczbę mieszkańców. Przyspieszyć wzrost ludności mogą: obniżone opodatkowanie, pola uprawne, generał z odpowiednimi cechami.

januszczw
11-01-2010, 11:29
Aha :) Dzięki.
Czyli za szybko rozbudowuje miasto w stosunku do przyrostu ludności? :P
Z Tym podatkiem,to możesz mieć rację,bo mam na bardzo dużym :)

A czy jest gdzieś jakieś zestawienie(tabelka) od ilu mieszkańców można wskoczyć na następny poziom miasta??

Grandal
11-01-2010, 12:08
W instrukcji masz napisane.
Na forum też było podawane... dokładniej w pytaniach początkujących na 6 stronie.

Wracając do Twojego pytania. Nie, nie za szybko budujesz, ale masz wysokie podatki co zwalnia przyrost ludności. To, że wszystko pobudowałeś to tylko plus. Czekaj spokojnie aż osada osiągnie możliwość przejścia do następnego poziomu.

Vedymin
11-01-2010, 12:10
A jeśli chcesz szybciej zwiększyć ilość mieszkańców, to w innych miastach zrób chłopów, wyślij ich do tego miasta, a następnie rozwiąż jednostkę, co da tylu ludzi ilu było w jednostce

Amrod
11-01-2010, 12:16
Ten sposób działa tylko w Rome. W Medievalu 2 już nie Vedymin.

Vedymin
11-01-2010, 12:26
A, możliwe, korzystałem z tego właśnie w Rome, w Medku już nie próbowałem, no cóż my mistake ;)

Nezahualcoyotl
12-01-2010, 20:46
Nie zaciagaj co ture ludzi do wojska ;) :D :!: