PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Ładowanie



SnickersOpoczno
11-01-2010, 18:33
Witam. Mam mały problem z zaczęciem kampanii. Pojawia mi się okienko ładowania i klepsydra, więc czekam. Ładowanie dobiega końca, klepsydra znika a obraz ładowania pozostaje, nie przenosi mnie do mapy. Próbowałem z bitwą, jest ok. Mój komputer spełnia podstawowe wymagania gry, fakt, że bitwa mi się ścina, ale mogę ją uruchomić.

Ma ktoś może jakieś propozycje ? ;]

Radtrak
11-01-2010, 18:41
nie rozumiem co masz na myśli?
ps1.
jeżli ci chodzi o zacinanie sie gry
to masz poprostu zawalonego kompa,albo mało miejsca
na dysku twardym

ps2.
a masz orgilnalną wersję gry?
jeżeli nie to możliwe że masz jakigegoś buga,albo jakiś inny błąd

ps3.
podaj swój sprzęt,jakim dysponujesz,a mozemy ci np.doradzić
co np. zmnienić,dokupić,wymienić.

pzdr Radtrak

SnickersOpoczno
11-01-2010, 18:55
Zaczynasz Nową Kampanię, to masz ekran ładowania, z paskiem ładowania obrazkiem i cytatem. Podczas ładowania kręci się klepsydra. Gdy ładowanie dochodzi do końca, klepsydra znika, muzyka się zmienia, lecz niestety obraz się nie zmienia, i nadal widzę obrazek z cytatem.

P.S. 1
Nierealne, używam TuneUP codziennie czyszczę komputer.

P.S. 2
Tak, używam oryginalnej wersji bez żadnych dodatków etc.

P.S. 3
Jeżeli to wina sprzętu, to w 99 % przez zintegrowaną kartę graficzną. Wiem, że muszę ją wymienić.
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU 430 @ 1.80GHz
Card name: Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
Memory: 1014MB RAM
Coś jeszcze potrzeba ? ;]
Używam sterowników z płyty, więc niekoniecznie są najnowsze :)

Chciałem się tylko upewnić, czy to oby na pewno wina mojego sprzętu, może ktoś miał taki problem :)

Grandal
12-01-2010, 11:45
Niestety, a może stety powinieneś kupić kartę graficzną. Naprawdę ceny w miarę dobrych kart nie biją po portfelu tak jak kiedyś.
W Twoim przypadku aktualizacja sterowników raczej nic nie zmieni. Ale spróbować zawsze możesz.