PDA

Zobacz pełną wersję : Sezon 3 - Podsumowanie



Pirx
22-10-2016, 08:39
Wszystkie bitwy niezbędne do wyłonienia zwycięzców Lig - zostały rozegrane. Czas więc na podsumowanie.

Na wstępie w imieniu swoim, sędziów i moderatorów pragnę podziękować wszystkim uczestnikom Trzeciego Sezonu Lig Rome 2 Total War. Zdecydowana większość czestników była aktywna przez cały turniej, za co bardzo dziękujemy.

Oto wyniki poszczególnych Lig:

II Liga: Pierwsze miejsce zajął ponownie (podobnie jak w 1 sezonie w III Lidze) Curse11, ale walka o prym pierwszeństwa walczył do samego końca (tj. dogrywki) z Zacharem. To była świetna, dynamiczna rywalizacja. :)

I Liga: Pierwsze miejsce zajął Twój Mistrz, który również znalazł świetnego rywala w osobie Il Duce (niezły debiut ;)). Panowie również potrzebowali dogrywki, gdzie TM wykazał się większym doświadczeniem i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

SL: Pierwsze miejsce zająłem ja, chociaż przyszło mi to z wyjątkowym trudem. Rafjar stawiał mi czoła do samego końca, tj. dogrywki wygranej przeze mnie 2:1. We dwóch zdominowaliśmy SL.

Podsumowując - to był najbardziej zacięty sezon Lig Rome 2. Bezsprzecznie. Co więcej, zrobiliśmy istotną zmianę w zasadach, połączyliśmy grupy nacji w jedną. Moim zdaniem, nowe zasady w miarę się sprawdziły, chociaż nacje z dawnej grupy Silne są teraz trochę OP. Ale jednak trzeba potrafić nimi dobrze grać (np. Galacją), żeby osiągnąć ten efekt.

Ze swojej strony pragnę również podziękować:
- Sędziom za zaangażowanie i pracę przy hostowaniu poszczególnych Lig,
- moderatorom za wysiłek i zaangażowanie przy moderowaniu poszczególnych Lig - kawał świetnej roboty,

Do zobaczenia w kolejnym sezonie! :) Jeszcze zobaczymy, kiedy.

Ituriel32
22-10-2016, 09:10
O lol, to już po.
Jakoś strasznie szybko wam to poszło...

Arroyo
22-10-2016, 10:36
Gratulacje. Czekam na nagrania z bitew Ila z Mistrzem :)

piterus
23-10-2016, 20:02
Gratulacje dla Zwycięzców, fajnie że Liga cały czas żyje ;)

Pozdrówka

Pirx
16-11-2016, 21:08
Zwycięzcom poszczególnych Lig przyznane zostały - z opóźnieniem (wybaczcie) - odznaczenia forumowe. Jeszcze raz gratuluję. :)