PDA

Zobacz pełną wersję : STEAM a używana gra



bellar44
12-01-2010, 10:20
Kupiłem używanę ETW. Po zainstalowaniu Steama chce instalować grę, po wpisaniu kodu gry pisze mi "KOD PRODUKTU BYŁ JUŻ AKTYWOWANY NA ISTNIEJĄCYM KONCIE STEAM I DLATEGO JEST NIEPRAWIDŁOWY". Rozumiem że gdyby gostek który mi sprzedał gre wyrejestrował gre ze swojego konta Steam to ja mógłbym zarejestrować na swoim? Niestety on zgubił swój login i hasło na Steam. Macie jakieś rozwiązanie?
Dzięki z góry.
Pozdr

DonVega
12-01-2010, 10:48
No to cie kolo zrobił nieźle w bambuko :). Jak masz grę zarejestrowaną na steamie - nie potrzebujesz oryginalnych płyt. Tylko logując się na konto a dowolnym kompie możesz sobie całą grę ściągnąć. Teoretycznie można odzyskać hasło i login.

http://supportwiki.steampowered.com/pl/Main_Page

Herr Puzon
12-01-2010, 12:14
Jeżeli nie odzyskasz jego konta steam to dupa zbita ....Teraz z tym steamem lepiej kupować nowe gry.

bellar44
12-01-2010, 13:10
Sprzedawca zwrócił pieniądze wiec... jest w porzo.
Czy jest sens kupować ( na allegro widziałem) konto Steam?

Pozdr

Gaius Julius
12-01-2010, 15:16
NIE! Nie kupuj...to b. duże ryzyko, że ci wcisną kit...tj. w przypadku CS:S NIGDY NIE KUPOWAĆ KONT STEAM NA ALLEGRO!!!
Wg mnie to już lepiej jest ruszyć dupsko i pójść do sklepu i kupić własną kopię Empire

bellar44
12-01-2010, 15:44
Nie wiem może kupie. Ale jak poczytałem ile bugów ma ta gra to.... sam już nie wiem.
Tak czy inaczej dzięki za pomoc.

Pozdr

Marquess Alec Fortescue
13-01-2010, 07:25
Nie radzę kupować kont Steam - jest z tym duuuurzo kontrowersji. Dla przykładu, kiedyś właśnie robiono ludzi w bambuko sprzedając im konta z grami. Ale potem sprzedawcy, którzy mieli zweryfikowany adres e-mail zgłaszali... Kradzież konta. A że byli też w stanie podać wszystkie informacje i detale...

Oczywiście, możesz kupić sobie używane Empire. Ale zamiast pudła z grą starczy, jeśli kupisz od kogoś konto Steam (starczy login i hasło), po zalogowaniu się zmienisz e-mail na swój, hasło etc. etc. a do supportu Steama dasz na wszelki wielki jakiś załącznik udowadniający, że kupiłeś to konto.

Ze steama korzystam od premiery Half-Life 2 - jest to zdecydowanie najlepsza platforma do grania, która bije na głowę upierdliwe Windows Live ( i fail-box live też). Ostatnio na wyprzedaży kupiłem sobie pełno tytułów. :) GTA IV było za 7 euro :>

Amrod
13-01-2010, 11:11
Oczywiście, możesz kupić sobie używane Empire. Ale zamiast pudła z grą starczy, jeśli kupisz od kogoś konto Steam (starczy login i hasło), po zalogowaniu się zmienisz e-mail na swój, hasło etc. etc. a do supportu Steama dasz na wszelki wielki jakiś załącznik udowadniający, że kupiłeś to konto.

Raczej dowody zakupu gier, bo również kupno kont nie jest raczej miło tolerowane przez Valve.

bellar44
13-01-2010, 13:28
Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
Raczej nie będę nic kupował. Może jak nowe oryginalne jeszcze stanieją.
Mysle że przekombinowali s STEAMem.
Płacić spore w sumie pieniądze i tyle problemów...
Szkoda bo seriaTW to jedna z moich ulubionych

Pozdr

Gaius Julius
13-01-2010, 15:12
Nie radzę kupować kont Steam - jest z tym duuuurzo kontrowersji. Dla przykładu, kiedyś właśnie robiono ludzi w bambuko sprzedając im konta z grami. Ale potem sprzedawcy, którzy mieli zweryfikowany adres e-mail zgłaszali... Kradzież konta. A że byli też w stanie podać wszystkie informacje i detale...

Oczywiście, możesz kupić sobie używane Empire. Ale zamiast pudła z grą starczy, jeśli kupisz od kogoś konto Steam (starczy login i hasło), po zalogowaniu się zmienisz e-mail na swój, hasło etc. etc. a do supportu Steama dasz na wszelki wielki jakiś załącznik udowadniający, że kupiłeś to konto.

Ze steama korzystam od premiery Half-Life 2 - jest to zdecydowanie najlepsza platforma do grania, która bije na głowę upierdliwe Windows Live ( i fail-box live też). Ostatnio na wyprzedaży kupiłem sobie pełno tytułów. :) GTA IV było za 7 euro :>

ta, i potem bedziesz czekał kilka dni (przy słabym łączu) aż ci się E:TW ściągnie...jak tak chcesz robić to pozdro :D

Marquess Alec Fortescue
15-01-2010, 07:13
Valve ma gdzieś odsprzedawanie kont / dzielenie kont (chyba, że dzielone jest w troche innym znaczeniu). Nie lubią poprostu, że potem przez złodziei bawią się w takie rzeczy, jak odzyskiwanie kont dla klientów.

Pare dni? Meh, mi się ETW ściąga w 3 godziny (instalacja z płyty zajmuje 40 minut). Przy beznadziejnym 300kb/s.

Nikt nie przekombinował ze Steamem. Świetna platforma ułatwiąjaca granie klanowe i nie tylko. Korzystając ze Steama, również walczymy z piractwem. Coż, gdyby nie kradziono tyle gier, takie pierdoły, jak securom, games for windows live i moj kochany steam, którego bronię, by nigdy nie powstały. Imo samiście sobie winni, piraci, a teraz ja za to płacę >:0

Paul Atryda
13-01-2012, 10:16
Da się w ogóle zainstalować grę BEZ konta steam? Chcę kupic używane gry, z których ETW było rejestrowane na steamie, gdzie kolo ma tez inne gry... Można jedna grę przepisac na inne konto? I jak to zrobić?

Rue
13-01-2012, 10:33
Nie da się przenosić gier z konta na konto, ETW bez steama też nie zainstalujesz.

Sareth4
13-01-2012, 10:57
Proszę nie odkopywać starych tematów , poza tym ten temat był już poruszany.