PDA

Zobacz pełną wersję : WKA Youtube



tuff_gru
01-12-2016, 09:08
316 p.n.e. Lakonia


https://www.youtube.com/watch?v=4rLeuD2sw9Y

Niesmiertelnik
01-12-2016, 11:22
Zapraszam do wrzucania filmików w tym temacie i z góry dziękuję za zaangażowanie naszym medialnym guruxD

Nieznajomy
01-12-2016, 22:42
chcemy wiecej :)

Pirx
01-12-2016, 23:22
Wielkie dzięki Tuff, również czekam na więcej. :)

Fajnie się ogląda bitwy na mapkach z mapy kampanii. Andrij swoją drogą dobrze wykorzystał teren bo walczył delikatnie z górki.

Pyrrus89
01-12-2016, 23:39
Czekałem na to od października. Dziękuję. :D

radoslawzal
02-12-2016, 11:16
Poprosimy więcej takich wrzutek, najlepiej każdą bitwę z WKA :D

Pirx
02-12-2016, 12:08
Nie przesadzajmy. ;) Tuff ma swoje sprawy na głowie. Jeżeli wrzuci jedną bitwę z każdego roku kampanii, to już będzie super ekstra.

Niesmiertelnik
02-12-2016, 12:24
Repków z bitek Ci u mnie dostatek, więc poproszę osoby zainteresowane sławieniem WKA na YT o informację na mail wielka_kampania_antyczna@interia.pl
Z pewnością znajdę i odeślę ciekawe bitwy
Bywały już bitwy 2v2 - te pewnie będą najbardziej pasjonujące, gdy dojdzie do pojedynków w kociołku bałkańskim, który powoli zbliża się do temperatury wrzenia:mrgreen:, przy której północne wybrzeże Afryki wygląda jak pokryte grubą warstwą śniegu.

Pyrrus89
02-12-2016, 13:01
Co prawda nie zrobię Wam promocji na Youtube, bo się do tego kompletnie nie nadaję, ale chętnie bym zobaczył kilka powtórek. Dobra kawa + emocjonująca bitwa z romka zapewnia lepsze wrażenia niż niejeden film historyczny. Wiadomość mailowa już wysłana, wiec jak znajdziesz drogi Nieśmiertelniku chwilkę czasu, to mi coś podrzuć. ;)

tuff_gru
12-12-2016, 20:48
Kolejna bitwa z WKA, niesmiertelnik, daj jakas 2vs2 fajną... tuffgamer@o2.pl


https://www.youtube.com/watch?v=m4nfpXL9D8E

Pyrrus89
12-12-2016, 22:26
Na tyle świetna bitwa, iż do końca byłem przekonany, że Ardiajowie to ugrają. Panie tuff, proszę o więcej z WKA oraz coś z Cup of Nations. :cool:

tuff_gru
02-01-2017, 13:16
Jest kolejna bitwa

nadal jesesmy w 319


https://www.youtube.com/watch?v=wAFf-Q7pO8g

Pirx
02-01-2017, 13:44
Dzięki Tuff, ale prośba do uczestników, żeby zapodawać Tuffowi bardziej wyrównane bitwy, a najlepiej takie do ostatniego żołnierza. Plus byłoby optymalnie, gdyby takie bitwy były okraszone klimatycznym opisem, który można wstawić na filmie. Bo ta bitwa była skrajnie jednostronna, także jeżeli chodzi o technikę.


Ja mogę ze swojej strony polecić tę bitwę stoczoną z Nikczemnikiem:

http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?14589-315-P-N-E-Swebowie-Frisia-(Kartagina-%E2%80%93-Swebowie)-Arwernowie-Rhenia-(Swebowie-%E2%80%93-Kar

Arris
02-01-2017, 17:45
Czemu akurat ta bitwa... pierwsza bitwa 2v2 Baktria i Seleucydzi vs Pont i Galacja poszła nam lepiej i była chyba najbliżej "wyrównanej"... btw Tuff, branie słoni nie miało sensu. Nie mamy czym kontrować konnych harcowników Galacji a wystarczy jedna salwa z procarzy i słonie szybko wpadną w szał.

radoslawzal
02-01-2017, 19:08
Moim zdaniem każda bitwa warta jest pokazania, nie tylko te wyrównane, ale również te z których można wyciągnąć ewidentne błędy, albo ewidentny kunszt danego gracza.
A tutaj Seba przegrał bitwę(flankę) już na etapie doboru jednostek, naprawdę nie wiem jaki był zamysł w braniu pięciu jednostek wschodnich włoczników i czterech jednostek thureosów, chyba tylko podbiegnięcie pod linię przeciwnika, sformowanie kwadratu i jednoczesne oczekiwanie na pogrom z rąk pontyjskich mieczy oraz cud na flance z rąk jazdy mediańskiej:D


http://oi66.tinypic.com/2wfplih.jpg

Seba Fallus III Wielki
02-01-2017, 19:28
Tak a 4 odziały Królewskich Peltastów to nie zauważyłeś :D Chodziło o utrzymanie 1 linii włócznikami z thureos i przestrzelanie masą oszczepów, i procarzami wrogiej piechoty. Potem 4 królewskich peltastów przeżyna się przez piechotę wroga a cudu na flankach nie potrzeba wystarczy wsparcie włóczników ze wschodu. Tak mi się wydaje bo to dawno było.:D
I pamiętam że cały plan szybko się posypał bo jednak w 2v2 nie mieliśmy żadnych atutów, kombinacja jazdy kapadockiej,galackich jeźdźców dawała przewagę w jeździe a w piechocie nie mieliśmy nic do powiedzenia. Był plan użycia falangi ale grałem już falangą na Rafjara w lidzę i wymanewrował mnie jak dziecko.

Il Duce
02-01-2017, 19:42
Inna sprawa,że wziąłeś o jeden oddział KP za dużo :P. Ale żeby nie było całkiem nie na temat to ładny pokaz siły Rafjara i Nieznajomego,choć też bym wolał na przyszłość widzieć bardziej wyrównane starcia ;)

tuff_gru
03-01-2017, 10:17
Tak dla waszej informacji (jesli was to interesuje :))

Dobór bitew priorytetowo (mniej wiecej)

1. epickość bitwy
2. fame graczy (hehe smiesznie brzmi - ale PandaWorriora znacie co?)
2. ciekawy opis (ostatnio przesyłaliscie mi sporo bitew bez opisow i potem po kilku dniach dosylaliscie opisy - uwierzcie mam przez to burdel na poczcie :))
3. Ilość graczy (jesli ostatnio bylo 1vs1, to trzeba jakiejs odmiany wiec 2vs2)
4. powtarzalnosc frakcji
5. powtarzalnosc graczy (jak ostatnio byl pawel to teraz zobaczmy radka)

Czyli ta bitwe wybralem bo (miala byc epicka bo takie mieliscie wysylac), fajny opis, 2vs2 (nie bylo wczesniej), frakcje inne niz ostatnio, pawel grozny rowniez przeslal bitwe 2vs2 ale byl nagrywany ostatnio...

Moj proces decyzyjny tak mniej wiecej wygladał.

Bitwa moze nie jest powalajaca, ale jest ciekawa. Staram sie te bitwy robic tak pseudo historycznie, jak pewnie zauwazyliscie :), a w historii zdarzaly sie wielkie porazki, wielkie zwyciestwa a nie tylko masakry do ostatniego po oby stronach:).
Z takiego punktu widzenia wydaje mi sie ze bitwa jest jak najbardziej ok. To nie turniej, raczej chyba fun wiec bardziej liczy sie klimat, tak mi sie przynajmniej wydaje.

Jesli jednak chcecie bardziej epickie bitwy to musicie mi je przesylac - dostalem na maila tylko 2 2vs2, gdzie druga od pawla ktory byl uprzednio nagrywany...

Seba Fallus III Wielki
03-01-2017, 12:16
Wszystkie powtórki powinien mieć Nies , ja mu zawsze wysyłam żeby miał trochę rozrywki z tej kampanii;)