PDA

Zobacz pełną wersję : 314 P.N.E. Rzym Patavium (Arwernowie - Rzym)



Niesmiertelnik
07-12-2016, 22:22
Nic tak nie działa drapieżnikom na wyobraźnię jak zapach świeżej krwi rozbryzgującej się z poszarpanych trzewi ofiary na trawy i zarośla. Taki właśnie szał stał się udziałem władców patrzących na pogłębiający się kryzys konającego Rzymu. Pierwsi uderzyli Galowie, by jednym ciosem odebrać ofierze nadzieję. Naprzeciw nich stał jeden z ostatnich legionów przepotężnego niegdyś Rzymu.
Czy jego czas właśnie się dopełniał?


Obrońca Rzym
Zwycięzca przesyła screen z wynikiem walki, lub replay na adres kampanii.


Gdy strony sposobiły się do walki zwiadowcy donieśli o zbliżającej się spiesznym marszem armii Pontu. Zwycięzca walki o prowincję będzie musiał udowodnić swoja wyższość i pokonać Pont żeby utrzymać prowincje w swym władaniu.

Arroyo
07-12-2016, 23:16
Rzym po długiej walce niestety pożegnał się z prowincją Patavium.


Gratuluję Przemkowi, nie spodziewałem się tego jednego asa w rękawie. Aczkolwiek bitwa była bardzo dobra :)

Niesmiertelnik
08-12-2016, 12:41
Jeszcze poczekajcie na wynik losowania spowodowanego zmianą zasad w kwestii liczebności armii.. Może będzie tu jeszcze jedna bitwa. Info już wieczorem.

Niesmiertelnik
08-12-2016, 21:57
Zbliżając się do stolicy prowincji Galowie zauważyli niespodziewany tumult. Nie tego się spodziewali. Myśleli, że miasto pogrąży się w rozpaczy i beznadziei po przegranej, a tymczasem z oddali dobiegały odgłosy wiwatowania. Rzymianie przypomnieli sobie o historii swojej nacji, o tym, ze w początkach Rzymu każdy mężczyzna, piekarz, rzemieślnik, rolnik, był również żołnierzem. Rzymskie tradycje miały być odnowione. Mężczyźni sposobili się do walki. Ostatni Legion wyruszał w swoją ostatnią podróż do wiecznej chwały. Ale czy aby na pewno ostatnią?

Obrońca Rzym
Zwycięzca przesyła screen z wynikiem walki, lub replay na adres kampanii.

Nieznajomy
09-12-2016, 11:51
Czyli jeszcze jedna bitwa arwernow z rzymem. Cierpliwie czekam ;) . Dzisiaj bede dopiero po 21. A na week jestem dostepny od 17

Andrij Marszałek
09-12-2016, 13:17
Świetny opis Nies.

Jak Arroyo wygra to będzie interesująco.

Arroyo
09-12-2016, 19:14
Niestety i tym razem Rzym doznał porażki, tracąc pospiesznie zwerbowany legion.

Nieznajomy
11-12-2016, 20:22
Patavium nalezy do Pontu :)