PDA

Zobacz pełną wersję : Ogłoszenia



Andrij Marszałek
09-12-2016, 15:19
W tym temacie zamieszczane będą ważne informację. Uczestników proszę o śledzenie tematu.

Andrij Marszałek
28-12-2016, 13:40
Zapisy kończą się 03.01.2017 o godzinie 24:00. Wtedy ustalony zostanie dalszy przebieg turnieju. Prawdopodobny start przewiduje się na 04-06.01.2017.

Andrij Marszałek
03-01-2017, 20:50
Jutro może odbyć się losowanie. Zaznaczam może gdyż potencjalne osoby mogące przeprowadzić losowanie na żywo mogą nie mieć możliwości przeprowadzenia go.

Rozważone zostanie przedłużenie terminu losowania lub wylosowania grup bez live.

Lord_Legionista
04-01-2017, 16:27
Zapraszam na losowanie umnie na kanale http://www.hitbox.tv/Legionista start 20 30

Andrij Marszałek
04-01-2017, 16:48
Kilka ogłoszeń:

W związku z liczbą drużyn, zostaną one przydzielone do 4 grup po 4 drużyny. W jednej z grup znajdą się trzy drużyny zamiast czterech. Do Czwartku godzina 24:00 istnieje możliwość zapisania się do tej grupy.


Zapraszam na losowanie umnie na kanale http://www.hitbox.tv/Legionista start 20 30

Ważne głosowanie - http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?14720-ANKIETA-Jakie-masz-zdanie-na-temat-resetu-frakcji-w-turnieju

Arroyo
04-01-2017, 20:10
Faza Grupowa:
Grupa A - Nikczemnik & Remix, Ituriel32 & radoslawzal, Tuff & Pirx, Iron Duke & Zachar
Grupa B - Arroyo & Bolesław Zapomniany, Tyberiusz & Bachus, Karoleq & GoldeRoX, HDshovcase & Ingvar77
Grupa C - TheAdaamek & kokobello88, Paweł Groźny & Noga od pączka, Blood Angel & Loczi, Rafjar & Nieznajomy
Grupa D - Arris & Nieśmiertelnik, Pyrrus & Curse11, Andrij & Twój Mistrz, ? & ? (drużyna dodatkowa, która się zapisze)

Wygląda więc to tak, że w grupie D dojdzie jeszcze jedna drużyna, jeśli się zapisze. Przypominam, że do końca fazy grupowej są zapisy - max 1 drużyna może się zapisać. Powodzenia wszystkim - jutro będą subfora, tematy i tabelki na challonge'u.

Andrij Marszałek
06-01-2017, 12:14
UWAGA


- RESET NACJI NASTĘPUJĘ TYLKO PRZED FINAŁEM I MECZEM O 3 miejsce

- W grupie D drużyny są zobowiązane do rozegrania 3 bitew na mecz.

Andrij Marszałek
16-01-2017, 19:37
Termin rozegrania fazy grupowej zostanie przedłużony do 23 stycznia (włącznie) - Zachęcam do gry ;)

Andrij Marszałek
19-01-2017, 15:02
Uczestnik Blood Angel"Brat Krwi zostaje wraz ze swoją drużyną zdyskwalifikowany. Jeśli chce się odwołać od tej decyzji niech napiszę nawet tutaj ;)

Nieznajomy
19-01-2017, 15:17
I dobrze, jazda z nimi ;)

Pirx
19-01-2017, 15:44
Czarna Lista.

Wniosek o ban na forum.

Dziękujemy, dobranoc.

The Great Barbarian
19-01-2017, 18:29
Spróbuję się odwołać za kolegę.

PO PIERWSZE:
Można wyciągnąć z tego wniosek że ogólnie nie powinniście udostępniać publicznie prywatnych wiadomości. Pamiętam jeszcze jakie baty zebrał Defungor w lidze w Rome 2 który udostępnił prywatne wiadomości publicznie. Teraz wy bezkarnie robicie to samo i jeszcze chcecie go usunąć ? Pomyślcie

PO DRUGIE:
"II.
2a. Starać się nie nadużywać określeń obraźliwych, przeinaczania nazwisk bądź nazw własnych w celach satyrycznych."

Upsik ? Nie napisał tego na forum a w prywatnych wiadomościach. Czy to jest powód żeby go banować ? Nie wydaje mi się.



Nie apeluję o to żeby przywrócić nas do turnieju, ale żeby nie banować osób które nic złego (moim zdaniem) nie zrobiły :P

Dziękuję za uwagę

Pirx
19-01-2017, 18:36
Spieszę więc z wyjaśnieniami.

1. To nie był pierwszy głos jaki do mnie dotarł odnośnie tekstów, jakie pisał ten użytkownik do ludzi pytających go o możliwośc grania. Pojawiało się też "robienie lodów". Także "pedofile" dokończyli sprawę.

2. Decyzją adminów danego turnieju jest dbanie o poziom rozgrywki i eliminowanie ludzi zdecydowanie od tego poziomu odstających.

3. Ban na forum nie przeszedł. Niestety. Z powodu przez Ciebie wskazanego. Na szczęście dla tego użytkownika, nie udzielał się tutaj ponad ten 1 post zapisu do turnieju. Pewnie jakby tych postów było 10 to już byśmy mieli materiał do "pożegnania".


My tutaj nikogo nie ściągamy siłą, nikogo też siłą nie trzymamy. Bardzo nas cieszą nowi gracze, a tych ostatnio sporo. Ale też bez przesady.

Pyrrus89
19-01-2017, 18:37
A co, Twojemu koledze brak odwagi i musi szukać obrońcy na forum? Prawda jest taka, że popsuliście swoim smarkatym zachowaniem zabawę innym, bardziej zaangażowanym graczom. Najboleśniejsze w tym wszystkim jest to, że firmuje tego typu działania, jakby nie było, członek Chorągwi Królewskiej.

Il Duce
19-01-2017, 18:41
Jako moderator mam wgląd do wiadomości jaką usunąłeś drogi barbarzyńco i powiem tak - wstyd dla całego CHR że ma takich ludzi w szeregach,nie wiem kto prowadzi rekrutację ale to dla mnie nie jest nawet poziom mentalnego gimnazjum a jakiejś skrajnej patologii.

Edit: Wiem,że to nie jest reprezentant ani rzecznik grupy ale po członku jednego z większych klanów Polskiej sceny multiplayer powinno się oczekiwać odpowiednich standardów.

radoslawzal
19-01-2017, 18:42
Co do udostępniania prywatnych wiadomości to się zgadzam i edytuję wiadomość za Andrija:
Uczestnik Blood Angel"Brat Krwi zostaje wraz ze swoją drużyną zdyskwalifikowany. Jeśli chce się odwołać od tej decyzji niech napiszę nawet tutaj.
Powód:
Próbowałem kontaktować się z jednym z graczy, w tym przypadku z blood angel, ale zostałem przez niego olany i wyzwany od pedofila, napisał mi, że nie chce mu się rozgrywać bitew bez żadnego wytłumaczenia

Meritum sprawy pozostaje to samo i wiemy już ile znaczą słowa jednego z graczy a słowem tym był zapis do turnieju i zobowiązanie rozegrania durnych meczy w gierce z innymi ludźmi. To jeśli chodzi o Twojego kolegę, natomiast co do Ciebie to nie wiadomo ile w tym Twojego udziału i olewactwa, tego nie wiemy (:
Ale widzę, że nagle się zainteresowaliście tematem i nawet blood się zalogował, żeby zalajkować Twojego posta. Lepiej jak by napisał coś od siebie, albo jak byście rozegrali te bitwy.

Ja wiem, że to jest tylko durna gierka itepe, ale rzucanie słów na wiatr i takie odnoszenie się do organizatora to dla mnie po prostu gówniarstwo.

Andrij Marszałek
19-01-2017, 18:46
Śpieszne wytłumaczenie - The Great Barbarian był w CHR od dłuższego czasu i właściwie był bo był. Nie jest reprezentantem grupy.

A teraz proszę już o niekomentowanie tego wydarzenia ;)

Arroyo
19-01-2017, 19:09
Usunąłem offtop, bowiem dyskusja została zakończona po podsumowaniu Andrija. Proszę nie kontynuować dyskusji, bowiem każdy kolejny post w tej sprawie będzie karany ostrzeżeniem.

Andrij Marszałek
22-01-2017, 11:55
Przedłużam termin fazy grupowej do środy - 25 - włącznie. To już ostateczny termin.

PawełGroźny
22-01-2017, 13:46
Mnie średnio pasuje przedłużanie ;/ Mój ziomek z drużyny leci do Francji jakoś w lutym i średnio będzie miał jak grać xD

Andrij Marszałek
22-01-2017, 16:36
To tylko 1 dzień. Poczekamy jeszcze te dni jakie zostały i może panowie się wyrobią... Fazę pucharową przeprowadzimy jak najsprawniej.

Andrij Marszałek
23-01-2017, 17:52
Wyniki Losowania.


Pierwsze miejsce z grupy A (Tuff i Pirx) zagra z drugim miejscem z grupy B(Arroyo i lylulylu )

Pierwsze miejsce z gruby C(Nieznajomy i Rafjar) zagra z drugim miejscem z grupy D(Curse i Pyrrus)

Pierwsze miejsce z grupy B(Tyberiusz i Bachus) zagra z drugim miejscem z grupy A(Remix i Nikczemnik)

Pierwsze miejsce z grupy D(Andrij i Twój Mistrz) zagra z drugim miejscem z grupy C(Paweł Groźny i Noga od Pączka)

Drabinka na challonge pojawi się po ostatecznym rozegraniu fazy grupowej w kolejności meczowej według kolejności powyższych wpisów.
Analogicznie z tematami na forum. Czas na rozegranie ćwierćfinałów to tydzień z możliwością szybszego jej zakończenia.

Andrij Marszałek
25-01-2017, 21:18
Oto drabinka turniejowa: http://challonge.com/mywqwumj

Niedługo pojawią się rozpiski meczów. Czas na rozegranie macie do 01.02.2017 z możliwością skrócenia tego terminu w przypadku zakończenia wszystkich meczy.



Zmodyfikowałem jeszcze lekko formułę odnośnie finału. Jest on oczywiście do 3 wygranych (5 bitew)