PDA

Zobacz pełną wersję : 313P.N.E. Illyria Apollonia (Galacja – Ardiajowie)



Niesmiertelnik
14-12-2016, 12:39
Galaci kontynuowali swoją politykę uzyskania kontroli nad brzegami Adriatyku, chcąc rozprawić się z piratami nękającymi handlarzy.
Na tereny Apollonii weszła armia galacka by skonfrontować się z zagradzającą im drogę do stolicy prowincji armią Ardiajów


Obrońca Ardiajowie
Zwycięzca przesyła obligatoryjnie screen na adres kampanii, oraz replay – jeśli łaska.

Seba Fallus III Wielki
28-12-2016, 19:42
Zwycięski marsz Galatów trwa ! Ilirowie po raz kolejny tchórzliwie chowali się w lasach lecz to pozwoliło ich wymanewrować i stanąć do bitwy z wyższej pozycji (Remix ma pecha zawsze wybiera mapę zalesioną na której ja jestem wyżej :D)

Pirx
01-01-2017, 22:08
Luźna uwaga:

była swego czasu dyskusja o "wyluzowanym" podejściu do gry w kontekście utrat prowincji bez walki czy też niespójnej dyplomacji. No to dla mnie kolejnym przejawem "wyluzowanego" podejścia do gry jest 3 razy z rzędu wybranie mapy przez Ardiajów, na której mają pod górkę, grając przeciwko najmocniejszej, obok Swebów, nacji w tej grze. Bitwa tak naprawdę przegrana na etapie wczytywania gry.

Andrij Marszałek
02-01-2017, 06:42
W 70%
Da się jeszcze wymanewrować przeciwnika :)

rafjar
02-01-2017, 09:34
Luźna uwaga:

była swego czasu dyskusja o "wyluzowanym" podejściu do gry w kontekście utrat prowincji bez walki czy też niespójnej dyplomacji. No to dla mnie kolejnym przejawem "wyluzowanego" podejścia do gry jest 3 razy z rzędu wybranie mapy przez Ardiajów, na której mają pod górkę, grając przeciwko najmocniejszej, obok Swebów, nacji w tej grze. Bitwa tak naprawdę przegrana na etapie wczytywania gry.

Czasem trzeba przegrać bitwę czy dwie aby wygrać wojnę. Może w tym też jest jakaś głębsza taktyka np mająca na celu wciągnąć przeciwnika w głąb półwyspu i tam osaczyć. :)