PDA

Zobacz pełną wersję : Edycja kolekcjonerska "Imperial Edition"



voitek
15-01-2010, 20:17
Wczoraj napisalem maila do CDProjektu:


Witam, czy w waszej ofercie znajdzie się edycja kolekcjonerska gry Napoleon: Total War "Imperial Edition"? http://www.totalwar.com/napoleon/gamein ... dition.php (http://www.totalwar.com/napoleon/gameinfo/imperial_edition.php)

Dostalem dzisiaj odpowiedz:


Witam,

Z informacji jakie posiadamy, na chwilę obecną firma CD Projekt nie ma w planach wydania edycji kolekcjonerskiej gry Napoleon Total War. Oczywiście przekazaliśmy wydawcy informację, iż jest zainteresowanie kupujących tego rodzaju edycją, możliwe iż Pana zgłoszenie przyczyni się do powstania edycji kolekcjonerskiej. Jeżeli firma CD Projekt zdecyduje się na wypuszczenie edycji kolekcjonerskiej, wszystkie osoby, które złożyły zamówienie na zwykłą edycje zostaną poinformowane o pojawieniu się w ofercie naszego sklepu ulepszonej wersji.

Pozdrawiam,

Igor Kowalski
Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl


Jako pewnie jeden z niewielu na tym forum jestem zainteresowany edycja kolekcjonerska tej gry, ale chcialbym was prosic tylko o napisanie do CDP maili podobnych do mojego, by zachecic ich do wydania tejze edycji w naszym kraju :) Nie prosze was o kupowanie jej, a wylacznie wyrazenie zainteresowania :) Byc moze przy okazji kogos to zainteresuje :)

Amrod
15-01-2010, 20:24
Dziwne, tak jakby CDProjekt miało na myśli inne EK niż prezentują na oficjalnej.
Szkoda tylko, że EK jest równie uboga co Special Forces, ale przynajmniej więcej tych jednostek. Brak pięciominutowego soundtracka jest natomiast stratą niepowetowaną!

Hetman
15-01-2010, 21:42
Powinni zrobić super-mega-polnisze-edition z soundtrackiem! No i oczywiście okładke z Napoleonem ziewającym jak na ETW

Godlike
17-01-2010, 10:09
A pod który adres wysłać tego maila?

Marquess Alec Fortescue
17-01-2010, 18:13
Kurcze, jak nie maja w planach EI, to raczej mieć nie będą. BTW tutaj już JEDYNE co dostajemy w CE to parę jednostek (które po pół roku będzie można kupić w zestawach, na steamie, zapewne) oraz ... PLAKAT :>. No i oczywiście ładne pudełko... Jednak EI prezentuje się najgorzej ze wszystkich kolekcjonerek jakie widziałem, więc... Tym razem będzie pre-order na Steamie. I dostanę royal scots greys :> wam też radzę, bo z tej jednostki mogą zrobić naprawdę exclusive i więcej jej nie wypuszczać do sprzedaży! Na gram.pl sa jacyś towarczys... heh. Co to za nazwa?

Grenadier
22-01-2010, 15:49
http://www.gram.pl/prod_9wngJ,3_Napoleo ... jalna.html (http://www.gram.pl/prod_9wngJ,3_Napoleon_Total_War_Edycja_Specjalna.h tml)

Jednak jest. :D

Marquess Alec Fortescue
22-01-2010, 16:18
"Książkę wydawnictwa Bellona z cyklu Tajemnice i zagadki przeszłości:"Napoleon: Od rewolucji do cesarstwa". Okej, no to mam dylemat... Plakat, pudełko, i książka, czy dragoni? :)

IMO

http://storefront.steampowered.com/v/gfx/apps_extras/34030/scotsgreys.jpg OWNS http://www.gram.pl/www/01/swf/towarczys.jpg

A wy jak uważacie? Czy 'ekskluzywne' jednostki pojawią się później w pakietach, jak Empire? Bo bardzo bym chciał pudełko :/

Grenadier
23-01-2010, 10:45
Towarczys to będzie elita. :D
A DLC zapewne się pojawi w steamie.

Marquess Alec Fortescue
23-01-2010, 17:42
Nie wiem sam, a juz wkrotce trzeba bedzie podjac decyzje, heh. : /

Herr Puzon
28-01-2010, 13:48
Witam!!
Mam pytanko czy edycja kolkcjonerska jest ta sama czy się różnią w zależności od sklepów?? Bo na ultimie jest tak :
http://www.ultima.pl/Napoleon_Total_War ... na_/i8434/ (http://www.ultima.pl/Napoleon_Total_War_PL_Edycja_Specjalna_/i8434/)
a na gram.pl tak:
http://www.gram.pl/sk1_9QfjJ,5_Napoleon ... jalna.html (http://www.gram.pl/sk1_9QfjJ,5_Napoleon_Total_War_Edycja_Specjalna.ht ml)
jak to jest na gram jest towarzysz a na ultimie nie ma. I mam jeszcze jedno pytanie co to jest "amaray z grą w rękawie " ??

Grenadier
28-01-2010, 14:17
Imperialna edycja niczym się nie różni, z tego co tu widzę to tylko zawartością jednostki Towarczys.

Herr Puzon
28-01-2010, 21:35
Mimo ze nawet okładką sie różnią ??

Marquess Alec Fortescue
28-01-2010, 21:52
Niczym? 15 + 1 jednostek w grze, które naprawdę dodają wrażeń do zabawy (jak huzarzy totenkopf z e:tw), grubszą książką o Napoleonie, i ładnym pudełkiem. Dodatkowe jednostki są tylko u WYBRANYCH sprzedawców. Najlepsza jest na Steamie. :)

One się niczym nie różnią, poprostu na gram.pl dali inne zdjęcie pudełka, niż jest w rzeczywistości. No i towarczys.

Grenadier
28-01-2010, 22:08
To znaczy chodziło mi o te dwie Imperialne edycje w różnych sklepach. :)
Różnią się one, że w sklepie gram.pl dają Towarczys a w tym drugim nie. :D

Herr Puzon
29-01-2010, 07:20
To kupie na gram.pl nie bede placil za wyzylke od kiedy zrobili te punkty odbioru.... Za empire nie dalem nawet zl a mam to na Napoleona wiecej raz wydam

Andzia
01-02-2010, 19:39
Mimo że założyłem już zamówienie pre-order na normalną edycją NTW nie wiem czy odwołać je i zamówić edycje kolekcjonerską :? 15 jednostek, plakat (mam wolną ścianę więc przyda się :) ), po za tym książka o Francji w okresie Napoleońskim (będzie to fajny wstęp do nie dawno kupionego "Największa porażka Napoleona - rodzina wyniesiona na trony europy"), po za tym myślałem że pudełko DVD będzie miało tą oprawę z tego pudełka, ale myliłem się. No cóż jeszcze mam z 3 tygodnie na ostateczną decyzję :P Ale na bank kupuję AC2 z gramer.pl :D bo u nich dostaje się koszulkę AC2 za darmo (dla nie wiedzących, ta koszulka kosztuje 20euro :!: [wersja prosto ze sklepu] czyli 80zł a gra sama wtedy kosztuje z 20zł :lol: )

Po za tym jestem maniakiem tej serii i to raczej mój obowiązek ją wspierać zarówno w dobrych jak i w złych czasach 8-) To samo tyczy się AOE i AC :twisted:

voitek
01-02-2010, 19:44
Wow, dzieki, ze napisales o tej koszulce, bo nie wiedzialem nawet, ze taka daja :D

Andzia
01-02-2010, 19:54
Wow, dzieki, ze napisales o tej koszulce, bo nie wiedzialem nawet, ze taka daja :D

Gramer.pl -> tylko normalną wersje sprzedają ale za to dodają do niej koszulką
sklep.cenega.pl (czyli wydawca) -> oferują normalną i kolekcjonerską (white edition, black edition nie ma w Polsce), normalna zawiera samą grę, natomiast kolekcjonerska 1 dodatkową misję,grę,figurkę Ezio i opakowanie White Edition.

Marquess Alec Fortescue
23-02-2010, 17:04
http://www.youtube.com/watch?v=_fgvFluwu5A

A to Australijska (niestety...) edycja Napoleona... Nie Imperial, a Emperor's Edition.

Figurka fajna, a notebook wymiata.

dkescn
23-02-2010, 17:45
Nigdzie nie widzę by pisało coś na temat koszulki :(

Adamsky
23-02-2010, 17:50
Eee figurek i tak nie lubię, po co miałoby się to walić po pokoju.
Ale notatnik faktycznie w dechę. Tylko żal byłoby go rozpisywać, szkoda, że czegoś podobnego nie robią w dzisiejszych czasach oddzielnie.

Palaiologos
24-02-2010, 02:12
Uwaga! Widzę, że nie wszyscy rozumieją, co zawierają poszczególne edycje. Otóż są 2 pakiety jednostek: Pułk Elitarny (5 jednostek)i Bohaterowie Wojen Napoleońskich (10 jednostek). Edycje de facto są w Polsce cztery:
1. Edycja imperialna STEAM - zawiera BWN i jednostkę Szarych Szkotów (+11 jednostek)
2. Edycja zwykła STEAM - zawiera Szarych Szkotów (+1), jest najuboższa
3. Edycja imperialna pudełkowa - jest najbogatsza, bo ma BWN i PE (+15 jednostek)
4. Edycja zwykła pudełkowa - również zawiera bonus, bo PE (+5 jednostek)

Tak wynika ze strony producenta. Prawdopodobnie i PE i BWN będą dostępne w DLC, mam nadzieję, że od razu, bo planują zakup ostatniej pozycji plus DLC BWN (koniecznie!). Powinno wyjść taniej niż płacenie za pudło, głupi plakat i przeciętną książkę, którą można dostać za grosze.

Z tego co wiem, są też jakieś extra pojedyncze jednostki typu okręt, w zależności od punktu sprzedaży. W PL nie zauważyłem takowych promocji...

Amrod
24-02-2010, 07:20
Z tego co wiem, są też jakieś extra pojedyncze jednostki typu okręt, w zależności od punktu sprzedaży. W PL nie zauważyłem takowych promocji...
Okręt jest w empik online. Jest również jednostka artyleryjska dostępna np. w sklepie gry-online.

dkescn
24-02-2010, 10:16
Uwaga! Widzę, że nie wszyscy rozumieją, co zawierają poszczególne edycje. Otóż są 2 pakiety jednostek: Pułk Elitarny (5 jednostek)i Bohaterowie Wojen Napoleońskich (10 jednostek). Edycje de facto są w Polsce cztery:
1. Edycja imperialna STEAM - zawiera BWN i jednostkę Szarych Szkotów (+11 jednostek)
2. Edycja zwykła STEAM - zawiera Szarych Szkotów (+1), jest najuboższa
3. Edycja imperialna pudełkowa - jest najbogatsza, bo ma BWN i PE (+15 jednostek)
4. Edycja zwykła pudełkowa - również zawiera bonus, bo PE (+5 jednostek)

Tak wynika ze strony producenta. Prawdopodobnie i PE i BWN będą dostępne w DLC, mam nadzieję, że od razu, bo planują zakup ostatniej pozycji plus DLC BWN (koniecznie!). Powinno wyjść taniej niż płacenie za pudło, głupi plakat i przeciętną książkę, którą można dostać za grosze.

Z tego co wiem, są też jakieś extra pojedyncze jednostki typu okręt, w zależności od punktu sprzedaży. W PL nie zauważyłem takowych promocji...


Tylko że BWN jest opisany jako 10 elitarnych formacji, nie wiem czy formacje to to samo co jednostki. Do tego jeszcze nigdzie nie widziałem wersji zwykłej pudełkowej z 5 jednostkami PE.

Palaiologos
24-02-2010, 12:35
Formacje to to samo co jednostki. Wszystkie wersje podstawowe zawierają Pułk Elitarny, ale nie ma nigdzie tej informacji, choc jest pewna, bo z oficjalnej strony. Tylko na STEAMie nie ma PE. A bonus z Empiku jest już nieaktualny, bo tylko w przedsprzedaży był.

dkescn
24-02-2010, 12:40
Ja sobie poczekam na opinie już po premierze, niż być w gorącej wodzie kąpany. Czy te 10 elitarnych formacji to 10 nowych jednostek.

Edit masz racje tutaj jest lista:

http://www.totalwar.com/napoleon/add-ons/?u=2

dkescn
26-02-2010, 16:56
Czy jest ktoś w stanie podać statystyki tych nowych 10 jednostek w wersji kolekcjonerskiej ? Jak bardzo one się różnią od innych podstawowych jednostek ?

dkescn
27-02-2010, 10:20
Ponawiam, może teraz ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie ? Nie bede ukrywał że od tej odpowiedzi będzie uzależnione moje kupno edycji kolekcjonerskiej lub zwykłej. Dlatego też to pytanie jest tak ważne :(

Pampa
27-02-2010, 11:43
Moje pytanie, czy ten pułk elitarny który jest w pudełkowej znajduje się tylko na gram.pl czy jak kupię w empiku to też dostanę, proszę o szybką odp.

arturro
27-02-2010, 11:55
w każdej wersji specjalnej cd projektu znajdują się Elite Regiment i Heroes of the Napoleonic Wars. różnica taka że w empiku dają chyba HMS Elephant albo Grand Battery of the Convention a na gram nie dają Towarczys ( albo dają losowo) albo trzecia opcja - zamawiasz na gram.pl klucz i do tego dostajesz Elite Regiment (tego SEGA nie przewidziała bo ten cały pułk jest dodawany do wersji pudełkowych)

Pampa
27-02-2010, 12:21
Ale mi właściwie o zwykłą edycję chodziło czy jak kupię w Empiku to czy dostane ten elitarny?

Palaiologos
27-02-2010, 16:32
Ale mi właściwie o zwykłą edycję chodziło czy jak kupię w Empiku to czy dostane ten elitarny?Matko... Po co ciągle o to pytacie? Przecież wszystko jest na stronie oficjalnej wyjaśnione, ja też już się na ten temat rozpisywałem. To obojętne gdzie kupujecie, mniej tylko na Steamie dostajecie.

...
06-04-2010, 20:29
Idzie gdzieś kupić jeszcze edycje imperialną?
Chodzi mi o wersje pl bo język angielski raczej słabo znam a słyszałem że ze spolszczeniem jest problem.
Szukałem na allegro ale tam tylko angielska wersja 1.
W polskich sklepach też już nie ma,czy to oznacza że po zakończeniu zapasów nie uzupełnili braków?
Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.
Pozdr.

Amrod
06-04-2010, 20:44
To jest właśnie ta "kolekcjonerskość", że takie edycje pojawiają się w określonej liczbie. Na rynek przeznaczona jest edycja podstawowa. Sklepy sygnalizują ile takowych pre-orderów było i tyle sztuk dostają. Znalezienie tej edycji czy to w sklepie zwykłym czy internetowym będzie bardzo utrudnione. Edycji specjalnej Empire też później nie było po premierze.

voitek
06-04-2010, 20:50
Moga byc jeszcze w slepach typu MediaMarkt, widzialem tam edycje kolekcjonerskie Napoleona.
Poza tym, nie ma w tym przypadku opcji, ze nie masz jezyka polskiego, wystarczy, ze zmieniasz w Steamie wersje jezykowa i masz jaka chcesz.

...
06-04-2010, 21:09
Taa dzięki za szybką odpowiedź.

Ronin
06-04-2010, 21:14
No prawda Edycja Kolekcjonerska już w tej chwili jest nie do dostania. Ja w dniu premiery dostałem jeszcze ale musiałem cały Poznań zjechać a teraz to już umarł w butach. O ile w Empire brak takiej edycji niczym nie skutkuje bo gra i tak była zrąbana. To W Napoleonie edycja kolekcjonerska już jest bardzo przydatna więc jeżeli ktoś jej nie dostał to może sobie śmiało pluć w brodę...

Sareth4
06-04-2010, 21:30
Dla zainteresowanych imperialną edycją - w Media Markt w CH Targówek powinny być jeszcze 3 edycje imperialne. Powinny bo ja tam kupiłem swoją i były jeszcze 3 ale było to tydzień temu. Także nie wiem czy jeszcze są

fubuki
10-05-2010, 23:45
Witam

Troche mnie odstraszyla cena "Imperial Edition" . Tyle kasy to ja moglem dac 4 lata temu za Rome Total WAR ;) bo to jest w ktora gram od wersji demo z gazety. Poki co zakupilem w sklepie: game.co.uk Napoleon Total War za niecale 10 funtow i sadze ze to wystarczy. Napoleon nie jest kamieniem milowym serii i nie warto kupowac Imperial Edition za tak wysrubowana kwote. Poki co Napoleon juz w 3 miesiace po premierze polecial z cena o 2/3 w dol. Mowa o sklepach a nie o krwiopijcach ze STEAM ;)

PS przepraszam za brak polskich znakow

Pozdro

EDIT W UK mozna kupic Imperial Edition z przesylka kosztuje okolo 30 funtow w game.co.uk

Beynes
11-05-2010, 10:49
NTW nie jest kamieniem milowym serii ?

bardzo odważne stwierdzenie :lol:

Gram aktualnie europejską kampanie online z całkiem dobrym graczem na The Rights of Man 2 ver 1.03 i jest to zdecydowanie najbardziej emocjonująca rozgrywka od czasów mojej pierwszej kampanii w Shogun Total War z kompem na veryhard/veryhard. Wyciskamy z gry co tylko się da aby zdobyc przewagę w wojnie rosyjsko-francuskiej. Po 12 miesiącach rozgrywki, wojna wkracza w nową fazę. Po bojach w Czechach i dramatycznej obronie Wiednia, na lądzie nastał tymczasowo spokój, ale zaczynają się wojny na morzu. Z kolei kompy to wbrew pozorom znaczący gracze, a nie tylko bierni statyści. W końci przejmuje sie ich wojska :)

Jesli możliwosc gry w taka kampanie nie jest przełomem to nie bardzo sobie wyobrazam co moze byc przełomem w serii TW.

Pampa
11-05-2010, 20:45
To nie jest przełom, to powinno byc już w Medku II. To raczej zaspokojenie coraz bardziej agresywnych "fanów" serii.

Beynes
12-05-2010, 12:46
To ze przelom powinien miec juz miejsce w medku II, ale nie miał, jest dośc słabym argumentem na to, że kampania online nie jest przełomem w NTW, nie sądzisz ? Przełom to przełom. Lepiej późno niż wcale. O ETW można powiedziec wiele zlego, o NTW mniej. Ale tak naprawdę to te dwie gry były bardziej przełomowe niż MedII który nie wyróżniał sie niczym poza grafiką. ETW dało bitwy morskie, NTW dało rewolucyjny tryb MP. Wszyscy na to czekali. A że single jest nudny ? Tutaj już nic nie da się wymyslic bo trudno w ogóle sobie taki przełom wyobrazic. Lepsza AI ? Mrzonki. . . ile można grac ciągle to samo ? Zdobywac miasta, budowac unity i walczyc z durnym AI ? Przceiez od poczatkus erii mamy ciagle to samo. . .

Ronin
15-05-2010, 18:30
Każdy lubi coś innego ja na przykład nie jestem fanem Multi i gram głównie w Single Player-a i jestem zadowolony a AI można zawsze podszkolić bo skoro wychodzą dobre mody spod ludzi zajmujących się tą problematyką prywatnie to co stoi na przeszkodzie żeby CA nad tym popracowała za grubą kasę? Nic.

Janek
17-05-2010, 23:31
Mrzonki. . . ile można grac ciągle to samo ? Zdobywac miasta, budowac unity i walczyc z durnym AI ? Przceiez od poczatkus erii mamy ciagle to samo. . .

To samo mozna powiedziec o Cywilizacji, Command & Conquer, Warcrafcie, Diablo, Gothicu i prawde mowiac prawie kazdej grze ktora ma wiecej niz 1 czesc?