PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Brak podświetlenia jednostek



urquart1
16-01-2010, 12:39
witam wszystkich. mam bardzo irytujący problem z Kingdoms :evil:, nie podświetlają mi się jednostki na mapie bitewnej, zarówno wtedy, gdy gram w Kingdoms, jak i w Third Age. Wcześniej, mimo, że instalowałem podstawki i mody wielokrotnie, nigdy się z takim problemem nie spotkałem. Próbowałem znaleźć odpowiedź na forum, ale bezskutecznie. Jeśli jednak takowa jest to przepraszam. W każdym razie proszę o jakąś radę, co mam z tym zrobić , bo w takiej sytuacji gra jest praktycznie niemożliwa. Pozdrawiam

Grandal
16-01-2010, 13:17
Jeśli chodzi Ci o znaczniki pod nogami piechoty/kopytami koni to odpowiedź jak w większości jest na FAQ.

Jak usunąć zielone znaczniki spod stóp wojowników?
Trzeba za pomocą Notatnika otworzyć plik medieval2.preferences.cfg znajdujący się w folderze głównym. Następnie znaleźć DISABLE_ARROW_MARKERS i zmienić wartość z 0 na 1

U Ciebie będzie na odwrót.

urquart1
16-01-2010, 13:36
przepraszam za moją ignorancję, ale który plik mam zmodyfikować? bardzo proszę o łopatologiczne wskazanie

urquart1
16-01-2010, 14:11
albo jestem upośledzony, albo nie mam pliku medieval2.preferences.cfg :evil: :evil: :evil: :evil:

Grandal
16-01-2010, 16:11
Plik medieval2.preference.cfg jest w głównym katalogu gry. Otwierasz go za pomocą notatnika i zmieniasz co trzeba.