PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne problemy



Gaius Julius
16-01-2010, 21:52
Witam,
1. od jakiegoś czasu zacząłem doświadczać dziwnego problemu, otóż gdy klikałem przełączanie tury, wszystko po kolei szło fajnie, aż doszło do Imperium Ottomańskiego, wtedy po prostu myślałem, że gra się zawiesiła....ale jednak działała normalnie tylko po prostu się
przeciwnik komputerowy się zawiesił i tak przez kilka minut siedział i nic nie robił( w sumie nie wiem co robił bo mam mgłę wojny :D )...klikam następną rundę i to samo...i tak w kółko...o tyle jest to denerwujące, że trzeba czekać sporo zanim komp skończy turę....jest może na to jakieś "lekarstwo?"

2. czy to możliwe, że pomimo posiadania około 3-ech parków nie można mieć ani jednego hulaki?? Sytuacja wygląda tak, że mam 3 parki i ani jednego hulaki i tak od dobrych 10-ciu lat :(

Lisek
17-01-2010, 11:08
Witam.
Ja również dołączam się do pytania 1. Miałem identycznie grając Francją. Klikałem koniec tury, dochodziło do Plemion Pueblo i gra „ zawieszała” się na chwilę. Mnie to też denerwuje, bo taka przerwa jednak chwilę trwa i nie mogę z tym nic zrobić.
Pozdrawiam.

Marquess Alec Fortescue
23-01-2010, 17:49
Lepszy komputer - o to jest odpowiedź! Spoko, mi z geforce 275 gtx, 4gb ramu i 2.4 ghz quadcore nawet gra nie chce chodzic szybko...

Gaius Julius
13-02-2010, 19:18
PROBLEM ROZWIĄZANY!
Problem w tym, że trzeba zacząć grę od nowa ;) ...

woda84
15-03-2010, 19:29
Wydaje mi się, że ilość hulaków zależy nie tylko od ilości budynkow, które ich generują ale też ob ich poziomu a także stosunku tej ilości do uniwerków. Głowy nie dam ale jak gram to taka zależność mi się rysuje.