PDA

Zobacz pełną wersję : Maraci i różne sposoby ostrzału



Sareth4
16-01-2010, 22:30
Grając maratami na multi nie strzelają oni ani szeregami ani plutonami.
Kampania i jej rodzaj bitew itd. różni sie dużo od multiplayera więc tu sie nasuwa moje pytanie:
Mam wynalezione wszystkie technologie mimo to ani sikhijscy ani bargirska nie strzela ani szeregami ani plutonami
To normalne na multi ale w kampanii jak jest wynaleziona technologia to czemu te wojska tak nie strzelają ?
Troche bez sensu te technologia u maratów skoro nic nie dają
Może trzeba wywołac rewolucję ?

Gram maratami teraz kampanie vh/vh i walcze już w środkowej części Europy wiele państw wali do mnie plutonami i szeregami a moja piechota nie może sobie z tym poradzic i jedynie dzięki oflankowaniu moge wygrywac bitwy

Macie jakis sposób na to zeby moje jednostki strzelały jakims z ww wymienionych sposobów.Czy moze to po prostu bug i kazdy tak ma ?

kretu19955
16-01-2010, 23:16
W tych statystykach specjalnych musi być ostrzał szeregami lub plutonami

Jarl
17-01-2010, 00:27
Maraci nie mają żadnej piechoty liniowej która może strzelać szeregami, więc niepotrzebnie odkrywałeś te technologie.

Lisek
17-01-2010, 11:15
Witam.
Ja grałem kampanię Maratami i tylko jedna jednostka potrafiła u mnie strzelać szeregami: bargirska piechota.
Żadna inna nie strzelała szeregami. Żadna jednostka nie strzelała też plutonami.
Sikhijscy muszkieterzy strzelali u mnie tak samo jak milicja.
Pozdrawiam.

Sareth4
17-01-2010, 14:38
a u mnie bargirzy niestety nie walą szeregami -.-
Da sie cos pogrzebac w plikach i to zmienic ?

Lisek
17-01-2010, 14:42
Witam.
Prawdopodobnie w plikach da się coś z tym zrobić, ale ja nie miałem takiego problemu więc nie mogę tu pomóc.
Spróbuj pogrzebać (tylko rób kopie zapasowe). Polecam jednak cierpliwość, może ktoś wie jak to zrobić i Ci pomoże.
Pozdrawiam.