PDA

Zobacz pełną wersję : Przenoszenie jednostek Bizancjum z Kingdoms do podstawki - zabugowane tarcze - POMOCY



Krwawy_Baron
31-01-2017, 16:20
Witam, otóż robiłem to co w temacie i napotkałem - może nie przeszkodę, ale coś co koli wizualnie (jak to wygląda, jest na poniższych zdjęciach).

1987 1988

I teraz zwracam się z pytaniem do modderów, co mam zrobić, aby wyeliminować tą niedogodność? Próbowałem już zmienić nazwę kingdomsowych "attachmentsetsów" dla problematycznych jednostek, lecz spotkałem się z wylotem gry do windowsa.

HellVard
01-02-2017, 16:15
Po co zmieniałeś nazwę? Skopiowałeś pliki do odpowiednich folderów, wpisy w battle_models się zgadzają?

Krwawy_Baron
03-02-2017, 06:14
Tak, wszystko się zgadza. Wszystko inne pięknie działa, problem mam tylko z tymi tarczami. A z tą nazwą pliku, myślałem że to będzie rozwiązaniem, ale że nigdzie nie mogę znaleźć poradnika jak się tego pozbyć i sam nie mam już pomysłu jak to załatwić, napisałem prośbę o pomoc w tym wątku.

Mam podejrzenie, że coś się musiało zmienić w attachmentsetsach z kampanii Crusades, ale -jak wspomniałem- nie mam pojęcia jak ten problem obejść.

HellVard
03-02-2017, 15:44
Porównaj sobie oryginalną teksturę z tą z Crusades, jeżeli faktycznie się różnią, to zmień nazwę tej drugiej np. na attachments2, oczywiście będziesz musiał zmienić nazwę również we wpisie tej jednostki w pliku battle_models, pamiętając o zmianie liczby znaków w wierszu.

Krwawy_Baron
11-02-2017, 08:30
Zapomniałem chyba właśnie zmienić liczby znaków w wierszu i stąd też chyba miałem wylot do Windowsa. Dzięki wielkie za pomoc!

Temat do zamknięcia.

HellVard
11-02-2017, 11:35
Nie ma za co, polecam się na przyszłość ;)