PDA

Zobacz pełną wersję : Finał



Andrij Marszałek
10-02-2017, 13:50
Termin formalny jest do wtorku. Być może uda się rozegrać mecz na żywo z komentarzem. Gracie do 3 zwycięstw.

Powodzenia :)

Pirx
10-02-2017, 14:00
Panowie, gratulacje za dojście do Finału.

Proponuję niedzielę, godzi. 21.

tyberiusz
10-02-2017, 16:14
mi pasuje
nie wiem jak bachusiowi

Pirx
11-02-2017, 17:22
Bachus? Tuff?

bachus81
12-02-2017, 17:23
Możemy.

BolesławZapomniany
12-02-2017, 18:29
Będzie stream?

Pirx
12-02-2017, 18:34
Niestety Remix nie może streamować.

Może Tuff puści stream na swoim kanale, może tym razem włączymy fonię.

Oczywiście najlepiej byłoby gdyby ktoś 5-ty streamował z własnej perspektywy. Ja bym tutaj widział rafjara, ale zostało mało czasu i nie wiem czy to dojdzie do skutku.

rafjar
12-02-2017, 18:37
Ja niestety będę dopiero po 22/22,30. Liczę że jakaś dobra dusza prześle mi powtórkę.

Pyrrus89
12-02-2017, 19:10
Zróbcie choćby tak jak ostatnio, co prawda będziemy widzieć pole bitwy tylko od strony Tuffa, ale lepsze to niż nic.

PawełGroźny
12-02-2017, 19:29
Dajcie znać jak robicie, jeśli nie ma streama to prosiłbym o miejsce w loży obserwatorów :P

Curse11
12-02-2017, 20:12
dokładnie, dajcie znać co i jak. Tego nie można przegapić :D

Pirx
12-02-2017, 20:15
http://www.hitbox.tv/TUFFgamer


Zapraszamy :)

tuff_gru
12-02-2017, 20:17
final na http://www.hitbox.tv/TUFFgamer
TERA!!!

tyberiusz
12-02-2017, 23:54
ZWYCIESTWO bardzo wyrównane bitwy gg

Pirx
12-02-2017, 23:55
Dziękuję za świetny, emocjonujący mecz.

Zasłużone zwycięstwo. Gratuluję.

tuff_gru
13-02-2017, 00:05
płaczę teraz :(

Pyrrus89
13-02-2017, 00:06
Bardzo dobre i wyrównane bitwy. Widać było, że Tyberiusz z Bachusem dość mocno przeanalizowali styl gry przeciwników i wyciągnęli dla siebie odpowiednie wnioski. Cieszy, że na polskiej scenie mamy tylu świetnych graczy. A przegranych pragnąłbym podnieść na duchu, w szczególności kolegę Pirxa, który już gdzieś podświadomie był chyba tymi ciągłymi zwycięstwami zmęczony, a teraz otrzymał bodziec, który zmobilizuje go do dalszego treningu i podwyższania umiejętności (z poziomu światowego na kosmiczny). Wrócicie mocniejsi i znowu pozamiatacie w drużynówce, o ile Nieznajomy z Rafjarem czy Tyberiusz z Bachusem nie pokrzyżują Wam szyków (z pewnością będą tego próbowali). Dzięki jeszcze raz, to był dobrze spędzony czas (człowiek nie czuje, kiedy rymuje). ;)

bachus81
13-02-2017, 00:18
Bardzo dobre i wyrównane bitwy. Widać było, że Tyberiusz z Bachusem dość mocno przeanalizowali styl gry przeciwników i wyciągnęli dla siebie odpowiednie wnioski. Cieszy, że na polskiej scenie mamy tylu świetnych graczy. A przegranych pragnąłbym podnieść na duchu, w szczególności kolegę Pirxa, który już gdzieś podświadomie był chyba tymi ciągłymi zwycięstwami zmęczony, a teraz otrzymał bodziec, który zmobilizuje go do dalszego treningu i podwyższania umiejętności (z poziomu światowego na kosmiczny). Wrócicie mocniejsi i znowu pozamiatacie w drużynówce, o ile Nieznajomy z Rafjarem czy Tyberiusz z Bachusem nie pokrzyżują Wam szyków (z pewnością będą tego próbowali). Dzięki jeszcze raz, to był dobrze spędzony czas (człowiek nie czuje, kiedy rymuje). ;)

Nie było lekko. 3 do 2. 5 meczy. Szkoda, że w 4 meczu kolegę wywaliło z gry. Dobrze zaczęliśmy :) W ost meczu troszkę mieliśmy szczęścia z zaprzysiężonymi. Szczerze to zapomniałem o jednym oddziale. Na szczęście przypomniałem sobie w najlepszym momencie :) Nie ma jak strategiczna rezerwa użyta w odpowiednim momencie.

rafjar
13-02-2017, 00:37
Gratulacje dla Bachusa i Tybka za zwycięstwo w turnieju oraz dla obu teamów za stworzenie emocjonującego widowiska. Ja widziałem niestety tylko ostatnią bitwę więc czekam z niecierpliwością na materiał od Tuffa.

Curse11
13-02-2017, 06:18
Gratulacje! Super bitwy (te co widziałem, ostatnia na pewno też). Dobry materiał Tuff ma :)
Z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania na multi.

Ituriel32
13-02-2017, 06:19
Gratki dla obu zespołów. Przyznaję że jestem troszkę zdziwiony ostatecznym zwycięstwem Tyberiusza i Bachusa, ale po zastanowienie się to chłopaki grają razem odkąd zacząłem grać w romka. I może to zaprocentowało na sukces.

Samych bitew nie oglądałem, coś te transmisje na żywo mi się nie podobają. Tak więc poczekam aż wylądują na kanale (razem z poprzednim meczem).

Andrij Marszałek
13-02-2017, 06:40
Powiem szczerze że lekko jestem zaskoczony :) Gratulację!

Formalności dokończę jak wrócę do domu :P

Pirx
13-02-2017, 09:19
To jeszcze, na spokojnie, kilka słów ode mnie:

- Tuff pewnie mi nie wybaczy, że go przymusiłem do gry w niedzielę. Bo nie wiedział o terminie finału, nie chciał grać, nie czuł się gotowy, i to mogło zaważyć na wyniku meczu. Cóż, jak się dostaje do finału, z terminem rozegrania do wtorku, to warto spojrzeć choć raz na forum. :P W poniedziałek i wtorek nie miałbym czasu na ten mecz, szczególnie w formacie Bo5.

- o naszej przegranej przegranej przesądziło kilka spraw:
a. bardzo dobra taktyka ze strony Tyberiusza i Bachusa, którzy grali bardzo agresywnie i tym samym odbierali nam wszelką inicjatywę w pierwszych 3 bitwach. Dodatkowo, co było dla nas nowością, obydwaj mocno nastawiali się na kawalerię. To był dla nas największy problem, ponieważ nie sposób było ochronić proc tylko moją kawalerią (wiadomo że Tuff bierze tylko rzucającą) przed 10-12 jednostkami kawalerii przeciwników (tutaj proce łapały też konne łuki). Byliśmy też zbyt pasywni przy udanej próbie podwojenia w 2 bitwie.
b. brak ogrania z naszej strony. Nie dość, że bardzo mało wspólnie trenowaliśmy (a w ogóle przed finałem), to jeszcze ja mam ostatnio wyjątkowo mało czasu na granie. W starciu z dobrze pracującą i naoliwioną maszyną, musiało to spowodować awarię.
c. myślę, że w ostatniej bitwie nie podpasowało Tuffowi to ganianie za Pontem. Dlatego nie zagrał piechotą na swoim typowym poziomie. Ale to też jest zmuszanie przeciwnika do błędów w wykonaniu Tyberiusza i Bachusa.
d. tak naprawdę na swoim typowym poziomie zagraliśmy wyłącznie w 4 bitwie.

- masz trochę racji Pyrrus, że trochę zeszło ze mnie ciśnienie "oczekiwań" po tym meczu. Nawet nie czuję żalu (chociaż oczywiście ciężko mi się zasypiało, ale tak mam też po zwycięstwach, emocje schodzą długo z człowieka). Jakoś tak się składało, że w ostatnich wydarzeniach orgowych z reguły wygrywałem. Ludzie zaczęli brać to za pewnik, a prawda jest taka, że np. ostatnia wygrana w SL to było zwycięstwo o włos. Bo w meczu właśnie z Tyberiuszem ledwo, ledwo, ledwo wygrałem (gdybym zremisował, rafjar byłby na 1. miejscu). Mój skill jest na dużo niższym poziomie niż kiedyś, z racji mniejszego zaangażowania czasowego. Nadrabiam trochę doświadczeniem, ale to nie jest w stanie zasypać coraz większej dziury.

- po turnieju Warhammerowym wystartujemy z kolejnym sezonem Lig Rome 2. Z przyjemnością oddam komuś pałeczkę, widzę paru mocnych kandydatów. ;)

- najzabawniejszy dla mnie tekst z wczorajszego czatu - Nieznajomy: "Pirx nie potrafi grać nacjami OP". :lol2: Utarło się, że ja jestem mega graczem kawalerią, sam nawet w to uwierzyłem, a prawda jest taka, że gram kawką poprawnie, ale np. Nieznajomy, Bachus czy Tyberiusz - lepiej. Ja się najlepiej czuję z mocną piechotą i procami. Czyli mam tak samo, jak Tuff hehe.

Nieznajomy
13-02-2017, 15:02
sam kiedys przyznales w jednych z wywiadow :D ze nie potrafisz grac OP ;) i jakos nie widzialem Cie zbytnio grajac nimi. A poza tym teraz jestem sławny :cool:

Wald
13-02-2017, 15:52
- o naszej przegranej przegranej przesądziło kilka spraw:
a. bardzo dobra taktyka ze strony Tyberiusza i Bachusa, którzy grali bardzo agresywnie i tym samym odbierali nam wszelką inicjatywę w pierwszych 3 bitwach. Dodatkowo, co było dla nas nowością, obydwaj mocno nastawiali się na kawalerię. To był dla nas największy problem, ponieważ nie sposób było ochronić proc tylko moją kawalerią (wiadomo że Tuff bierze tylko rzucającą) przed 10-12 jednostkami kawalerii przeciwników (tutaj proce łapały też konne łuki). Byliśmy też zbyt pasywni przy udanej próbie podwojenia w 2 bitwie.



To było raczej oczywiste, że Rycerze zagrają kawaleria, piechotą się uciekających nie goni! :D


Bardzo się cieszę, że zatknięto Chorągiew na samej górze w tym turniej, to miłe kiedy się odchodzi z grupy ale inicjatywa turnieju nadal żyje i gracze w tej grupie też.

Nikczemnik
13-02-2017, 15:58
Czyli w ćwierćfinale przegrałem z mistrzami :D .

bachus81
13-02-2017, 19:13
To było raczej oczywiste, że Rycerze zagrają kawaleria, piechotą się uciekających nie goni! :D


Bardzo się cieszę, że zatknięto Chorągiew na samej górze w tym turniej, to miłe kiedy się odchodzi z grupy ale inicjatywa turnieju nadal żyje i gracze w tej grupie też.

Drogi Waldzie czemuś nas opuścił ? :( Ps. Dziękujemy za miłe słowo. :)

radoslawzal
16-02-2017, 22:12
Gloria Victis!

Gratuluję Bachusowi i Tyberiuszowi
Odsłonić złote posągi dla zwycięzców!

https://www.youtube.com/watch?v=JDGjHaATAeM


PS Dzięki za dobrą zabawę wszystkim uczestnikom i Iturielowi;)