PDA

Zobacz pełną wersję : Shogun 2 na Win 8 działał a na win 10 juz nie....HELP!



Wald
17-02-2017, 17:20
Witam,próbowałem już dużo rzeczy, tu na forum też czytałem ze mam sam coś w redist instalować ale ja się nie bardzo na tym znam i może coś robiłem nie tak...rok-dwa temu grałem jeszcze na win 8 w FOTS-sa, wszystko było ok, wymagania 10 razy przekraczam i grałem na ultra a po win 10 nastąpiła od pól roku bolesna zmiana, gra ( fots ) a teraz cała złota edycja wgl nie działa, klikam zgodności, benchamrki byle się coś włączyło to tylko ekran jak na kazdym TW przed uruchomieniem a jak ikona myszki się zmienia to info ze S2TW przestał działać...proszę o pomoc bo chciałbym naprawdę pograć sobie w zakupioną grę ale straciłem już nadzieje, że moge coś z tym zrobić ... :/

NiemiłosiernySamarytanin
17-02-2017, 17:31
http://forum.totalwar.org.pl/showthread.php?11337-ROZWI%C4%84ZANY-flashsecurity-exe-problem-z-instalacj%C4%85

jak masz problem z redist to tu masz w ostatnim poście co i jak, chyba że nie to, to przydałby się screen z errorem

Wald
17-02-2017, 17:45
nie pomogło, w komunikacie jest tylko info ze przestał działać nic więcej... : /

DonVega
17-02-2017, 20:46
Dziwna sprawa. Od roku używam win 10 i żadnych problemów z SH2 nie miałem. Jak miałem jakieś problemy z grami TW najczęściej usuwałem całą zawartość gry ze steam. Usuwałem wszystkie katalogi jakie zostały po grze. Instalowałem na nowo przez steam i pomagało.

Araven
17-02-2017, 20:46
Przy Kingdoms na Win7 i Win10 pomagało zainstalowanie Direct9 najnowszego, spróbuj.