PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsza domena magii.



Chaak
10-03-2017, 14:27
Głosujemy na najlepszą domenę magii. Mile widziane uzasadnienie wyboru.

Ja postawiłbym na magię śmierci. Ma mocne obrażenia, zarówno w pojedynczy cel, jak i obszarowe, w dodatku nie musimy nimi celować. Do tego reszta czarów tez nie jest zła. Są to osłabienia przeciwnika oraz wywoływanie terroru przez naszą jednostkę, co, w połączeniu ze sobą, bardzo pomaga w przebiciu się przez linię wroga. Poza tym, pomijając dwarfów, wszystkie frakcje, którymi lubię grać mają do niej dostęp.
Zastanawiałem się też nad magią życia, bo obszarowe leczenie jest bardzo pomocnym czarem, reszta wzmocnień też daje radę, ale jakoś mi obrażenia w tej domenie nie podchodzą. Do tego raczej mało gram frakcjami, które posiadają do niej dostęp.

Arroyo
10-03-2017, 14:34
Stawiam na magię życia. Leczenie jednostek to jedno, a drugą zaletą są bez wątpienia wzmacnianie pancerza jednostek i do tego zaklęcie obszarowe.

Ituriel32
10-03-2017, 16:39
Życie, bo właściwie to jedyna magia której używam.

Shay Ruan
10-03-2017, 21:40
Stawiam na metal bo Gelt ;D

Chaak
03-10-2017, 14:42
Ostatni magia bestii bardzo mi podchodzi. Głównie dzięki bursztynowej włóczni i przywołaniu mantikory. Działa to dobrze zwłaszcza na skinku z latającym wierzchowcem (który jest bardzo tani). Włócznia wystrzelona z góry ma spore szanse na trafienie celu i można oblecieć armię wroga, żeby optymalny kąt strzału wybrać, ostatnio jednym takim zaklęciem mocno uszkodziłem wrogiego lorda i trzy oddziały piechoty. Latający czarodziej może też dużo łatwiej przywołać mantikorę w odpowiednim miejscu na przykład między strzelcami przeciwnika.

Arroyo
03-10-2017, 14:56
Jeśli jest to możliwe to przydałoby się powiększyć listę o 4 nowe magie.

Asuryan
03-10-2017, 14:56
Ja nadal stawiam na magię śmierci, a to ze względu na fenomenalną pijawkę. Tym bardziej że podpakowana ma naprawdę daleki zasięg i można nią zdjąć wrogiego lorda (za wyjątkiem niektórych legendarnych), zanim w ogóle dojdzie do starcia wręcz. W dodatku to czar podstawowy, o małym koszcie many.

Chaak
03-10-2017, 15:26
U mnie też pierwsze (śmierć) i drugie (życie) miejsce się nie zmienia, ale domena bestii wskakuje na trzecie gdzieś z dołu rankingu.

Chciałem dodać nowe magie, ale chyba nie mogę edytować już ankiety.

Hadvar
09-12-2017, 00:18
Domena wampirów najlepsza, wiadomo czemu.
Na drugim miejscu domena światła, za fenomenalną siatkę.
Na trzecim życie, za leczenia i obszarowe i pojedyncze.
Na czwartym domena bestii, za włócznię i mantykorę.

Arroyo
09-12-2017, 00:22
A ja jeszcze trochę zmienię zdanie co do magii, bo ostatnio całkiem nieźle zaczęła sobie radzić Magia Ognia. Choć też daje radę magia mroku (ta od Dark Elfów).

Jsatrzab
09-12-2017, 10:01
Domena wampirów najlepsza, wiadomo czemu.
Na drugim miejscu domena światła, za fenomenalną siatkę.
Na trzecim życie, za leczenia i obszarowe i pojedyncze.
Na czwartym dzicz, za włócznię i mantykorę.

Mantykora i Włócznia to magia bestii o ile się nie mylę, i jest to moja ulubiona domena magii - Flock of Doom FTW :]

Hadvar
09-12-2017, 10:31
Mantykora i Włócznia to magia bestii o ile się nie mylę, i jest to moja ulubiona domena magii - Flock of Doom FTW :]

Sorry, masz rację, już poprawiam.

Tawerna
31-10-2020, 08:25
Dla mnie ogień jest spoko, spore obrażenia, aoe, kilka wzmocnień no i przy obrażeniach obniżenie morale od podpalenia :D