PDA

Zobacz pełną wersję : Liga morska sezon 2010 -czy warto rozwijac zagle?



Markouno
18-01-2010, 22:15
Ahoj dla wilków morskich :D
Chciałbym odkurzyć stary temat pytanie czy kogoś jeszcze oprócz mnie to interesuje mianowicie kontynuacja walk na morzu czyli Ligii ciąg dalszy.
Jestem świadom ze forum żyje juz Napoleonem i poczesci Avatarem :lol: ale uwazam ze z Empire walki morskie to ta niewielka cześć która warto kontynuować i ten temat właśnie powstał aby się zorientować jakie jest zapotrzebowanie na ciagniecie tego tematu dalej.
Zasady i terminy to temat drugorzędny ale wszelakie uwagi mile widziane .

.................................................. .................................................. ..................................

Zgodnie z przyjętymi zasadami rozgrywek Ligii morskiej -w sezonie rozpoczynającym te rozgrywki 2009 roku w obecnym sezonie wraz z Liga morska sezon 2010 ,odbędą się rozgrywki Superligi .Do superligi awansowali zwycięzcy grup i baraży w rozgrywkach z sezonu 2009 .
Lista graczy zakwalifikowanych do gry w superlidze:
Apacz (Gens Europae)
Clear (IPL)
Conrad
Hetman (K4Fun)
Kapsul
Marcumar (IPL)
Piterus (BS)
Romanos (BS)
Roman Zabawa (SB)
Rue (Admirals)
Uruk Hai (Admirals)
Vesubio (Gens Europae)
Proszę graczy o potwierdzenie chęci gry w superlidze oraz o udział w ankiecie .
Potwierdzony udział .

Zib
18-01-2010, 22:27
Może będą morskie na avatarze to wtedy nie będzie problemu.Pomysł RomanaZ. Uważam bardzo dobry.

Herr Puzon
19-01-2010, 08:02
Ja jestem za walki na morzu są najlepszą nowością w Empire i dlatego to co dobre powinno się kontynuować

DonVega
19-01-2010, 08:46
Jak najbardziej - podstawowe pytanie - czy gramy na podstawce - czy na modzie NAVAL PRO którego używają klany rosyjskie, który eliminuje wszystkie "udziwnienia" wprowadzone przez panów z CA. Grałem na tym modzie w turnieju i naprawdę jest spoko. :)

roman zabawa
19-01-2010, 20:45
Załóżmy, że liga wystartuje. Pod koniec tygodnia rozpoczną się zapisy, z tydzień potrwają. Samo przygotowanie startu to kolejne kilka dni.
A tymczasem za trochę ponad miesiąc premiera Napoleona ;)

Markouno
20-01-2010, 06:18
Załóżmy, że liga wystartuje. Pod koniec tygodnia rozpoczną się zapisy, z tydzień potrwają. Samo przygotowanie startu to kolejne kilka dni.
A tymczasem za trochę ponad miesiąc premiera Napoleona ;)

To czy wystartuje jest zalezny od wielu czynnikowpo pierwsze zalezy czy bedzie zainteresowanie ze strony graczy,czy znajda sie osoby ktore beda chetne przy pracy nad obsluga (nie ukrywam ze rowniez licze na twoje duze doswiadczenie roman w tym temacie mam nadzieje jezeli nie bezposrednio przy obsludze to przynajmniej na etapie tworzenia zasad )zreszta wyslalem zaproszenia do paru znanych graczy z prosba o pomoc przy tym projekcie .
Premiera Napoleona w niczym nie koliduje z Liga morska zreszta uwazam ze jezeli wystartujemy to napewno nie wciagu tygodnia czy dwoch ale gora w polowie lutego i jezeli ktos bedzie chetny na kontynlowanie zabawy na morzu w niczym premiera Napoleonka mu nie przeszkodzi.
Licze jednak na pomoc fanow bitew morskich
ze strony redaktora dzialu moze jakis malucienki newsik na stronie glownej :D
rozpropagowanie tematu w klanach (bede pisal do karzdego ale np.do twojego roman nie moge sie zalogowac aby zamiescic ogloszenia wiec rownie w tej sprawie prosba o pomoc)
Panowie wszedzie widac opinie ze serwis schodzi na gorszy poziom a pytam sie czyja to zasluga jesli nie jego uzytkownikow ,zmobilizujmy sie Liga morska jest tego warta!
Dlatego prosze deklarujcie swoj udzial ,glosujcie w ankiecie bo tylko od was zalezy czy liga ruszy :)

Brave
20-01-2010, 10:53
Jak dobrze pójdzie newsik znajdzie się jeszcze dziś, w najgorszym wypadku jutro :)

Herr Puzon
20-01-2010, 20:16
A kto nie bral udzialu w poprzedniej odslonie ligi nie moze wziąć teraz udziału?

Markouno
20-01-2010, 21:55
A kto nie bral udzialu w poprzedniej odslonie ligi nie moze wziąć teraz udziału?

Możesz oczywiście wziąć udział i grac w lidze ;)
Zasada jest prosta i jest powieleniem poprzednich edycji lig : w superlidze graja zwycięzcy z poprzednich edycji ligi ,w lidze w danym sezonie może grac każdy i ewentualne zwycięstwo daje mu prawo gry w superlidze w sezonie następnym.
Wszystko jednak patykiem na wodzie pisane -zainteresowanie wręcz powala :( bo widzisz kolego teraz wszyscy czekają na Napoleona ale pewnie w większości nie po to żeby zagrać ale żeby moc na coś nowego ponarzekać.Moze nie uwierzysz kolego ale jak ja zaczynałem dwa lata temu to do czekałem na grę w lidze na liście rezerwowej i powiem ci ze było na niej więcej chętnych niż dzisiaj jest uczestników w niejednym turnieju.

Rue
20-01-2010, 22:48
Ja potwierdzam mój udział.Jestem za naval pro.

Herr Puzon
21-01-2010, 07:40
A kto nie bral udzialu w poprzedniej odslonie ligi nie moze wziąć teraz udziału?

Możesz oczywiście wziąć udział i grac w lidze ;)
Zasada jest prosta i jest powieleniem poprzednich edycji lig : w superlidze graja zwycięzcy z poprzednich edycji ligi ,w lidze w danym sezonie może grac każdy i ewentualne zwycięstwo daje mu prawo gry w superlidze w sezonie następnym.
Wszystko jednak patykiem na wodzie pisane -zainteresowanie wręcz powala :( bo widzisz kolego teraz wszyscy czekają na Napoleona ale pewnie w większości nie po to żeby zagrać ale żeby moc na coś nowego ponarzekać.Moze nie uwierzysz kolego ale jak ja zaczynałem dwa lata temu to do czekałem na grę w lidze na liście rezerwowej i powiem ci ze było na niej więcej chętnych niż dzisiaj jest uczestników w niejednym turnieju.


Nie martw sie jakoś to będzie. Więc jeśli można to ja sie zgłaszam. A co do Napoleona to tak zawsze jest przed premierą i większośc mówi ze nie kupi a w dniu premiery bedą oni juz grać. Mnie osobiście sie teraz nie spieszy bo mi sie zaczyna sesja i trwa az do 7 lutego to nie mam za duzo czasu ale potem jak coś to moge pomóc w organizacji nie mam bogatego cv ale gdzies trzeba zdobyc to doświadczenie

Clear
21-01-2010, 15:18
Potwierdzam udzial.

roman zabawa
22-01-2010, 07:57
Po patchu 1.5. mam problem w bitwach morskich (straszliwe lagowanie), ale też przymierzam się do zmiany sprzętu.
Wstępnie potwierdzam udział.

Nie wypowiadam się za żadną opcją, bo dla mnie obie mają swoje wady.
Wydaje mi się, że patch 1.3. był najoptymalniejszy.

Vesubio
24-01-2010, 15:49
Potwierdzam udział.
Ponadto jeśli nie będzie chętnych do obsługi, to mógłym czymś się zająć. Tylko od razu mówię że moje doświadczenie w tej materii jest nikłe :D

Apacz
25-01-2010, 16:05
Ja również potwierdzam udział 8-)

Marcin 'Łysy'
25-01-2010, 17:54
Patch 1.5 całkowiecie powalił mnie na łopatki przestałem grać w morskie, ale jak będziemy kontynuować na NAVAL PRO to moje zagle raczej pójdą w górę. Pozdrawiam GL & HF.

Hetman
26-01-2010, 15:35
Jako prawdziwa siła taktyki morskiej - Melduję się do gry sir!

Proponuje grać na późnym okresie w końcu to superliga, natomiast zwykłe ligi mogłyby cisnąć wczesny.


a i zmień Apaczowi i Vesubio nazwę klanu bo są niegodni noszenia tej pięknej nazwy ^^

voitek
26-01-2010, 19:05
Chodzi po prostu o wpisanie w pierwszym poscie Gens Europae zamiast K4Fun ;)

Duqq
26-01-2010, 22:07
Ja chetnie zagram, no ale tylko wtedy, kiedy bedzie w koncu pozny okres i bez moda, bo nie chce mi sie nic dodatkowo instalowac ;)

Lord Dariusz
26-01-2010, 22:40
ja tylko chciałem zgłosić, że Clear jest graczem klanu Imperium Polskie, a nie Hussars :)

Pozdrawiam

roman zabawa
27-01-2010, 08:46
Wprowadziłbym zasadę, że ten z wiatrem ma obowiązek ataku. Natomiast co do zasad dotyczących jednostek, warto żeby umożliwiały dobór rozmaitych składów dających szansę zwycięstwa.

Wedge
01-02-2010, 11:00
Czy można jeszcze zgłaszać swój udział?

Markouno
02-02-2010, 01:38
Czy można jeszcze zgłaszać swój udział?

narazie jeszcze zapisy nie ruszyly,czekam nadal na odzew niektorych zawodnikow superligii.
Niestety ale potwierdza sie czarnowidztwo romana zabawy i niestety ale liga ruszy dopiero po premierze Napoleona. :(

Hetman
02-02-2010, 07:11
Wprowadziłbym zasadę, że ten z wiatrem ma obowiązek ataku.

A to niby czemu? Wiatr można ustawić wiejący w bok (nie pamiętam czy to zachodni czy inny) i obaj gracze mają go do wykorzystania ;)

roman zabawa
02-02-2010, 08:46
Choćby po to, żeby jakaś prawdziwa siła taktyki morskiej, po przegraniu wyścigu o ustawienie się z wiatrem, nie rehostowała bitwy pod pozorem laga 8-)

A trochę bardziej serio - wskazanie strony atakującej i wyeliminowanie ewentualnego impasu z gry.

Uruk hai
07-02-2010, 04:17
Niestety wypadłem trochę z obiegu a superliga do czegoś zobowiązuje więc raczej nie zagram. Ale trzymam kciuki za organizatorów i pozdrawiam wszystkich!

Kapsul
14-02-2010, 10:43
narazie jeszcze zapisy nie ruszyly,czekam nadal na odzew niektorych zawodnikow superligii.

Moj odzew - skoro liga nie ruszy w najblizszym czasie ja zmuszony jestem zrezygnowac. Powodzenia i dobrej zabawy dla uczestnikow.

roman zabawa
15-02-2010, 08:50
Patrząc przez pryzmat bety multi z turniejem lepiej jednak zaczekać na NTW ;)

Romanos
01-03-2010, 11:48
Sorry panowie, że się nie udzielałem w tym temacie, ale ostatnio trochę wypadłem z obiegu i przestało mnie to trochę kręcić ogólnie, także na 80-90% grał nie będe, chyba, że Napoleon jakoś mi się mega spodoba ;)