PDA

Zobacz pełną wersję : problem z DLC



gaki
20-01-2010, 21:30
Ta gra przechodzi wszelkie pojęcie pod względem wadliwości. Gdybym dorwał człowiek za nią odpowiedzialnego to pewnie...
Do rzeczy, gram sobie od nowa i nie widzę ( a już powinienem) jednostek z pierwszego DLC ( np hms Victory, roger rengers itp.) czy ktoś wie o co chodzi... Najgorsze że ostatnio wywaliłem stare savey więc po prostu do bani ( tam te jednostki były)...

Gaius Julius
20-01-2010, 21:40
takie jednostki to nie piechota liniowa :) musisz wybudować odpowiednie budynki...nie powiem ci jakie bo nie kojarze tych nazw (mam polską wersją jezykową)

gaki
20-01-2010, 21:43
ja już mam wszystkie budynki, i prawie całą technologię...

Gaius Julius
20-01-2010, 22:08
gdzieś czytałem, że nie które jednostki wymagają też inny ustrój niż masz obecnie :?

Marquess Alec Fortescue
22-01-2010, 07:59
Zakładam, że kupiłeś w ogóle DLC. Prawy klik na ikonkę Empire: Total War w zakładce My Games na Steamie -> Klik w linijkę properties (właściwości)-> Klik w zakładkę DLC. Tam zobacz, jakie obecnie DLC posiadasz. Możesz również checknąć albo unchecknąć w okienkach obok nazw dlc, aby aktywowac/dezaktywowac. Dlc. Moze masz zdezaktywowane?

Jeśli tam nie masz swoich elitarnych jednostek, to zobacz swoją historię zakupów na Steamie i idź z tym do nich. Albo zainstaluj ponownie grę (z płyty!)

I nie jestem pewien ale, chyba, jeśli chcesz korzystać z DLC nie powinieneś grać w offline mode.